در حال بارگذاری ...
 • حمایت از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل از اهداف سازمان راهداری

  نگاه ما به شرکت‌های حمل و نقل ، نگاه حمایتی است و می‌خواهیم از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل حمایت کنیم ‎و با این حمایت که در چهارچوب قانون صورت خواهد گرفت به دنبال افزایش کارایی و ظرفیت شرکت‌های حمل و نقل در داخل کشور ، سطح منطقه و در صورت امکان در عرصه بین‌المللی هستیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جانمایی شهرک حمل و نقل بندرعباس به درستی انجام شده و نگاه ما نیز به این شهرک در جهت توسعه پایدار آن است .

  دکتر مهران قربانی عضو هئیت عامل و معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به اتفاق فرامرز مداح عضو هیات عامل سازمان و تعدادی از مقامات استانی در جریان بازدید از شهرک حمل ونقلی بندرعباس با اعلام این مطلب افزود : سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای که بخشی از وزارت راه و شهرسازی است به شهرک های حمل و نقل به عنوان سرمایه ملی نگاه می‌کند و این شهرک‌ها در اشتغال‌زایی ، لجستیک مناسب کالا در سطح کشور ، افزایش کارایی و افزایش بهره‌وری اقتصادی و رضایتمندی افراد ذینفع در حمل و نقل می‌توانند موثر باشند .

  وی گفت : نگاه ما به شرکت‌های حمل و نقل ، نگاه حمایتی است و می‌خواهیم از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل حمایت کنیم ‎و با این حمایت که در چهارچوب قانون صورت خواهد گرفت به دنبال افزایش کارایی و ظرفیت شرکت‌های حمل و نقل در داخل کشور ، سطح منطقه و در صورت امکان در عرصه بین‌المللی هستیم .

  ‎قربانی با ابراز خرسندی از جانمایی درست و تکمیل فاز نخست شهرک خصوصی حمل و نقل بندرعباس تصریح کرد : توسعه پایدار این شهرک ، مدنظر سازمان راهداری است و تقویت هر چه بیشتر این شهرک افزایش کارایی و رضایتمندی رانندگان را در بر خواهد داشت . تلاش خواهیم کرد طی یک دوره میان مدت ، شهرک حمل و نقل بندرعباس را به جایگاه واقعی خود برسانیم و با این نگاه به دنبال توسعه فازهای دو و سه این شهرک هستیم و در مجموعه وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای حمایت از شهرک را دنبال خواهیم کرد .

  شایان ذکر است شهرک حمل ونقلی در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار شامل سه فاز در دست احداث است که فاز اول آن ۱۰۰ هکتار به اتمام رسیده و ۵۵ شرکت حمل و نقلی در آن مشغول به فعالیت میباشند و ۴۸  شرکت موفق به صدور بارنامه هستند و ۷ شرکت دیگر آماه بهره برداری می باشد که با حضور معاون حمل ونقل سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور ، نماینده ریاست سازمان در امور سرمایه گذاری و فناوری اطلاعات ، مدیرکل ومعاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان ، اعضاء هئیت رئیسه صنوف حمل و نقلی ساختمان اعلام بار و اداری شرکت حمل ونقلی پیام صداقت در جریان سفر به استان هرمزگان افتتاح شد .

  گفتنی است فاز اول ودوم شهرک حمل ونقلی بندرعباس که شامل ۵۰ هکتار است در دست اجرا می باشد که درصورت اتمام وراه اندازی کامل این شهرک طلایی ۶۵۰ فرصت شغلی مناسب برای هموطنان ومردم خونگرم استان هرمزگان ایجاد می گردد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  امروزه ارزش و اعتبار سازمان ها عمدتا" در گرو تولید محصولات و ارایه خدمات کیفی و متناسب با نیاز جامعه است که این امر مهم به وسیله سرمایه انسانی کارآزموده و مجرب تحقق می یابد و دست اندرکاران سازمان ها به این نکته دقیقا" واقف شده اند که راهی جز توجه جدی به توسعه سرمایه انسانی ...

  |

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات در مسیر تحولات و تغییرات ایجاد شده همیشه به عنوان یکی از دفاتر تخصصی حوزه معاونت راهداری ، به خوبی توانست پاسخگوی نیازهای کاربران جاده‌ها در کنار سایر دفاتر دست‌اندرکار حوزه راهداری ‌باشد به گونه‌ای که فعالان این حوزه توانسته‌اند با ...

  |

  توسعه و تجهیز ۵۰ باب پاسگاه پلیس راه در دستور کار سازمان راهداری

  توسعه و تجهیز ۵۰ باب پاسگاه پلیس راه در دستور کار سازمان راهداری

  بر اساس ماده ۴ آئین‌نامه اجرایی قانون مقررات تردد وسیله‌نقلیه خارجی مصوب سال ۱۳۷۳ و به منظور ایمن‌سازی و افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات جاده‌ای ، طرح توسعه و تجهیز پاسگاه‌های پلیس راه به سازمان راهداری واگذار شده است .

  |

  نظرات کاربران