در حال بارگذاری ...
 • رشد تخلیه و بارگیری کالا در راه آهن هرمزگان طی ده ماهه سال ۹۷

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راه آهن هرمزگان از تخلیه و بارگیری کالا در ده ماهه سال ۹۷ به ترتیب با رشد ۷ و ۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

  ماسوری گفت : در زمینه بارگیری کالا مقدار ۶ میلیون و ۳۴۳ هزار و ۵۱۶  تن انواع محمولات و مواد معدنی , کانتینر , محمولات ترانزیت بوده که از مبادی ایستگاه های گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده و به مقاصد مختلف داخلی و خارجی ارسال شده است .

  وی در ادامه افزود : در زمینه تخلیه کالا نیز به میزان ۱۰ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۱۲۸ تن انواع محمولات و مواد معدنی در سایر خطوط تخلیه از پالایشگاه ، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس (بارکو) ، بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است .

  در همین مدت عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۱۶ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۶۴۴ تن کالا و محمولات بوده که رشد ۴ درصدی را نشان داده و موجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان۶ میلیارد و ۵۹۷ میلیون و ۲۴۷ هزار و ۸۵۳ تن کیلومتر شده که رشد ۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد .

  مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت : عملکرد بندر شهید رجایی نیز در این مدت ۷ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۳۲۰ تن کالا بوده است و در زمینه بارگیری کانتینر نیز با حمل ۳۲ هزار ۱۰ ( TEU) که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران