در حال بارگذاری ...
 • انجام مراحل چک نهایی و برطرف کردن ایرادات جزئی در ترمینال سلام

  علاقه زیادی در ایرلاین‌ها برای انتقال پروازها به ترمینال سلام وجود دارد . این فرصت خوبی برای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) است ، چرا که تقریبا همه شرکت‌ها ، مخصوصا شرکت‌های خارجی از این ترمینال استقبال کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به انجام مراحل چک نهایی و برطرف کردن ایراد در ترمینال سلام گفت : از نظر ما این ترمینال برای بهره‌برداری آماده است .

  علی رستمی با اشاره به بازدید خود از ترمینال سلام گفت : ترمینال سلام تقریبا آماده بهره‌برداری است و اکنون در حال انجام ریزه‌کاری‌ها و چیدمان مبلمان در این ترمینال هستیم . در واقع می‌توان گفت که این ترمینال در حال چک نهایی و برطرف کردن ایرادهای جزئی است که ممکن است در فرآیند ساخت رخ داده باشد .

  رستمی در خصوص زمان افتتاح ترمینال سلام نیز گفت : این ترمینال از نظر ما برای افتتاح آماده است . اما افتتاح آن باید از سوی مقامات کشوری صورت بگیرد ، بنابراین زمان این اتفاق از سوی آن ها مشخص می‌شود .

  سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مذاکرات با شرکت‌های هواپیمایی برای انتقال پروازهایشان به ترمینال سلام اشاره کرد و افزود : علاقه زیادی در ایرلاین‌ها برای انتقال پروازها به ترمینال سلام وجود دارد . این فرصت خوبی برای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) است ، چرا که تقریبا همه شرکت‌ها ، مخصوصا شرکت‌های خارجی از این ترمینال استقبال کردند . در ابتدا با تعدادی کم ، مثلا روزانه ۱۰ پرواز بهره‌برداری از ترمینال آغاز خواهد شد و به تدریج ، به صورت ماهانه پروازهای ترمینال افزایش می‌یابد .

  رستمی در انتها گفت: امیدوارم با توجه به خدمات هوشمند و الکترونیک که برای راحتی و ارائه تسهیلات بیشتر به مسافران طراحی و ایجاد شده ، مسافران بتوانند تفاوت را در این ترمینال احساس کنند.
  مطالب مرتبط

  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هاب توزیع کننده گردشگر داخلی و خارجی

  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هاب توزیع کننده گردشگر داخلی و خارجی

  معاونت فرهنگی ، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد - تجاری علاقه مند است تا هر چه سریعتر بتواند مراکز نوآوری و صنایع خلاق و فرهنگی را در مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) راه اندازی کند .

  |

  لزوم تبدیل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نماد توسعه و پیشرفت کشور

  لزوم تبدیل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نماد توسعه و پیشرفت کشور

  گام دیگری که باید با هدف ایجاد فرودگاه مدرن در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برداریم ، ساخت ترمینال ایران شهر است که عملیات اجرایی برای طراحی و ساخت آن باید پس از افتتاح ترمینال سلام صورت گیرد .

  |

  افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک

  پروژه ترمینال گالری سلام تا اواخر سال ۹۶ حدود ۳۴ درصد پیشرفت داشت و از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز با سعی و تلاشی که در این مجموعه صورت گرفت این پیشرفت به ۹۸ درصد افزایش پیدا کرده است و این پروژه در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران