در حال بارگذاری ...
 • افتتاح ۵ پروژه راهسازی در شهرستان آستارا همزمان با دهه مبارک فجر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راه و شهرسازی آستارا از به بهره برداری رسیدن ۵ پروژه راه روستایی در این شهرستان خبر داد .

  عباس آسایش با اعلام این خبر گفت : در ایام دهه مبارک فجر بهسازی و آسفالت ۳.۸ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان آستارا ، احداث یک دستگاه پل و دو دیوار با حضور جمعی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید .

  وی با اشاره به مشخصات این پروژه ها گفت : بهسازی و آسفالت راه روستایی چملر و بهسازی و آسفالت راه روستایی گیلده جمعا به طول ۳.۸ کیلومتر باصرف هزینه ای بالغ ۷۶۰۰ میلیون ریال و احداث پل خان حیاطی ، دیوار گیلاده و احداث دیوار حایل و لوله گذاری راه روستایی مشند با صرف هزینه ای بالغ بر ۷۱۶۰ میلیون ریال  به بهره برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  اتمام بهسازی و آسفالت راه های روستایی زنجان در سال آینده

  اتمام بهسازی و آسفالت راه های روستایی زنجان در سال آینده

  قابل ذکر است استان زنجان پیشرو در بهسازی و آسفالت راه های روستایی نسبت به دیگر استان ها است به طوری که نرم کشوری آسفالت راه های روستایی ۶۵ درصد بوده در حالی که استان زنجان ۲۵ درصد از نرم کشوری بالاتر می باشد .

  |

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  با توجه به اینکه بخش ساردوئیه از مناطق خوش آب و هوای جنوب کرمان می باشد تاثیر مهمی بر گردشگری شهرستان جیرفت دارد و با توسعه این راه ها ، در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به ویژه درفصل تابستان به خود جذب خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران