در حال بارگذاری ...
 • بهره‎برداری از ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه تا پایان سال جاری

  این ترمینال اکنون در مرحله نصب سه دستگاه پله برقی و سه دستگاه آسانسور قراردارد و یک دستگاه ایربریج نیز به آن نصب خواهد شد که اکنون بخش ثابت آن نصب شده و تا ۱۰ روز دیگر بخش متحرک آن به فرودگاه خواهد رسید و تا پایان سال نصب خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه‎های استان آذربایجان غربی با اشاره به بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه ارومیه ، از آغاز بهره‎برداری از ترمینال داخلی این فرودگاه تا پایان سال و آغاز پروازهای نوروزی خبر داد .

  کمال پرهیزکار گفت : در این بازدید که صبح امروز ۲۳ بهمن ، انجام شد ، آقای مه‎آبادی به همراه آقای باقریان ، عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی از پروژه‎های مختلف بویژه ترمینال داخلی این فرودگاه بازدید کردند و بر اتمام و بهره‎برداری از آن تا پایان سال و آغاز پروازهای نوروزی تاکید کردند .

  وی با اشاره به اینکه ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه اکنون به طور کامل بازسازی شده است ، گفت : این ترمینال ۴۸۰۰ مترمربع وسعت دارد و تمام تجهیزات آن شامل صندلی‎ها ، چرخ‎های دستی ، تسمه نقاله انتقال بار ، کانترها و غیره نو و جدید هستند .

  وی در مورد مراحل پایانی این پروژه گفت : این ترمینال اکنون در مرحله نصب سه دستگاه پله برقی و سه دستگاه آسانسور قراردارد و یک دستگاه ایربریج نیز به آن نصب خواهد شد که اکنون بخش ثابت آن نصب شده و تا ۱۰ روز دیگر بخش متحرک آن به فرودگاه خواهد رسید و تا پایان سال نصب خواهد شد .

  پرهیزکار در مورد مزایای عملیاتی شدن این ترمینال گفت : در این فرودگاه ما با داشتن چهار پرواز رفت و برگشت به استانبول و پروازهای مقطعی حج و عتبات عالیات تنها یک ترمینال مشترک داریم که در زمان پیک پروازهای داخلی و خارجی فشار زیادی را تحمل می‎کنیم و در ارائه خدمت با مشکل روبرو می شوم اما با وجود این ترمینال جدید ترمینال فعلی با وسعت ۵۰۰۰ مترمربع به پروازهای خارجی اختصاص خواهد یافت و این در ارائه هرچه بهتر خدمات و کاهش فشار بر روی همکاران و فرودگاه نقش بسیار زیادی دارد .
  مطالب مرتبط

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  با توجه به اینکه پروازهای بازگشت با فشردگی زمانی بیشتری انجام می‎شود امکان دارد با بروز تاخیر ، حتی دو پرواز به طور همزمان به یک فرودگاه برسند که در این مواقع به خصوص در فرودگاه‎هایی که محدودیت‎های در آنها وجود دارد ، نیاز به وجود یک هماهنگی و مدیریت خوب میان ایران ایر، ...

  |

  اجرای عملیات بهسازی جاده دسترسی به ترمینال حج در فرودگاه تبریز

  اجرای عملیات بهسازی جاده دسترسی به ترمینال حج در فرودگاه تبریز

  این پروژه درزگیری سطح آسفالت با قیر پلیمری به متراژ ۱۰۰۰ متر طول ، تهیه و اجرای آسفالت بیندر و توپکا به میزان ۵۰۰ تن و همچنین لکه‎گیری و اجرای آسفالت در سطحی حدود ۶۰۰۰ مترمربع از جمله اقدامات صورت گرفته در این پروژه است .

  |

  نظرات کاربران