در حال بارگذاری ...
 • تکمیل و بهره‌برداری از محور شال - ماجولان - ماسوله تا اوایل سال آینده

  پروژه مهم دیگر در جنوب استان ، راه اصلی محور کلور با ۵۳ کیلومتر طول است که ۳۷ کیلومتر آن مربوط به استان اردبیل است و از این ۳۷ کیلومتر ، ۲۷ کیلومتر به پیمانکار واگذار شده و در حال اجرا است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث راه گردشگری مهم استان خبر داد و گفت : پروژه احداث مسیر گردشگری استان که راه محوری شال - ماجولان - ماسوله به طوی ۳۵ کیلومتر است ، تا اوایل سال آینده تکمیل و بهره‌برداری خواهد شد .

  محبوب حیدری درباره پروژه‌های راهسازی در حال احداث استان به خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت : با توجه به تردد و ضرورت زیرساخت‌های مورد نیاز استان، باند دوم محور اردبیل به سرچم به طول ۱۸۰ کیلومتر و باند دوم محور اردبیل - مشکین‌شهر به اهر به طول ۱۲۵کیلومتر و باند دوم اردبیل به آستارا و اردبیل به سراب در دست اجرا هستند که از پروژه‌های شاخص و کریدوری استان محسوب می‌شوند .

  وی افزود : پروژه مهم دیگر در جنوب استان ، راه اصلی محور کلور با ۵۳ کیلومتر طول است که ۳۷ کیلومتر آن مربوط به استان اردبیل است و از این ۳۷ کیلومتر ، ۲۷ کیلومتر به پیمانکار واگذار شده و در حال اجرا است .

  حیدری در ادامه با اشاره به پروژه در حال ساخت گردشگری استان گفت : پروژه احداث راه محوری شال - ماجولان - ماسوله به طوی ۳۵ کیلومتر است که از این ۳۵ کیلومتر ، حدود ۲۸ کیلومتر به پایان رسیده و ۷ کیلومتر باقی مانده آن اوایل سال آینده تکمیل خواهد شد .

  محور اردبیل - مشکین‌شهر دارای ۴۵ کیلومتر بزرگراهی و بقیه راه اصلی ، راه اصلی اردبیل به سرچم به طول ۱۸۰ کیلومتر ، دارای ۲۰ کیلومتر راه بزرگراهی و بقیه با مشخصات راه اصلی ساخته شده است و نیز ۴۰۰ کیلومتر از سه راهی صحرا - گرمی - پارس‌آباد به مشکین‌شهر نیز با مشخصات راه اصلی از تاره‌ترین پروژه‌های احداث شده و به بهره‌برداری رسیده این استان به شمار می‌آیند .
  مطالب مرتبط

  احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در اولویت برنامه های اداره راه و شهرسازی اردبیل

  احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در اولویت برنامه های اداره راه و شهرسازی اردبیل

  پروژه راه آهن اردبیل در کنار توسعه بزرگراه‌ها در اولویت بودجه‌ای سال آینده است که انتظار می‌رود بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر ، اصلاندوز – بیله‌سوار ، رضی – امیرکندی و محور اردبیل– سرچم و اردبیل – آستارا که با ۵۰ درصد افزایش اعتبار روبرو هستند سرعت اجرایی بیشتری بگیرند .

  |

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال ۹۶ اعتبار مصوبی نداشته است و برای اولین بار با پیگیری‌هایی که صورت گرفت در سال جاری در پیوست یک قانون بودجه قرار گرفته و مبلغ ۵۰ میلیارد ریال نیز به این پروژه ابلاغ شد که تخصیص ۱۰۰درصدی نیز داشته است و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت گرفته در ...

  |

  نظرات کاربران