در حال بارگذاری ...
 • تکمیل و بهره‌برداری از محور شال - ماجولان - ماسوله تا اوایل سال آینده

  پروژه مهم دیگر در جنوب استان ، راه اصلی محور کلور با ۵۳ کیلومتر طول است که ۳۷ کیلومتر آن مربوط به استان اردبیل است و از این ۳۷ کیلومتر ، ۲۷ کیلومتر به پیمانکار واگذار شده و در حال اجرا است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث راه گردشگری مهم استان خبر داد و گفت : پروژه احداث مسیر گردشگری استان که راه محوری شال - ماجولان - ماسوله به طوی ۳۵ کیلومتر است ، تا اوایل سال آینده تکمیل و بهره‌برداری خواهد شد .

  محبوب حیدری درباره پروژه‌های راهسازی در حال احداث استان به خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت : با توجه به تردد و ضرورت زیرساخت‌های مورد نیاز استان، باند دوم محور اردبیل به سرچم به طول ۱۸۰ کیلومتر و باند دوم محور اردبیل - مشکین‌شهر به اهر به طول ۱۲۵کیلومتر و باند دوم اردبیل به آستارا و اردبیل به سراب در دست اجرا هستند که از پروژه‌های شاخص و کریدوری استان محسوب می‌شوند .

  وی افزود : پروژه مهم دیگر در جنوب استان ، راه اصلی محور کلور با ۵۳ کیلومتر طول است که ۳۷ کیلومتر آن مربوط به استان اردبیل است و از این ۳۷ کیلومتر ، ۲۷ کیلومتر به پیمانکار واگذار شده و در حال اجرا است .

  حیدری در ادامه با اشاره به پروژه در حال ساخت گردشگری استان گفت : پروژه احداث راه محوری شال - ماجولان - ماسوله به طوی ۳۵ کیلومتر است که از این ۳۵ کیلومتر ، حدود ۲۸ کیلومتر به پایان رسیده و ۷ کیلومتر باقی مانده آن اوایل سال آینده تکمیل خواهد شد .

  محور اردبیل - مشکین‌شهر دارای ۴۵ کیلومتر بزرگراهی و بقیه راه اصلی ، راه اصلی اردبیل به سرچم به طول ۱۸۰ کیلومتر ، دارای ۲۰ کیلومتر راه بزرگراهی و بقیه با مشخصات راه اصلی ساخته شده است و نیز ۴۰۰ کیلومتر از سه راهی صحرا - گرمی - پارس‌آباد به مشکین‌شهر نیز با مشخصات راه اصلی از تاره‌ترین پروژه‌های احداث شده و به بهره‌برداری رسیده این استان به شمار می‌آیند .
  مطالب مرتبط

  برخورداری ۱۵۵۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان اردبیل از ردیف اعتباری ملی

  برخورداری ۱۵۵۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان اردبیل از ردیف اعتباری ملی

  در چند سال اخیر در کمتر از ۳۰۰ کیلومتر این منابع و ردیف اعتباری ملی به ثبت رسیده بود که با پیگیری‌های انجام شده در دو سال اخیر اکثر راه‌های مواصلاتی استان از ردیف اعتبار ملی برخوردار شدند .

  |

  احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در اولویت برنامه های اداره راه و شهرسازی اردبیل

  احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در اولویت برنامه های اداره راه و شهرسازی اردبیل

  پروژه راه آهن اردبیل در کنار توسعه بزرگراه‌ها در اولویت بودجه‌ای سال آینده است که انتظار می‌رود بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر ، اصلاندوز – بیله‌سوار ، رضی – امیرکندی و محور اردبیل– سرچم و اردبیل – آستارا که با ۵۰ درصد افزایش اعتبار روبرو هستند سرعت اجرایی بیشتری بگیرند .

  |

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال ۹۶ اعتبار مصوبی نداشته است و برای اولین بار با پیگیری‌هایی که صورت گرفت در سال جاری در پیوست یک قانون بودجه قرار گرفته و مبلغ ۵۰ میلیارد ریال نیز به این پروژه ابلاغ شد که تخصیص ۱۰۰درصدی نیز داشته است و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت گرفته در ...

  |

  نظرات کاربران