در حال بارگذاری ...
 • افتتاح فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر وعملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل با حضور وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اصفهان افتتاح شد ومورد بهره برداری قرار گرفت .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر را افتتاح کرد .

  این شهرک به مساحت ۱۷۵ هکتار کلنگ زنی شد که ۱۰۰ هکتار آن متعلق به بخش خصوصی است . طبق قراردادی با شهرداری زرین شهر به هریک از ۳۵ باربری ۵۰۰۰ متر زمین انتقال یافته است .

  با بهره برداری از شهرک حمل و نقل زرین شهر ۷۰۰ تا هزار بارنامه در روز صادر خواهد شد که کاهش هزینه بار را به همراه خواهد داشت .

  این گزارش حاکی است در ادامه با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل آغاز شد .

  این پروژه با مشارکت شهرداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام خواهد شد .

  این در حالی است که طی یکسال گذشته اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به این پروژه اختصاص یافته است و مقرر شده تا اعتبارات به صورت مشارکتی بین دو دستگاه (شهرداری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) تامین شود .

  گفتنی است توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  از نظر ما مرزهای هوایی ، دریایی و زمینی چندان متفاوت از یکدیگر نیستند و زمانی که بار وارد بندر یا فرودگاه می‌شود ، مسئولیت‌ها و ساز و کار برخورد با بار مشخص است ؛ وظایف مدیران فرودگاه و بندر کاملاً روشن است و در مرزهای زمینی نیز قرار است این اتفاق بیفتد و سعی خواهیم کرد که این ...

  |

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  در حوزه راه های شهرستان تالش حدود ۱۶۵ مورد گشت حریم راه ها انجام شده که با دستور مقام قضایی ۱۱ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و ۴۴۲ مورد تابلوهای تبلیغاتی در راه ها این استان جمع آوری و ۱ مورد قلع و قمع شده است .

  |

  پیش‌بینی ۷۵ میلیارد ریال اعتبار برای ارتقا حوزه ایمنی و حمل و نقل جاده ای کهیگلویه و بویراحمد

  پیش‌بینی ۷۵ میلیارد ریال اعتبار برای ارتقا حوزه ایمنی و حمل و نقل جاده ای کهیگلویه و بویراحمد

  موارد مربوط به حوزه راهداری از جمله نوسازی و تامین اعتبار لازم برای ناوگان راهداری این استان ، رفع مشکلات و عدم تهویه مناسب در تونل های جاده یاسوج - بابامیدان و نیز تامین اعتبار لازم برای پل ها ، ابنیه ها و خسارات ناشی از سیل از هفته آینده وارد مرحله عملیاتی و اجرایی می‌شوند .

  |

  نظرات کاربران