در حال بارگذاری ...
 • افتتاح فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر وعملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل با حضور وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اصفهان افتتاح شد ومورد بهره برداری قرار گرفت .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر را افتتاح کرد .

  این شهرک به مساحت ۱۷۵ هکتار کلنگ زنی شد که ۱۰۰ هکتار آن متعلق به بخش خصوصی است . طبق قراردادی با شهرداری زرین شهر به هریک از ۳۵ باربری ۵۰۰۰ متر زمین انتقال یافته است .

  با بهره برداری از شهرک حمل و نقل زرین شهر ۷۰۰ تا هزار بارنامه در روز صادر خواهد شد که کاهش هزینه بار را به همراه خواهد داشت .

  این گزارش حاکی است در ادامه با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل آغاز شد .

  این پروژه با مشارکت شهرداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام خواهد شد .

  این در حالی است که طی یکسال گذشته اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به این پروژه اختصاص یافته است و مقرر شده تا اعتبارات به صورت مشارکتی بین دو دستگاه (شهرداری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) تامین شود .

  گفتنی است توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  راهدارخانه حضرت ابوالفضل در مجاورت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) زرند محل تلاقی محورهای زرند - راور و کوهبنان احداث می‌شود و محورهای تحت پوشش گردنه های برف‌گیر عیسی‌آباد - ده علیرضا و سایر محورهای حوزه استحفاظی منتهی به شهرستان زرند ، راور و کوهبنان خدمت‌رسانی می‌کند .

  |

  برگزاری فراخوان سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از تیرپارک ها

  برگزاری فراخوان سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از تیرپارک ها

  افزود : احداث و استقرار تیرپارک‌ها در کریدورهای ترانزیتی و حمل و نقل عمومی می‌تواند یکی از ظرفیت‌های مؤثر برای کارخانه‌های سازنده ناوگان سنگین جهت ارائه خدمات پس از فروش و نیز ایجاد و ارتباط مؤثر با مشتریان واحد تولیدی یادشده و همچنین مکانی برای استقرار کارخانه در ...

  |

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بررسی وضعیت حمل و نقل جاده ای استان کرمان با رانندگان بخش حمل و نقل کالا دیدار صمیمانه ای داشت و از روند توزیع لاستیک، بیمه تکمیلی رانندگان ، مسائل و مشکلات پایانه بار کرمان مطلع شد .

  |

  حمایت از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل از اهداف سازمان راهداری

  حمایت از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل از اهداف سازمان راهداری

  نگاه ما به شرکت‌های حمل و نقل ، نگاه حمایتی است و می‌خواهیم از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل حمایت کنیم ‎و با این حمایت که در چهارچوب قانون صورت خواهد گرفت به دنبال افزایش کارایی و ظرفیت شرکت‌های حمل و نقل در داخل کشور ، سطح منطقه و در صورت امکان در عرصه ...

  |

  شفاف سازی و بهبود فضای کسب و کار با تشکیل کمیته راهبری حمل و نقل جاده‌ای

  شفاف سازی و بهبود فضای کسب و کار با تشکیل کمیته راهبری حمل و نقل جاده‌ای

  در ماده ۳ دستورالعمل یاد شده وظایف و اختیارات کمیته به عنوان یک نهاد تصمیم‌سازی در سازمان شامل ۱۳ مورد می‌باشد که حسب اولویت ها و موارد ارجاعی و منعکس شده به کمیته در دستور کار قرار گرفته و در قالب پیشنهادهای مناسب برای تایید و طی مراحل تصویب از طرق قانونی ارائه می‌گردد .

  |

  نظرات کاربران