در حال بارگذاری ...
 • افتتاح فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر وعملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل با حضور وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اصفهان افتتاح شد ومورد بهره برداری قرار گرفت .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر فاز یک شهرک حمل و نقل زرین شهر را افتتاح کرد .

  این شهرک به مساحت ۱۷۵ هکتار کلنگ زنی شد که ۱۰۰ هکتار آن متعلق به بخش خصوصی است . طبق قراردادی با شهرداری زرین شهر به هریک از ۳۵ باربری ۵۰۰۰ متر زمین انتقال یافته است .

  با بهره برداری از شهرک حمل و نقل زرین شهر ۷۰۰ تا هزار بارنامه در روز صادر خواهد شد که کاهش هزینه بار را به همراه خواهد داشت .

  این گزارش حاکی است در ادامه با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک حمل و نقل آغاز شد .

  این پروژه با مشارکت شهرداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام خواهد شد .

  این در حالی است که طی یکسال گذشته اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به این پروژه اختصاص یافته است و مقرر شده تا اعتبارات به صورت مشارکتی بین دو دستگاه (شهرداری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) تامین شود .

  گفتنی است توجیه فنی این پروژه اتصال آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به زرین شهر است که با توجه به جانمایی شهرک حمل و نقل در مجاورت محور مذکور و لزوم ایمن سازی دسترسی به شهرک حمل و نقل طراحی شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران