در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات پهلودهی و تخلیه محموله دومین کشتی لاینر در بندر چابهار

  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده توسط خط کشتیرانی سفر کشتی بصورت دو هفته یکبار برای بندر چابهار برنامه ریزی شده که امکان صادرات، واردات و ترانزیت کالا بصورت مستقیم از بندر چابهار فراهم شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت : دومین کشتی لاینر به صورت مستقیم از بنادر کشور هند وارد بندر چابهار شد .

  بهروز آقایی گفت : با راه اندازی خط کشتیرانی مستقیم بین بنادر کشور هند و چابهار برای دومین بار طبق برنامه زمانی تعیین شده ، کشتی کانتینری اینتر سیدنی وارد بندر چابهار شد . عملیات پهلودهی و تخلیه محموله این کشتی بلافاصله پس از ورود به لنگرگاه با استفاده از تجهیزات استراتژیک موجود در بندر شهید بهشتی آغاز شد .

  مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد : بر اساس برنامه ریزی های انجام شده توسط خط کشتیرانی سفر کشتی بصورت دو هفته یکبار برای بندر چابهار برنامه ریزی شده که امکان صادرات، واردات و ترانزیت کالا بصورت مستقیم از بندر چابهار فراهم شده است .

  آقایی خاطرنشان کرد : در راستای افزایش رضایتمندی و جذب حداکثری خطوط کشتیرانی ، صاحبان کالا و فورواردرها اداره کل بنادر و دریانوردی استان ، ارائه خدمات مطلوب ، جلوگیری از زمان انتظار کشتی ها و انجام عملیات تخلیه و بارگیری کالا در کوتاهترین زمان ممکن را در رئوس برنامه های خود قرار داده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از بندر شهید بهشتی چابهار

  بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از بندر شهید بهشتی چابهار

  از نکات مهمی که در توسعه بندر چابهار از اهمیت بالایی برخوردار است موضوع تسری قوانین مناطق آزاد تجاری صنعتی یا تبدیل بندر و اراضی پسکرانه به منطقه ویژه اقتصادی است که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد .

  |

  نظرات کاربران