در حال بارگذاری ...

بهره برداری از تقاطع غیرهم‌سطح قهه - پوده در محور طالخونچه - بهاقان - شهرضا

این پروژه یکی از درخواست‌های مردم قدیمی منطقه محسوب می‌شد که امروز به مناسبت ایام‌الله دهه فجر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید .

به گزارش پرتال حمل و نقل ، تقاطع غیرهمسطح قهه - پوده واقع در محور طالخونچه - بهاقان - شهرضا و باند دوم محور سفیددشت - ورنامخاس به طول ۱۸ کیلومتر با حضور وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان به بهره‌برداری رسید .

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان به منظور بازدید و افتتاح چند پروژه راهسازی و بازآفرینی شهری در ایام‌الله دهه فجر پس از افتتاح ورزشگاه تختی در محله قشقایی شهرضا به محل افتتاح پروژه تقاطع غیرهم‌سطح قهه - پوده عزیمت کرد .

پروژه تقاطع غیرهم‌سطح قهه-پوده با هزینه‌ای بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال واقع در محور طالخونچه - بهاقان - شهرضا به بهره‌برداری رسید .

محمد اسلامی سپس سفر خود را محل افتتاح باند دوم محور سفیددشت - ورنامخاس ادامه داد . این پروژه به طول ۱۸ کیلومتر و عرض ۱۱ متر ، ۲۱۵ هزار مترمکعب عملیات خاکبرداری ، ۲۲۰ هزار مترمکعب عملیات خاکریزی ، ۷۰ هزار مترمکعب عملیات اساسی و زیراساسی ، ۵۰ هزارتن آسفالت گرم، ۲۱۰۰ تن بتن ریزی و ۳۵۰ تن آرماتوربندی بوده است .

یادآور می‌شود این پروژه یکی از درخواست‌های مردم قدیمی منطقه محسوب می‌شد که امروز به مناسبت ایام‌الله دهه فجر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید .
مطالب مرتبط

حل مشکلات اولیه پروژه قطار سریع السیر تهران – قم – اصفهان

حل مشکلات اولیه پروژه قطار سریع السیر تهران – قم – اصفهان

در بودجه ۹۸ برای این پروژه سهم دولت ۱۵ درصد و سهم فاینانسور ۸۵ درصد خواهد بود . سهم دولت که معادل ۱۵ هزار میلیارد تومان است و در بودجه پیش بینی شده برای ایجاد زیرساخت ، تملک و آزادسازی مسیر و دربرگیرنده همان ۱۵ درصد است .

|

انتقال بار و مسافر به خطوط ریلی مهمترین اولویت وزارت راه و شهرسازی

انتقال بار و مسافر به خطوط ریلی مهمترین اولویت وزارت راه و شهرسازی

حمل بار با ریل از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد و هم اکنون حمل بار از این طریق به ۴۷ میلیون تن رسیده است . این حرکت باید افزایش پیدا کند و مهمترین اولویت ما انتقال بار و مسافر به خطوط ریلی است .

|

نظرات کاربران