در حال بارگذاری ...
 • نیاز به سالانه ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای روکش آسفالت راه های کشور

  ۱۰۰ پروژه رفع نقاط پرتصادف در کل استان اصفهان تعریف شده است که ۲۰ مورد فقط در شرق استان قرار دارد . علی رقم تمام محدودیت ها تلاش شد تا سطح کیفی آسفالت استان از میان کشور کمتر نشود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر نگهداری راه ها در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از تعریف ۱۰۰ پروژه رفع نقاط پرتصادف در استان اصفهان خبر داد و گفت : ۲۰ پروژه فقط برای رفع نقاط پر تصادف شرق استان تعریف شده است .

  رضا اکبری که همراه با وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان سفر کرده است در آیین افتتاح پروژه‌های شرق استان اظهار داشت : سال گذشته با حضور در استان ، طرف ۴۸ ساعت تمامی درخواست‌ها مورد بررسی قرار گرفت . سرانجام ۹۰ موضوع مختلف از جمله نقاط پر تصادف و روکش آسفالت گردآوری شد و ۲۵ موضوع در اولویت قرار گرفتند که افتتاح پروژه روکش آسفالت ورزنه - حسن آباد در روز جاری نتیجه همان اقدامات است .

  مدیرکل دفتر نگهداری راه ها در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیان داشت : ۱۰۰ پروژه رفع نقاط پرتصادف در کل استان اصفهان تعریف شده است که ۲۰ مورد فقط در شرق استان قرار دارد . علی رقم تمام محدودیت ها تلاش شد تا سطح کیفی آسفالت استان از میان کشور کمتر نشود . برای روکش آسفالت راه های کشور سالانه ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است .

  مدیرکل نگهداری راه ها در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در پایان پیام تبریک مهندس حس‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان را به مردم و مسئولان استان ابلاغ کرد و گفت : ایشان علیرغم میل باطنی موفق به حضور در این سفر نشد اما نسبت به کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی با بهره‌برداری از این پروژه ابراز امیدواری کرد .
  مطالب مرتبط

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  راهدارخانه حضرت ابوالفضل در مجاورت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) زرند محل تلاقی محورهای زرند - راور و کوهبنان احداث می‌شود و محورهای تحت پوشش گردنه های برف‌گیر عیسی‌آباد - ده علیرضا و سایر محورهای حوزه استحفاظی منتهی به شهرستان زرند ، راور و کوهبنان خدمت‌رسانی می‌کند .

  |

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  سامانه پایش محور‌های مواصلاتی و دوربین‌های نظارت تصویری در مواقعی که عملیات راهداری و برفروبی در حال انجام است هماهنگی بین راهدارخانه‌ها و ارسال اکیپ‌های راهداری را به محور‌های موصلاتی انجام می‌دهند .

  |

  برگزاری فراخوان سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از تیرپارک ها

  برگزاری فراخوان سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از تیرپارک ها

  افزود : احداث و استقرار تیرپارک‌ها در کریدورهای ترانزیتی و حمل و نقل عمومی می‌تواند یکی از ظرفیت‌های مؤثر برای کارخانه‌های سازنده ناوگان سنگین جهت ارائه خدمات پس از فروش و نیز ایجاد و ارتباط مؤثر با مشتریان واحد تولیدی یادشده و همچنین مکانی برای استقرار کارخانه در ...

  |

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بررسی وضعیت حمل و نقل جاده ای استان کرمان با رانندگان بخش حمل و نقل کالا دیدار صمیمانه ای داشت و از روند توزیع لاستیک، بیمه تکمیلی رانندگان ، مسائل و مشکلات پایانه بار کرمان مطلع شد .

  |

  نظرات کاربران