در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر

  موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه از افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد .

  ناصحی دراین رابطه اظهار داشت : همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر پروژه راه روستایی دوراب - شورابسر نکاء  به طول ۲ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی ، فرماندار نکاء و سایر مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .

  رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه افزود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است . از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح محور روستایی این شهرستان به اجرا در آمده است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ، نکاء و گلوگاه گفت : پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر از پروژه های افتتاحی این اداره بوده که در این ایام با حضور مسؤلین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

  گفتنی است در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام اله دهه مبارک فجر تعداد ۲۸ پروژه راه روستایی در قالب ۳۸ کیلومتر و یک دستگاه پل با اعتباری معادل ۱۰۹ میلیارد ریال بهره برداری و در اختیار روستائیان عزیز قرار گرفت . همچنین این اداره کل در حوزه ساخت و مهندسی ، و فنی و اجرایی پروژه های متعددی داشته که در این ایام با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  ترابری ۳۰ هزار مسافر در بنادر غرب استان هرمزگان طی تعطیلات دهه فجر

  ترابری ۳۰ هزار مسافر در بنادر غرب استان هرمزگان طی تعطیلات دهه فجر

  بنادر غرب هرمزگان با دارا بودن پتانسیل های گردشگری و اقتصادی سهم مهمی در ارتقای وضعیت اقتصادی منطقه داشته و موقعیت جغرافیایی و ترابری دریایی و داشتن حداقل فاصله دریایی با کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله ویژگی های خاص این بنادر است .

  |

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  کلنگ‌زنی ساخت راهدارخانه حضرت ابوالفضل شهرستان زرند با حضور رئیس سازمان راهداری

  راهدارخانه حضرت ابوالفضل در مجاورت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) زرند محل تلاقی محورهای زرند - راور و کوهبنان احداث می‌شود و محورهای تحت پوشش گردنه های برف‌گیر عیسی‌آباد - ده علیرضا و سایر محورهای حوزه استحفاظی منتهی به شهرستان زرند ، راور و کوهبنان خدمت‌رسانی می‌کند .

  |

  اتمام عملیات روکش آسفالت راه‌های روستایی در شهرستان بشرویه

  اتمام عملیات روکش آسفالت راه‌های روستایی در شهرستان بشرویه

  از ابتدای سال ۱۳۹۷ روکش آسفالت گرم در دو محور بشرویه – ارسک به طول ۵/۵ کیلومتر و محور اصلی بشرویه – طبس به طول ۲/۴ کیلومتر اجرا و به بهره برداری رسیده است و در حال حاضر عملیات روکش آسفالت در محور بشرویه - فردوس در حال اجرا است .

  |

  نظرات کاربران