در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر

  موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه از افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد .

  ناصحی دراین رابطه اظهار داشت : همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر پروژه راه روستایی دوراب - شورابسر نکاء  به طول ۲ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی ، فرماندار نکاء و سایر مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .

  رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه افزود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است . از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح محور روستایی این شهرستان به اجرا در آمده است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ، نکاء و گلوگاه گفت : پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر از پروژه های افتتاحی این اداره بوده که در این ایام با حضور مسؤلین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

  گفتنی است در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام اله دهه مبارک فجر تعداد ۲۸ پروژه راه روستایی در قالب ۳۸ کیلومتر و یک دستگاه پل با اعتباری معادل ۱۰۹ میلیارد ریال بهره برداری و در اختیار روستائیان عزیز قرار گرفت . همچنین این اداره کل در حوزه ساخت و مهندسی ، و فنی و اجرایی پروژه های متعددی داشته که در این ایام با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  در راه‌های پل دختر محورهای اصلی بازگشایی شده و در برخی مقاطع که دچار آب بردگی و تخریب شد بازگشایی‌ها انجام شده است . در معمولان و خرم آباد جاده‌ها به طور کامل زیر آب رفته که در حال ترانشه برداری و شکافتن کوه برای بازگشایی موقت این راه‌ها هستیم .

  |

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .

  |

  اصلاح و ترمیم روکش آسفالت برخی از محورهای استان همدان در آستانه تعطیلات نوروز

  اصلاح و ترمیم روکش آسفالت برخی از محورهای استان همدان در آستانه تعطیلات نوروز

  شستشو و تعویض علائم ترافیکی ، خط کشی ، تعمیر روشنایی جاده ها و جمع آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

  |

  نظرات کاربران