در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر

  موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه از افتتاح پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد .

  ناصحی دراین رابطه اظهار داشت : همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر پروژه راه روستایی دوراب - شورابسر نکاء  به طول ۲ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی ، فرماندار نکاء و سایر مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .

  رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر ، نکاء و گلوگاه افزود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است . از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح محور روستایی این شهرستان به اجرا در آمده است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ، نکاء و گلوگاه گفت : پروژه راه روستایی دوراب – شورابسر از پروژه های افتتاحی این اداره بوده که در این ایام با حضور مسؤلین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

  گفتنی است در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام اله دهه مبارک فجر تعداد ۲۸ پروژه راه روستایی در قالب ۳۸ کیلومتر و یک دستگاه پل با اعتباری معادل ۱۰۹ میلیارد ریال بهره برداری و در اختیار روستائیان عزیز قرار گرفت . همچنین این اداره کل در حوزه ساخت و مهندسی ، و فنی و اجرایی پروژه های متعددی داشته که در این ایام با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  ادامه عملیات روکش آسفالت در محور مراغه - هشترود

  ادامه عملیات روکش آسفالت در محور مراغه - هشترود

  محور مراغه - هشترود با تردد روزانه نزدیک به ۱۵ هزار دستگاه خودروی سواری و باری از محورهای پر رفت و آمد در شمالغرب کشور است که به طول ۱۰۰ کیلومتر شهرهای جنوب استان آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و شمال کردستان را به مرکز کشور متصل می نماید .

  |

  تعریف ۱۱ پروژه بهسازی برای راه های مواصلاتی مسجدسلیمان

  تعریف ۱۱ پروژه بهسازی برای راه های مواصلاتی مسجدسلیمان

  برای محورهای مواصلاتی مسجدسلیمان ۱۱ پروژه بهسازی شامل روکش آسفالت ، لکه گیری و ایمن سازی مسیرها با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان تا پایان سال جاری تعریف شده است که ۸ پروژه در حال اجرا و مابقی در حال انجام مناقصه هستند .

  |

  نظرات کاربران