در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سالن تجاری پایانه مرزی پرویزخان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان کرمانشاه سالن تجاری پایانه مرزی پرویز خان واقع در این استان را افتتاح کرد .

  سالن تجاری مرز پرویز خان با حضورمحمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، معاون راهداری این سازمان ، استاندار کرمانشاه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان در شهرستان قصر شیرین در مساحتی معادل ۲۶۰۰ متر مربع و با صرف هزینه ای معادل ۷۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

  این گزارش حاکی است سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت ، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  همچنین حضور وزیر راه و شهرسازی ، با حضور درجلسه شورای اداری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای ارتقای زیر‌ساخت‌ها در نقاط مرزی برنامه‌ریزی لازم انجام می‌شود ، اظهار داشت : تشکیل شورای اداری استان در نقطه صفر مرزی دو پیام مشخص دارد اول اینکه همه نقاط کشور دارای ارزش و اهمیت هستند و نباید جلسات تنها در مراکز برگزار گردد و دیگر اینکه برگزاری جلسه در نقطه صفر مرزی اهمیت مبحث ترانزیت را در پی دارد که باحضور در این جلسه از این منطقه بازدید کردیم ، زیرساخت‌ها را دیدیم و با کاستی‌ها آشنا شدیم .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه افزود : برای ارتقای این مناطق برنامه‌ریزی می‌کنیم تا برای تبادلات تجاری ظرفیتی جهت کسب و کارهایی ایجاد گردد که تبادلات ما را پایدار کرده و به تجارت و تبادلات مرزی رونق بخشد. شایان ذکر است در این سفر بزرگراه سر پل ذهاب به قره‌باغ را که به طول ۲.۵ کیلومتر و با اعتبار ۵ میلیارد تومان احداث شده است ، با حضور وزیر راه‌ و شهرسازی افتتاح شد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت ایجاد ساز و کاری برای سرعت بخشیدن به روند تخلیه کالا از انبارهای بنادر

  ضرورت ایجاد ساز و کاری برای سرعت بخشیدن به روند تخلیه کالا از انبارهای بنادر

  موجودی کالاهای اساسی طی شش ماه اخیر در بنادر جنوبی ۵۵ درصد و در بنادر شمالی ۲۵ درصد افزایش داشته و موجودی کالا در بندر امام خمینی (ره)‌ که هاب کالاهای اساسی کشور است نسبت به سال گذشته ۸۱ درصد افزایش داشته است .

  |

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  هر اقدامی در جهت ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده ای کشور و کمک به افزایش دانش و ظرفیت های سازمانی جهت به کارگیری روش های بهینه و به روز دنیا در زمینه مدیریت ایمنی جاده ای ، جای قدردانی و ارزش دهی دارد .

  |

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  با توجه به رویکرد جدی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در صیانت از حقوق کاربران بویژه رانندگان حرفه‌ای ، تمامی این تلاشگران می توانند برای ارائه هرگونه شکایت و همچنین پیشنهادات سازنده خود از طریق سامانه کشوری رسیدگی به شکایات (شهراه) و همچنین سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱ ...

  |

  نظرات کاربران