در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سالن تجاری پایانه مرزی پرویزخان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان کرمانشاه سالن تجاری پایانه مرزی پرویز خان واقع در این استان را افتتاح کرد .

  سالن تجاری مرز پرویز خان با حضورمحمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، معاون راهداری این سازمان ، استاندار کرمانشاه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان در شهرستان قصر شیرین در مساحتی معادل ۲۶۰۰ متر مربع و با صرف هزینه ای معادل ۷۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

  این گزارش حاکی است سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت ، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  همچنین حضور وزیر راه و شهرسازی ، با حضور درجلسه شورای اداری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای ارتقای زیر‌ساخت‌ها در نقاط مرزی برنامه‌ریزی لازم انجام می‌شود ، اظهار داشت : تشکیل شورای اداری استان در نقطه صفر مرزی دو پیام مشخص دارد اول اینکه همه نقاط کشور دارای ارزش و اهمیت هستند و نباید جلسات تنها در مراکز برگزار گردد و دیگر اینکه برگزاری جلسه در نقطه صفر مرزی اهمیت مبحث ترانزیت را در پی دارد که باحضور در این جلسه از این منطقه بازدید کردیم ، زیرساخت‌ها را دیدیم و با کاستی‌ها آشنا شدیم .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه افزود : برای ارتقای این مناطق برنامه‌ریزی می‌کنیم تا برای تبادلات تجاری ظرفیتی جهت کسب و کارهایی ایجاد گردد که تبادلات ما را پایدار کرده و به تجارت و تبادلات مرزی رونق بخشد. شایان ذکر است در این سفر بزرگراه سر پل ذهاب به قره‌باغ را که به طول ۲.۵ کیلومتر و با اعتبار ۵ میلیارد تومان احداث شده است ، با حضور وزیر راه‌ و شهرسازی افتتاح شد .
  مطالب مرتبط

  توسعه و تجهیز ۵۰ باب پاسگاه پلیس راه در دستور کار سازمان راهداری

  توسعه و تجهیز ۵۰ باب پاسگاه پلیس راه در دستور کار سازمان راهداری

  بر اساس ماده ۴ آئین‌نامه اجرایی قانون مقررات تردد وسیله‌نقلیه خارجی مصوب سال ۱۳۷۳ و به منظور ایمن‌سازی و افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات جاده‌ای ، طرح توسعه و تجهیز پاسگاه‌های پلیس راه به سازمان راهداری واگذار شده است .

  |

  موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه با نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها

  موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه با نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها

  اجرای این پروژه شامل نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها با اختصاص مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار ، در دستور کار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفته است .

  |

  رسیدگی به پرونده تخلفات ۲۹۰ شرکت حمل و نقل جاده ای کالا

  رسیدگی به پرونده تخلفات ۲۹۰ شرکت حمل و نقل جاده ای کالا

  بر اساس گزارش عملکرد کمیسیون‌های ویژه ماده ۱۲ در ۱۸ اداره‌ کل استانی به ۲۹۰ پرونده تخلف رسیدگی شد که بنا به تصمیمات متخذه ۷ شرکت لغو پروانه فعالیت ، ۱۲۶ شرکت جریمه نقدی ، ۳۳ شرکت به تذکر کتبی محکوم و ۱۲۴ شرکت نیز برائت شدند .

  |

  نظرات کاربران