در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سالن تجاری پایانه مرزی پرویزخان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان کرمانشاه سالن تجاری پایانه مرزی پرویز خان واقع در این استان را افتتاح کرد .

  سالن تجاری مرز پرویز خان با حضورمحمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، معاون راهداری این سازمان ، استاندار کرمانشاه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان در شهرستان قصر شیرین در مساحتی معادل ۲۶۰۰ متر مربع و با صرف هزینه ای معادل ۷۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

  این گزارش حاکی است سالن تجاری پایانه یاد شده شامل فضاهایی مانند ورودی و اطلاعات ، سالن انتظار جهت مراجعان ، محل استقرار کارمندان جهت پاسخگویی به مراجعان اتاق قرنطینه و نظارت ، اتاق‌های ترانزیت ، اتاق‌های گمرک و اتاق بیمه می باشد .

  همچنین حضور وزیر راه و شهرسازی ، با حضور درجلسه شورای اداری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای ارتقای زیر‌ساخت‌ها در نقاط مرزی برنامه‌ریزی لازم انجام می‌شود ، اظهار داشت : تشکیل شورای اداری استان در نقطه صفر مرزی دو پیام مشخص دارد اول اینکه همه نقاط کشور دارای ارزش و اهمیت هستند و نباید جلسات تنها در مراکز برگزار گردد و دیگر اینکه برگزاری جلسه در نقطه صفر مرزی اهمیت مبحث ترانزیت را در پی دارد که باحضور در این جلسه از این منطقه بازدید کردیم ، زیرساخت‌ها را دیدیم و با کاستی‌ها آشنا شدیم .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه افزود : برای ارتقای این مناطق برنامه‌ریزی می‌کنیم تا برای تبادلات تجاری ظرفیتی جهت کسب و کارهایی ایجاد گردد که تبادلات ما را پایدار کرده و به تجارت و تبادلات مرزی رونق بخشد. شایان ذکر است در این سفر بزرگراه سر پل ذهاب به قره‌باغ را که به طول ۲.۵ کیلومتر و با اعتبار ۵ میلیارد تومان احداث شده است ، با حضور وزیر راه‌ و شهرسازی افتتاح شد .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  با توجه به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات و نیروهای راهداری در استان‌های خسارت دیده در سیل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چند روز آینده در محورهای مواصلاتی که درگیر بارش برف و باران می‌شوند ، آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هم‌وطنان دارد .

  |

  نظرات کاربران