در حال بارگذاری ...
 • توصیه های شرکت رجا برای متقاضیان خرید بلیت‌ قطارهای نوروز ۹۸

  با توجه به ظرفیت ایجاد شده ، هم‌وطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیرحضوری (اینترنتی ، اپلیکیشنی و تلفنی از طریق تلفن ۱۵۳۹) یا از نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیت کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز ۹۸ ، به صورت اینترنتی ، اپلیکیشنی و ۱۵۳۹ از ساعت ۷ صبح روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۷ آغاز می‌شود و شرکت رجا در این خصوص توصیه‌هایی برای متقاضیان خرید بلیت‌ها دارد .

  معاون اجرایی و رئیس ستاد سفرهای نوروزی شرکت رجا با اعلام این خبر افزود : براساس برنامه‌ریزی انجام شده ، در روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۷ ، فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به جز مشهد مقدس عرضه خواهد شد . از ساعت ۱۲ ظهر همان روز ، بلیت‌ قطارهای کمربندی مشهد (مانند : اهواز - مشهد ، کرمانشاه - مشهد ، تبریز - مشهد ، زنجان - مشهد ، ساری - مشهد ، یزد - مشهد و ...) به فروش می‌رسد . از ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه نیز فروش بلیت قطارهای مسیر تهران - مشهد و بالعکس آغاز می‌شود .

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت : فروش بلیت قطارهای نوروزی رجا از طریق مراکز فروش نیز از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷ برای کلیه مسیرها به صورت همزمان صورت می‌گیرد . برنامه حرکت قطارهای نوروزی سال ۱۳۹۸ از ۲۴ اسفند ۹۷ آغاز شده و تا ۱۶ فروردین ۹۸ ادامه دارد .

  رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا تأکید کرد : با توجه به ظرفیت ایجاد شده ، هم‌وطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیرحضوری (اینترنتی ، اپلیکیشنی و تلفنی از طریق تلفن ۱۵۳۹) یا از نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیت کنند .

  معاون اجرایی رجا از هم وطنان گرامی درخواست کرد : هنگام خرید بلیت قطارهای مسافری برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیت حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند .

  وی افزود : همچنین بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا مخدوش بودن آن، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند . بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد .

  هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش ، قیمت بلیت ، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند .

  شماره پیامک ۵۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها ، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می‌باشد .
  مطالب مرتبط

  ارائه اطلاعات جاذبه‌های گردشگری شهر شیراز با نصب دستگاه‌ وب کیوسک در ایستگاه راه‌آهن شیراز

  ارائه اطلاعات جاذبه‌های گردشگری شهر شیراز با نصب دستگاه‌ وب کیوسک در ایستگاه راه‌آهن شیراز

  به دلیل جاذبه بالای گردشگری شیراز ، در تلاش هستیم تا امسال نیز قطار گردشگری مثلث طلایی (شیراز ، اصفهان ، یزد) را راه‌اندازی کنیم و به همین جهت جلساتی با شرکت‌های فعال در این زمینه برگزار شده است .

  |

  حمایت از بخش حمل و نقل ریلی به معنی حمایت از مردم و کمک به اقتصاد ملی

  حمایت از بخش حمل و نقل ریلی به معنی حمایت از مردم و کمک به اقتصاد ملی

  مجلس و دولت باید به این بخش توجه کنند چون حفظ قطارها برای تامین امنیت و راحتی مردم یک ضرورت است ، قطار وسیله‌ی سفر آسان ، کم هزینه و پرمنفعت است که باید مابه التفاوت هزینه‌ها و درآمد آن پرداخت شود .

  |

  نظرات کاربران