در حال بارگذاری ...
 • توانمندسازی راه‌آهن در لجستیک ریلی با مشارکت بخش خصوصی

  ارائه سرویس های هرچه بهتر ریلی با استفاده از ظرفیت های جدید لجستیک می تواند زمینه ساز حضور فعال تر ریلی کشورمان در بازارهای بین المللی باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، توسعه صنعت ریلی در کشور با بهره برداری از شرکت های دانش بنیان یک راه تازه است .

  بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نما‌یشگا‌ه‌های بین‌المللی جمهموری اسلامی در بازدید از غرفه راه آهن ، با بیان این مطلب گفت : مشارکت با بخش خصوصی در حمل و نقل ریلی و سرمایه گذاری در این زمینه می تواند راه‌های تازه ای را پیش روی صنعت ریلی کشور قرار دهد ؛زیرا راه آهن به تنهایی نمی تواندعهده دار هزینه بالای توسعه و مدرن ساز حمل و نقل ریلی در کشور باشد .

  او با تاکید بر اینکه ارزانترین لجستیک در کشور ، لجستیک ریلی است و مشارکت بخش خصوصی می تواند در توانمندسازی راه‌آهن در این زمینه بسیار موثر باشد افزود : ایجاد ارتباطات میان شقوق مختلف حمل و نقل یکی از مهمترین راههای توسعه صنعت حمل و نقل و لجستیک در کشور است .

  وی اشاره به اینکه حضور راه آهن در چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین صنایع و تجهیزات وابسته می تواند زمینه ساز توسعه همکاری میان بخش های لجستیک در کشور باشد گفت : حمل و نقل ریلی به عنوان ارزانترین بخش در حوزه لجستیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حضور راه آهن در این نمایشگاه و ارتباط با شرکت های قوی نرم افزاری و استارتاپی در این حوزه می‌تواند در زمینه توسعه ریلی کشور موثر باشد .

  حسین زاده با بیان اینکه اشاره به اینکه بازاریابی و زمان بندی حمل و نقل از اهمیت ویژه ای در بازارهای اقتصادی برخوردار است ، اضافه کرد : ارائه سرویس های هرچه بهتر ریلی با استفاده از ظرفیت های جدید لجستیک می تواند زمینه ساز حضور فعال تر ریلی کشورمان در بازارهای بین المللی باشد .

  سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ادامه داد : برای توسعه صنعت ریلی و آشنایی هر چه بیشتر فعالان بازار نه تنها حضور راه آهن در نمایشگاه های داخلی ضروری است بلکه راه آهن بایستی در نمایشگاه های بین‌المللی و خارجی هم فعال باشد تا ظرفیت های ریلی کشور را به دیگر کشورها معرفی کند .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  در راه آهن ۳ ساز و کار را تدارک دیده ایم تا نظر بازار سرمایه را جلب کنیم که تضمین خرید بلندمدت خدمات ، ضمانت پروژه ها برای کاهش ریسک پذیری آنها و اتخاذ تدابیری برای افزایش بازدهی سرمایه از جمله آن ها بود .

  |

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  در حال حاضر بدنه کارشناسی خوبی از جوانان متعهد و منضبط در راه آهن جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که باید طبق یک برنامه و استراتژی بلند مدت و یا کوتاه‌ مدت از این جوانان در کنار افراد با تجربه استفاده شود تا با کسب تجربه مفید ، از این نیروی انسانی متخصص و کارشناس در جایگاه‌های ...

  |

  نظرات کاربران