در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر آسفالت راه روستایی نوبنیاد در شهرستان ساری منطقه با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال به اتمام رسیده است .

  سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  نظری اظهار داشت : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر و عرض متوسط ۵/۵ متر در این شهرستان به اجرا در آمده است .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان یادآور شد : آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  گفتنی است در ایام ا.. دهه فجر امسال در حوزه راه روستایی بیش از ۳۸ کیلومتر راه روستایی و یک دستگاه پل در شهرستان عباس آباد با صرف اعتباری معادل ۱۰۹ میلیارد ریال در شهرهای مختلف استان بهره برداری و مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت .

   
  مطالب مرتبط

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  در راه‌های پل دختر محورهای اصلی بازگشایی شده و در برخی مقاطع که دچار آب بردگی و تخریب شد بازگشایی‌ها انجام شده است . در معمولان و خرم آباد جاده‌ها به طور کامل زیر آب رفته که در حال ترانشه برداری و شکافتن کوه برای بازگشایی موقت این راه‌ها هستیم .

  |

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .

  |

  محورهای اصلی و فرعی در استان مازندران باز و رفت و آمد در آن جریان دارد

  محورهای اصلی و فرعی در استان مازندران باز و رفت و آمد در آن جریان دارد

  با استقرار ماشین آلات و حضور تلاش شبانه روزی همکارانمان در مناطق سیل زده سوادکوه درصدد بودیم به اقدامات صورت گرفته در حیطه ی وظایف راه و شهرسازی بوده است سرعت بیشتری ببخشیم تا بتوانیم شرایط بحرانی را به حالت عادی برگردانیم .

  |

  نظرات کاربران