در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر آسفالت راه روستایی نوبنیاد در شهرستان ساری منطقه با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال به اتمام رسیده است .

  سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  نظری اظهار داشت : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر و عرض متوسط ۵/۵ متر در این شهرستان به اجرا در آمده است .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان یادآور شد : آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  گفتنی است در ایام ا.. دهه فجر امسال در حوزه راه روستایی بیش از ۳۸ کیلومتر راه روستایی و یک دستگاه پل در شهرستان عباس آباد با صرف اعتباری معادل ۱۰۹ میلیارد ریال در شهرهای مختلف استان بهره برداری و مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت .

   
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  عرض محور موجود حدود ۶ متر بوده که باعث بروز مشکلاتی جهت تردد اهالی و گردشگران مخصوصا در روزهای تعطیل شده بود که عرض تمام شده بهسازی این محور شامل عرض آسفالت و شانه های طرفین در مجموع ۱۱ متر است .

  |

  نظرات کاربران