در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از ۲۰ پروژه راهسازی استان فارس همزمان با دهه فجر

  احداث و بهسازی ۹۳ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال از پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس از بهره برداری بیش از ۲۰ پروژه راهسازی با اعتباری بالغ بر ۳۹۶ میلیارد ریال در محورهای استان فارس خبر داد .

  مهندس تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت : تقاطع غیرهمسطح شیراز – فسا – داراب – کهگم با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بخشی از بزرگراه شیراز – جهرم – لار به طول ۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال و کمربندی غربی داراب به طول ۴ کیلومتر و اعتبار هزینه شده ۱۶۰ میلیارد ریال از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال می باشند .

  وی افزود : احداث و بهسازی ۹۳ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر می باشد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اذعان داشت : راه های روستایی قابل بهره برداری در شهرستانهای اقلید ، بوانات ، قیر و کارزین ، کوار ، خرامه ، شیراز ، ممسنی، رستم و فیروزآباد می باشند .
  مطالب مرتبط

  اتمام بهسازی محور قیر – هنگام تا پایان سال جاری

  اتمام بهسازی محور قیر – هنگام تا پایان سال جاری

  با مطالعاتی که انجام دادیم مقرر شد ۵ دهانه پل ۶ متری بر روی آب نمای اول و ۴ دهانه پل ۳ متری بر روی آب نمای دوم احداث گردد که جمعا ۱۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است و زمان معین شده برای انجام این پروژه نیز ۱۴ ماه است .

  |

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته آینده

  در راه‌های پل دختر محورهای اصلی بازگشایی شده و در برخی مقاطع که دچار آب بردگی و تخریب شد بازگشایی‌ها انجام شده است . در معمولان و خرم آباد جاده‌ها به طور کامل زیر آب رفته که در حال ترانشه برداری و شکافتن کوه برای بازگشایی موقت این راه‌ها هستیم .

  |

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران