در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از ۲۰ پروژه راهسازی استان فارس همزمان با دهه فجر

  احداث و بهسازی ۹۳ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال از پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس از بهره برداری بیش از ۲۰ پروژه راهسازی با اعتباری بالغ بر ۳۹۶ میلیارد ریال در محورهای استان فارس خبر داد .

  مهندس تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت : تقاطع غیرهمسطح شیراز – فسا – داراب – کهگم با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بخشی از بزرگراه شیراز – جهرم – لار به طول ۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال و کمربندی غربی داراب به طول ۴ کیلومتر و اعتبار هزینه شده ۱۶۰ میلیارد ریال از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال می باشند .

  وی افزود : احداث و بهسازی ۹۳ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر می باشد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اذعان داشت : راه های روستایی قابل بهره برداری در شهرستانهای اقلید ، بوانات ، قیر و کارزین ، کوار ، خرامه ، شیراز ، ممسنی، رستم و فیروزآباد می باشند .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت تقاطع غیر همسطح ورودی شهر سمنان

  آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت تقاطع غیر همسطح ورودی شهر سمنان

  به منظور جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی از کلیه رانندگان و همشهریان که قصد تردد از محور مذکور را دارند خواهشمندیم ، ضمن توجه به علائم هشدار دهنده و همکاری با عوامل راهداری با احتیاط کامل در این مسیر تردد کنند .

  |

  آغاز عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود در آینده نزدیک

  آغاز عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود در آینده نزدیک

  احداث و بهسازی این مسیر ضمن برخورداری اهالی منطقه رحیم‌آباد و اشکورات رودسر از مسیر ایمن ، کاهش قابل ملاحظه ‌ای در فاصله و زمان سفر از مرکز به شرق گیلان صورت می‌گیرد و به منظور اتمام عملیات اجرایی آن به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است .

  |

  نظرات کاربران