در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات پوشش نما و کف سازی محوطه ترمینال فرودگاه سهند

  هزینه این پروژه ها مبلغ یک میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس فرودگاه سهند از پوشش نمای ترمینال و عملیات کف سازی محوطه ترمینال فرودگاه سهند خبر داد .

  محمد حاجی پور گفت : این اقدام در راستای زیباسازی و افزایش رضایت مندی مسافران ، پرسنل و همچنین مراجعین فرودگاه سهند انجام می شود که شامل تهیه و اجرای نمای کامپوزیت به متراژ ۲۸۰ مترمربع با زیرسازی مربوطه و تهیه و اجرای کف پوش های پرسی به مساحت ۳۱۰ مترمربع ، بتن ریزی ۳۰ مترمکعب ، خاکبرداری و تخریب آسفالت ۳۰ مترمکعب و ... از اهم اقدامات انجام گرفته در این عملیات است . این پروژه ها با پیشرفت فیریکی بیش از ۹۰ درصد در حال اجراست .

  رئیس فرودگاه سهند گفت : هزینه این پروژه ها مبلغ یک میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  امسال عملیات اعزام و بازگشت حاجیان به طور کامل توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از ۷۰۰ سورتی پرواز انجام شد و با هماهنگی ایجاد شده میان ایران ایر، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و سازمان هواپیمایی کشوری توانستیم عملیات حج را با ...

  |

  نظرات کاربران