در حال بارگذاری ...
 • بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از مجموعه صنایع الکترونیک شیراز

  در این بازدید مدیرعامل و هیات همراه از نزدیک با توانمندی های فنی و تولیدی تجهیزات صاشیراز آشنا شدند و از کارگاه های مکانیک ، اویونیک ، رادار ، کمک ناوبری ، اپتیک ، کالیبراسیون و آزمایشگاه های پیشرفته دیدن کردند . ضمن اینکه در این بازدید از سیستم های عملیاتی رادار (PSR و SSR) و دستگاه های DME تحت تولید و آزمایش بازدید شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جریان سفر به شیراز از صاشیراز بازدید و راهکارهای استفاده از توانمندی های علمی و فناوری بومی این مجموعه را برای اجرای مفاد تفاهم نامه اخیر در راستای استفاده از توان صاشیراز در تامین تجهیزات کمک ناوبری فرودگاه های کشور بررسی کرد .

  مشاور عالی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور هوانوردی با اعلام این خبر توضیح داد : به دنبال دعوت مدیرعامل شرکت صاشیراز و تصمیم مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای بازدید و انجام مذاکره با مدیرعامل و مسئولان آن مجموعه و نیز با توجه به مبادله توافقنامه همکاری های فنی میان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و صاشیراز در حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، (۲۲ دی) رحمت اله مه آبادی ،‌ به همراه عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی ، معاون عملیات هوانوردی ، مدیران کل ارتباطات و ناوبری هوایی و مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی و تعدادی از متخصصان شرکت از صاشیراز بازدید کردند .

  سید احمد مومنی رخ افزود : در این بازدید مدیرعامل و هیات همراه از نزدیک با توانمندی های فنی و تولیدی تجهیزات صاشیراز آشنا شدند و از کارگاه های مکانیک ، اویونیک ، رادار ، کمک ناوبری ، اپتیک ، کالیبراسیون و آزمایشگاه های پیشرفته دیدن کردند . ضمن اینکه در این بازدید از سیستم های عملیاتی رادار (PSR و SSR) و دستگاه های DME تحت تولید و آزمایش بازدید شد .

  نماینده مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در درگاه مشترک تفاهمنامه شرکت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عنوان کرد : در این بازدید مدیران و متخصصان صاشیراز به بیان توضیحات لازم درباره حجم مبادلات تجهیزاتی این مجموعه با شرکت های داخلی و خارجی پرداختند .

  مومنی رخ افزود : در جریان این بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بیان توصیه هایی در راستای استفاده از توانمندی های صاشیراز برای بومی سازی تجهیزات موردنیاز صنعت هوانوردی کشور پرداخت و مقرر شد، مراتب همکاری ها از طریق مشاور عالی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور هوانوردی پیگیری شود .
  مطالب مرتبط

  پیشرفت ۴۰ درصدی احداث ترمینال جدید فرودگاه جهرم

  پیشرفت ۴۰ درصدی احداث ترمینال جدید فرودگاه جهرم

  در حال حاضر هفته‌ای ۲ پرواز با استفاده از ناوگان ای‌تی‌آر هما در این فرودگاه انجام می‌شود و با توجه به محدودیت‌های دمایی و طول باند کوتاه ، این هواپیما در کنار ناوگان امبرائر کشور ، تنها هواپیماهایی هستند که توان پرواز به فرودگاه جهرم را دارند .

  |

  نظرات کاربران