در حال بارگذاری ...
 • آمادگی کامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران احتمالی برف

  امسال فرودگاه به چند بخش تقسیم شده و هر بخش تجهیزات و اکیپ‌های جداگانه‌ای را به خود اختصاص داده است . بنابراین در صورت نشستن برف روی زمین ، اکیپ‌های برف‌روب همزمان با هم در بخش‌های مختلف وارد عملیات برف‌روبی می‌شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از تدارک بیشتر برای عملیات زمستانی در این مجموعه نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت : اکنون مدیریت مجموعه و اکیپ‌های برف‌روبی آماده باش بوده و در فرودگاه حضور دارند .

  علی رستمی از آمادگی کامل این مجموعه برای مقابله با بحران احتمالی برف خبر داد و گفت : اکنون مدیریت و اکیپ برف‌روبی به صورت آماده باش در فرودگاه حضور دارند و منتظر بارش نزولات آسمانی هستیم . به محض اینکه بارش تبدیل به برف شود و بر روی زمین بنشیند ، اکیپ‌های برف‌روبی وارد عمل می‌شوند .

  رستمی با اشاره به افزایش تعداد تجهیزات برف‌روبی فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به سال گذشته ادامه داد : امسال فرودگاه به چند بخش تقسیم شده و هر بخش تجهیزات و اکیپ‌های جداگانه‌ای را به خود اختصاص داده است . بنابراین در صورت نشستن برف روی زمین ، اکیپ‌های برف‌روب همزمان با هم در بخش‌های مختلف وارد عملیات برف‌روبی می‌شوند . سال گذشته تجهیزات کمتری در اختیار داشتیم و فرودگاه تقسیم‌بندی شده نبود . بر اساس تجربه‌ای که از سال گذشته داریم ، امسال تدارک بیشتری برای برف‌روبی دیده شده است .

  سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی همچنین به بارش‌های اخیر در کشور اشاره کرد و گفت : بارش‌های امسال در فرودگاه امام خمینی (ره) بیشتر باران بود و وقتی به برف تبدیل شد ، روی زمین ننشست ؛ اما در فرودگاه در یک مقطع ۵ ساعته با کاهش دید روبرو شدیم . در آن مقطع با برنامه‌ریزی ، برخی پروازها با تاخیر از مبدا به سمت فرودگاه حرکت کردند و مسافران حاضر در فرودگاه نیز از طریق ایرلاین‌ها به هتل فرودگاه منتقل شدند .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهم‌نامه همکاری میان شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و موسسه خیریه «دوست اوتیسم»

  امضا تفاهم‌نامه همکاری میان شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و موسسه خیریه «دوست اوتیسم»

  از این پس خانواده های دارای فرزند اوتیستی می‌توانند با همراه داشتن کارت عضویت مؤسسه «دوست اوتیسم» خارج از نوبت و صف‌های موجود از مبادی ورودی و خروجی و گیت های بازرسی فرودگاه با رعایت قوانین و مقررات امنیتی عبور کنند .

  |

  نظرات کاربران