در حال بارگذاری ...
 • حضور شرکت راه‌آهن در نخستین نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری

  شرکت راه آهن نیز با محور توسعه حمل‌و‌نقل ریلی و بازآفرینی نقش ایستگاه‌های راه‌آهن در توسعه شهری در این نمایشگاه حضور دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت راه آهن با محور توسعه حمل‌و‌نقل ریلی و بازآفرینی نقش ایستگاه‌های راه‌آهن در توسعه شهری در نخستین نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری حضور دارد .

  روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد ، نخستین نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری ، با حضور وزیر راه و شهرسازی در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد . در این نمایشگاه ۳۱۱ شرکت ، دستاوردهای نوین خود را در حوزه زیرساخت با موضوع بازآفرینی شهری و نوسازی بافت های فرسوده به معرض نمایش گذاشتند .

  گفتنی است شرکت راه آهن نیز با محور توسعه حمل‌و‌نقل ریلی و بازآفرینی نقش ایستگاه‌های راه‌آهن در توسعه شهری در این نمایشگاه حضور دارد .

  همچنین دراین نمایشگاه ۴ سامانه شهری و چند شرکت استارتاپی رونمایی شد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر فرهنگ سازی ایمنی مدارس حاشیه خطوط ریلی در استان فارس

  تاکید بر فرهنگ سازی ایمنی مدارس حاشیه خطوط ریلی در استان فارس

  امنیت و فرهنگ سازی دو نکته ای است که در سفرها و اردوهای دانش آموزی مطرح می شود و این دو موضوع در سیستم حمل و نقل ریلی وجود دارد . آموزش و پرورش این آمادگی را دارد که از ظرفیت کارشناسان راه آهن برای فرهنگ سازی و آموزش در کلیه مدارس استفاده کند .

  |

  تشریح سهم شرکت راه‌آهن در لایحه بودجه سال ۹۸

  تشریح سهم شرکت راه‌آهن در لایحه بودجه سال ۹۸

  با توجه به ۱۸ طرح تملک دارایی‌های سرمایه ای شرکت راه‌آهن ، مجموع بودجه و پیوست ، ردیف‌های اعتباری و تخصیص منابع در مصوب بودجه سال ۹۷ افزایش پیدا کرده است که در این زمینه از حمایت سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و دارایی تشکر می شود .

  |

  نظرات کاربران