در حال بارگذاری ...
 • شفافیت مالی در شرکت فرودگاه‎ها و اخذ نظریه مطلوب از سازمان حسابرسی کل کشور

  بستر مناسبی برای برنامه‎ریزی و صرفه‎جویی و ارتقای بهره‎وری و کاهش مراجعات حضوری کارکنان ستادی و فرودگاهی برای پیگیری امورات جاری و اداری در راستای حمایت از حقوق شهروندی سازمانی فراهم آمده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون توسعه مدیریت و منابع در همایش هم‎اندیشی مدیران فرودگاه‎ها و ستاد گفت : امروز شاهد شفافیت مالی در شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و اخذ نظریه "مطلوب" در حساب‎های مالی از سازمان حسابرسی کل کشور هستیم و از این بابت باید از همکاران کلیه مدیران فرودگاه‎ها تشکر کنم .

  محمدرضا امامی گفت : با تکمیل و ارتقای سیستم BPMS شرکت ، قادر به دریافت گزارش برخط از وضعیت نیروی انسانی شرکت شده‎ایم و با اتصال تمام فرودگاه‎های تحت پوشش شرکت به این سیستم با پیاده‎سازی فرآیندهای پرکاربرد اداری در بستر این سامانه به نحو بسیار مطلوبی از مکاتبات کاغذی در این زمینه کاسته شده و صرفه‎جویی‎های بسیار خوبی را برای شرکت در برداشته است .

  وی با اشاره به اینکه امکان اتصال سیستم ارزیابی عملکرد به BPMS فراهم شده است ، گفت : بستر مناسبی برای برنامه‎ریزی و صرفه‎جویی و ارتقای بهره‎وری و کاهش مراجعات حضوری کارکنان ستادی و فرودگاهی برای پیگیری امورات جاری و اداری در راستای حمایت از حقوق شهروندی سازمانی فراهم آمده است . این رویکرد مرهون زحمات و همکاری‎های همکاران محترم شاغل در اداره فناوری و مخابرات ستاد و همه مدیران فرودگاه‎های کشور است که جای تشکر بویژه از جناب آقای باقریان معاون محترم عملیات فرودگاهی دارد .

  معاون توسعه مدیریت و منابع با اشاره به شرایط استخدام در شرکت‎های دولتی با اعلام این مطلب که شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان یک شرکت "پیش رو" توانسته است برنامه جامع نیروی انسانی خود را به تایید مرجع مربوطه در ریاست جمهوری برساند ، گفت : امیدواریم که پس از تصویب نهایی در مراجع ذی‎ربط ، براساس اولویت‎ها و نیازهای ابلاغی اجازه فرآیند جذب نیرو را در شرکت مطابق با ضوابط و مقررات و قوانین مربوطه دریافت کنیم .

  وی از مدیران فرودگاه‎ها تقاضا کرد که از ارسال درخواست‎های استخدام به ستاد در شرایط فعلی خودداری کنند و افزود : همچنین از ارسال درخواست تعویق زمان بازنشستگی برای صاحب منزلتان عزیزی که به مرحله بازنشستگی رسیده‎اند خودداری فرمایید چرا که بنا بر سیاست‎های شرکت و قوانین مربوطه نمی توانیم با آن موافقت کنیم .

  معاون توسعه مدیریت و منابع در پایان از مدیران فرودگاه‎های کشور درخواست کرد که برای تمامی خریدها از سیستم تدارکات دولت استفاده کرده ، قراردادهای پیمانکاران را با دقت کنترل کنند و از درخواست پست صوری برای همکاران و نیز عدم معرفی افراد غیر واجد شرایط برای تصدی پست‎ها خودداری کنند .

  گفتنی است این هم‎اندیشی دو روزه با حضور مدیران ستاد و فرودگاه‎های کشور از ۱۸ دی آغاز و امروز ۱۹ دی در فرودگاه مهرآباد به کار خود پایان داد .
  مطالب مرتبط

  انتقال تجهیزات ارتباطی برج قدیم فرودگاه همدان به برج جدید

  انتقال تجهیزات ارتباطی برج قدیم فرودگاه همدان به برج جدید

  عملیات احداث ساختمان اداری _ عملیاتی فرودگاه همدان با تامین اعتبار از سوی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و منابع استانی با مساحت ۲۰۴۰ مترمربع از سال ۱۳۹۰ آغاز شده بود که در دی ماه سال ۹۷ با انتقال کامل تجهیزات و سامانه های ارتباطی و فنی به ساختمان برج آن ، که ۱۸۵ مترمربع ...

  |

  برخورداری همه فرودگاه‎ها از یک طرح جامع اولیه تا اواسط سال آینده

  برخورداری همه فرودگاه‎ها از یک طرح جامع اولیه تا اواسط سال آینده

  اکنون زمانی است که می‎توانیم در کنار مسائل عمرانی به مسائل زیباسازی بپردازیم و به نظر من برای اینکار باید یک کارگروه با حضور مدیران فرودگاهی و کارشناسان تشکیل شود و برنامه زیباسازی برای فرودگاه‎ها تدوین شود .

  |

  کارآمدی مدیریتی یکی از ضرورت‌های کلیدی کشور در چهلمین سال انقلاب اسلامی

  کارآمدی مدیریتی یکی از ضرورت‌های کلیدی کشور در چهلمین سال انقلاب اسلامی

  برای نیروی انسانی باید رشد در سلسله مراتب تخصصی به صورت سیستمی امکانپذیر باشد . کسی که در شرکت کار می‌کند باید به صورت طبعی امکان رشد داشته باشد و انگیزه خدمت و امید به رشد را حس کند . عملکرد باید به گونه‌ای باشد که هم بهترین‌ها جذب شوند ، هم مسیر رشدشان بدون مشکل باز باشد ، و ...

  |

  نظرات کاربران