در حال بارگذاری ...
 • تخصیص ارز پایه راهکار فعالیت مجدد ترن ست های رجاء

  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد:
  پیرو برخی سو تعبیرها به استحضار می رساند:


  ۱_ دلایل توقف سیر قطارهای پرسرعت(ترنست) در مسیرهای منتهی به مشهدالرضا(ع) و یزد به اطلاع کلیه مسوولین ذیربط رسیده است.
  ۲_ مسوولان ارشد محترم هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی(سهامدار) و شرکت رجا از ماه ها پیش با تشریح وضعیت و دلایل فنی و مالی، روند منجر به توقف برخی قطارها را احصاء و راه های برون رفت را نیز اعلام نموده بودند.
  ۳_ هم اکنون با فعالیت شرکت رجا در بخش مسافری حوزه ریلی بیش از ۵۲۰۰ کارگر بصورت مستقیم و یا تحت مدیریت راهبران فنی و اجرایی مشغول به خدمتگزاری به هموطنان عزیز هستند
  ۴_ شرکت رجا خود را موظف به ایجاد تمهیدات لازم برای حفظ سلامت مسافرین قطارهای خود و همچنین صیانت و اطمینان از ایمنی سیر قطارها می داند و در قبال این موضوع ذره ای مماشات نخواهد کرد.
  ۵_آنچه در حوزه امنیت شغلی نیروی کار این شرکت حائز اهمیت است، حفظ و بکارگیری همه نیروهای خدوم شرکت و پرداخت حقوق ایشان در مواعد مقرر است.طبیعی است نمی توان با صرف هزینه های هنگفت برای در سیر نگهداشتن چند رام قطار پرسرعت، پرداخت حق الزحمه هزاران کارگر را معوق و یا حتی به مخاطره انداخت.
  ۶_ درخواست روشن کلیه شرکت های ریلی ازجمله رجا ، عمل به دستورات موکد رییس جمهور محترم و توافقات حاصله با ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه در خصوص تخصیص ارز پایه و پرداخت کمک زیان به شرکت های ریلی است.
  مطالب مرتبط

  تشریح جزئیات افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا

  تشریح جزئیات افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا

  در مورد بلیت قطارهای حومه‌ای تصمیم بر این شده است که فعلاً بلیت این قطارها مشمول افزایش قیمت نباشد و تعرفه‌ها همانند گذشته اعمال شود ؛ هر چند که در جلسه بعدی شورای عالی راه و ترابری در خصوص آنها تصمیم گیری نهایی می‌شود و بلیت قطارهای پر سرعت (ترن ست) نیز با افزایش مقطوع ۲۲ ...

  |

  پیام توقف ترن ست ، پایمان را از گلیم مان درازتر نکنیم

  پیام توقف ترن ست ، پایمان را از گلیم مان درازتر نکنیم

  ما بشدت خودرومحور شده ایم . البته به این نابسامانی باید این را هم اضافه کرد که بجای سرمایه گذاری در ناوگان مسافری در سال های اخیر دولت منابع خود را عمدتا صرف توسعه نامناسب شبکه ریلی صرفا با این استدلال که مراکز استانها باید به ریل متصل گردند نمود .

  |

  فراهم شدن تمهیدات لازم برای تامین ارز شرکت های هواپیمایی

  فراهم شدن تمهیدات لازم برای تامین ارز شرکت های هواپیمایی

  شرکت های هواپیمایی داخلی در مورد تامین و انتقال ارز بابت مصارف ارزی مربوط به خرید هواپیما ، موتور ، قطعات مورد نیاز هواپیما ، هزینه تعمیر و نگهداری می توانند با هماهنگی لازم با بانک عامل و مطابق مقررات ، نسبت به تامین ارز و حواله آن‌ها اقدامات لازم از سوی بانک را انجام دهند .

  |

  خدمت رسانی قطار تندروی پردیس شرکت رجا در مسیر مشهد و یزد

  خدمت رسانی قطار تندروی پردیس شرکت رجا در مسیر مشهد و یزد

  خدمات پذیرایی در قطارهای تندروی پردیس شامل : آب آشامیدنی ، تنوع غذایی و نوشیدنی ، بسته پذیرایی (نوشیدنی - میوه - تنقلات) وعده غذایی (صبحانه و غذای گرم) بسته به مسیر و زمان حرکت قطارها به مسافران گرامی ارائه می شود .

  |

  نظرات کاربران