در حال بارگذاری ...
 • فعالیت و آماده‌باش ۳۴ راهدارخانه استان همدان در طرح راهداری زمستانی

  در حوزه ماشین‌آلات تعداد ۲۸۵ دستگاه خودروی راهداری در راهدارخانه‌های استان مستقر شده که از این میزان ۲۱۵ دستگاه ماشین آلات برفروبی سنگین و نیمه‌سنگین ، ۴۴ دستگاه خودروی پشتیبانی و ۲۶ دستگاه گریدر و تراکتور اجاره‌ای برای کمک به طرح برفروبی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت : طرح اجرای راهداری زمستانی در استان همدان دارای اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال است .

  حمید پرورشی‌خرم گفت : با توجه به اجرای طرح راهداری زمستانی ، این اداره کل تاکنون با اعتباری افزون بر ۹۵ میلیارد ریال نسبت به آماده‌سازی برای استقرار اکیپ‌های برف‌روب و نمک‌پاش در راهدارخانه‌های استان اقدام کرده است .

  وی با اشاره به فعالیت و آماده‌باش ۳۴ راهدارخانه استان در اجرای این طرح افزود : ۱۷ راهدارخانه ثابت ، ۸ راهدارخانه مرکز اداره و ۹ راهدارخانه نیز به شکل قرارداد اجاره است . در این طرح همچنین ۵۱۶ پرسنل و کادر مجرب شامل نیروهای حجمی و نیروی ثابت و پشتیبانی با بهره‌گیری از انواع ماشین‌آلات برف‌روب و دیگر تجهیزات در خدمت مسافران و استفاده‌کنندگان مشغول خدمت‌رسانی هستند .

  این مسئول با اشاره به خرید ۶۲ هزار تن شن و نمک در اجرای این طرح بیان داشت : ۵۰ هزار تن شن و ۱۲ هزار تن نمک در اجرای طرح زمستانی و برف‌روبی خریداری شده است. در حوزه ماشین‌آلات نیز تعداد ۲۸۵ دستگاه خودروی راهداری در راهدارخانه‌های استان مستقر شده که از این میزان ۲۱۵ دستگاه ماشین آلات برفروبی سنگین و نیمه‌سنگین ، ۴۴ دستگاه خودروی پشتیبانی و ۲۶ دستگاه گریدر و تراکتور اجاره‌ای برای کمک به طرح برفروبی است .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت : امیدواریم با بهره‌گیری از توان همه پرسنل راهداری و پشتیبانی و هماهنگی‌های انجام شده و حفظ تعامل با دیگر عوامل ذیربط از جمله فرماندهی پلیس راه استان ، هلال احمر ، اورژانس و نیز مدیریت بحران بتوانیم زمستانی ایمن را فراهم کنیم .

  گفتنی است ، طرح راهداری زمستانی از ۱۵ آذرماه سال جاری در سطح استان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  افتتاح نیروگاه ۲۰ کیلوولتی برق خورشیدی راهداری استان مرکزی

  افتتاح نیروگاه ۲۰ کیلوولتی برق خورشیدی راهداری استان مرکزی

  متوسط انرژی تولیدی این نیروگاه در روز ۱۲۰ کیلووات بر ساعت است که با توجه به تعداد روزهای آفتابی در شهر اراک پیش‌بینی می‌شود این نیروگاه سالانه ۴۰ مگاوات ساعت(۴۰ هزار کیلووات ساعت) انرژی الکتریکی تولید کند .

  |

  اجرای عملیات روکش حفاظتی قیری در محور کمربندی بخش ارسک شهرستان بشرویه

  اجرای عملیات روکش حفاظتی قیری در محور کمربندی بخش ارسک شهرستان بشرویه

  طول محور آسفالته بشرویه به ارسک ۲۴ کیلومتر که طی دو سال گذشته ۹ کیلومتر آن واقع در مسیر بشرویه – فردوس و ۵/۵ کیلومتر سه راهی به سمت ارسک روکش آسفالت گرم اجرا شده و برای آسفالت قسمت دیگری از مسیر نیز قرارداد منعقد شده که بزودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد .

  |

  صدور ۲۸۷۳ کارت سلامت ویژه رانندگان ناوگان برون شهری همدان از ابتدای امسال

  صدور ۲۸۷۳ کارت سلامت ویژه رانندگان ناوگان برون شهری همدان از ابتدای امسال

  معرفی نامه تامین اجتماعی ، کارت سلامت ، صلاحیت فردی ، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی سیکل ، گواهینامه متناسب با وسیله نقلیه، دارا بودن مدرک کلاس های آموزشی از جمله مدارک و شرایطی است که برای دریافت کارت هوشمند الزامی است .

  |

  نظرات کاربران