در حال بارگذاری ...
 • رضایت ۸۰ درصدی کاربران سامانه تلفنی ۱۴۱ از پاسخگویی اپراتورها در آذرماه

  بیشترین تماس‌ها با سامانه تلفنی ۱۴۱ و سهم آن‌ها از کل تماس‌ها در آذرماه مربوط به استان‌های تهران ، مازندران و البرز بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بر اساس نظرسنجی از کاربران و تماس گیرندگان با سامانه تلفنی مرکز مدیریت راه‌های کشور (۱۴۱) ، ۸۰ درصد کاربران از کیفیت پاسخگویی اپراتورهای سامانه تلفنی ۱۴۱ در آذرماه سال‌جاری رضایت‌مندی داشتند .

  علی‌اکبر آشوری رئیس مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان این خبر ، اظهار داشت : کل تماس‌های سامانه تلفنی ۱۴۱ در آذرماه سال‌جاری بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تماس بوده است که ۹۹ هزار و ۷۱۰ تماس تلفنی مربوط به پخش پاسخگویی اپراتورهای ۱۴۱ ، بوده است .

  وی افزود : مجموع بازدید کاربران وب سایت ۱۴۱ در آذر ماه بالغ بر ۵ میلیون و ۱۳۷ هزار مورد و مجموع درخواست کاربران در اپلیکیشن همراه ۱۴۱ ، ۵۷۳ هزار و ۷۱۵ درخواست به ثبت رسیده است . بیشترین تماس‌ها با سامانه تلفنی ۱۴۱ و سهم آن‌ها از کل تماس‌ها در آذرماه مربوط به استان‌های تهران ، مازندران و البرز بوده است .

  رئیس مرکز مدیریت‌ راه‌های کشور در ادامه خاطرنشان کرد : در ۹ ماهه ابتدای سال‌جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ، تماس‌های سامانه تلفنی ۱۴۱ به میزان ۲۵ درصد ، بخش پاسخگویی سامانه تلفنی ۱۴۱ به میزان ۳۵ درصد و پیامک ارسالی به سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ به میزان ۱۵ درصد افزایش داشته است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح نیروگاه ۲۰ کیلوولتی برق خورشیدی راهداری استان مرکزی

  افتتاح نیروگاه ۲۰ کیلوولتی برق خورشیدی راهداری استان مرکزی

  متوسط انرژی تولیدی این نیروگاه در روز ۱۲۰ کیلووات بر ساعت است که با توجه به تعداد روزهای آفتابی در شهر اراک پیش‌بینی می‌شود این نیروگاه سالانه ۴۰ مگاوات ساعت(۴۰ هزار کیلووات ساعت) انرژی الکتریکی تولید کند .

  |

  اجرای عملیات روکش حفاظتی قیری در محور کمربندی بخش ارسک شهرستان بشرویه

  اجرای عملیات روکش حفاظتی قیری در محور کمربندی بخش ارسک شهرستان بشرویه

  طول محور آسفالته بشرویه به ارسک ۲۴ کیلومتر که طی دو سال گذشته ۹ کیلومتر آن واقع در مسیر بشرویه – فردوس و ۵/۵ کیلومتر سه راهی به سمت ارسک روکش آسفالت گرم اجرا شده و برای آسفالت قسمت دیگری از مسیر نیز قرارداد منعقد شده که بزودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد .

  |

  صدور ۲۸۷۳ کارت سلامت ویژه رانندگان ناوگان برون شهری همدان از ابتدای امسال

  صدور ۲۸۷۳ کارت سلامت ویژه رانندگان ناوگان برون شهری همدان از ابتدای امسال

  معرفی نامه تامین اجتماعی ، کارت سلامت ، صلاحیت فردی ، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی سیکل ، گواهینامه متناسب با وسیله نقلیه، دارا بودن مدرک کلاس های آموزشی از جمله مدارک و شرایطی است که برای دریافت کارت هوشمند الزامی است .

  |

  نظرات کاربران