در حال بارگذاری ...
 • توزیع بودجه سال ۹۸ فرودگاه ها با تکیه بر هشت برنامه راهبردی

  هشت برنامه راهبردی شامل ارتقای ایمنی و امنیت ، حاکمیت قانون ، رضایتمندی مسافران ، توسعه اقتصادی فرودگاه ها، توسعه زیرساخت های هوانوردی و فرودگاهی ، ملاحظات زیست محیطی و آموزش و توسعه منابع انسانی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون برنامه ریزی ، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ویژه مسئولان و کارشناسان بودجه فرودگاه های کشور از توزیع بودجه سال ۹۸ فرودگاه ها با تکیه بر هشت برنامه راهبردی خبر داد .

  حمیدرضا سیدی معاون برنامه ریزی , نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران که در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد به میزبانی فرودگاه رشت سخن می گفت ، اعلام کرد : هشت برنامه راهبردی شامل ارتقای ایمنی و امنیت ، حاکمیت قانون ، رضایتمندی مسافران ، توسعه اقتصادی فرودگاه ها ، توسعه زیرساخت های هوانوردی و فرودگاهی ، ملاحظات زیست محیطی و آموزش و توسعه منابع انسانی است .

  در این مراسم همچنین محمدمهدی یزدانی مدیرکل دفتر تشکیلات و برنامه و بودجه با اشاره به بودجه جاری و سرمایه ای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سال جاری گفت : این بودجه با مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مبتنی بر عملکرد فرودگاه ها و مبادله موافقت نامه تخصیص می یابد .

  وی همچنین به ساختار سازمانی این شرکت اشاره کرد و افزود: ساختار جدید شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پس از هم اندیشی با مدیران فرودگاههای کشور به سازمان اداری و استخدامی کشور جهت اخذ مجوز ارایه داده خواهد شد .

  در ابتدای این مراسم نیز مدیرکل فرودگاه گیلان ضمن تشریح ساختار فعلی فرودگاه رشت به ساماندهی منابع انسانی و نیاز واحدهای عملیات هوانوردی پس از بازنشستگی بعضی از پرسنل فعلی اشاره کرد و گفت : این فرودگاه با اعتباراتی که از شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اخذ شده است پروژه هایی همچون فاز دوم محوطه سازی ترمینال پروازهای داخلی ، احداث ایستگاه پمپاژ و سیستم توزیع آب شهر ، نصب سیستم روشنایی عوامل پروازی با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در دست اجرا است .

  گفتنی است ؛ معاون برنامه ریزی ، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از پروژه های در دست اقدام فرودگاه سردار جنگل رشت نیز بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

  توسعه فرودگاه اصفهان تا رسیدن به جایگاه مناسب در صنعت حمل و نقل

  توسعه فرودگاه اصفهان تا رسیدن به جایگاه مناسب در صنعت حمل و نقل

  پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه از دیگر پروژه های جاری فرودگاه است که در سال آینده به بهره برداری رسیده و با توسعه فضا به میزان ۷۵۰۰ مترمربع فضای ترمینال به بیش از دو برابر ظرفیت حال حاضر خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران