در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات احداث ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه

  بخشی از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس در بازدید از محورهای شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه در دست اجراست .

  فیروز تکاور در بازدید از راه های شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در این شهرستان در دست اجرا داریم که یکی از این محورها محور خاوران – سروستان – خرامه – ارسنجان – سعادت شهر به طول ۸۵ کیلومتر می باشد که ۵۵ کیلومتر آن زیرسازی شده و در حال بهره برداری است و ۳ کیلومتر باقیمانده از خرامه تا ارسنجان نیز مطالعاتش انجام شده و آماده مناقصه است .

  تکاور افزود : این محور منتهی به لار ، جهرم و بندرعباس است و کمربندی شرقی شیراز محسوب می شود و فاصله بندرعباس تا مرکز کشور را ۱۲۰ کیلومتر کاهش می دهد . همچنین شهرهای در طول مسیر مثل خاوران ، سروستان و سعادت شهر در مسیر توسعه قرار خواهند گرفت .

  وی همچنین اذعان داشت : محور اثرگذار دیگری که در شهرستان خرامه در دست اجراست محور خرامه – نی ریز می باشد که میانبری به سمت سیرجان و کرمان به حساب می آید . ۴۰ کیلومتر از  این محور از خرامه به سمت نیریز در دست اقدام است که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش ما این است که تا پایان سال جاری این پروژه را به بهره برداری برسانیم . بخشی  از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  اتمام بهسازی محور قیر – هنگام تا پایان سال جاری

  اتمام بهسازی محور قیر – هنگام تا پایان سال جاری

  با مطالعاتی که انجام دادیم مقرر شد ۵ دهانه پل ۶ متری بر روی آب نمای اول و ۴ دهانه پل ۳ متری بر روی آب نمای دوم احداث گردد که جمعا ۱۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است و زمان معین شده برای انجام این پروژه نیز ۱۴ ماه است .

  |

  بازگشایی راه های روستایی و فرعی استان لرستان ظرف یک هفته آینده

  بازگشایی راه های روستایی و فرعی استان لرستان ظرف یک هفته آینده

  تخریب پل‌های بزرگ بسیار زیاد است . به دنبال آن هستیم تا با ایجاد پل‌های موقت راه‌های ارتباطی معمولان و شهرها و روستاهای بحرانی را برقرار کنیم . در حال حاضر ۲۰۰ دستگاه لوله ، باکس ، قطعات بازسازی و پل های موقت را آورده ایم تا مشکلات را در اسرع وقت حل کنیم .

  |

  نظرات کاربران