در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات احداث ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه

  بخشی از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس در بازدید از محورهای شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه در دست اجراست .

  فیروز تکاور در بازدید از راه های شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در این شهرستان در دست اجرا داریم که یکی از این محورها محور خاوران – سروستان – خرامه – ارسنجان – سعادت شهر به طول ۸۵ کیلومتر می باشد که ۵۵ کیلومتر آن زیرسازی شده و در حال بهره برداری است و ۳ کیلومتر باقیمانده از خرامه تا ارسنجان نیز مطالعاتش انجام شده و آماده مناقصه است .

  تکاور افزود : این محور منتهی به لار ، جهرم و بندرعباس است و کمربندی شرقی شیراز محسوب می شود و فاصله بندرعباس تا مرکز کشور را ۱۲۰ کیلومتر کاهش می دهد . همچنین شهرهای در طول مسیر مثل خاوران ، سروستان و سعادت شهر در مسیر توسعه قرار خواهند گرفت .

  وی همچنین اذعان داشت : محور اثرگذار دیگری که در شهرستان خرامه در دست اجراست محور خرامه – نی ریز می باشد که میانبری به سمت سیرجان و کرمان به حساب می آید . ۴۰ کیلومتر از  این محور از خرامه به سمت نیریز در دست اقدام است که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش ما این است که تا پایان سال جاری این پروژه را به بهره برداری برسانیم . بخشی  از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  اتمام بهسازی و آسفالت راه های روستایی زنجان در سال آینده

  اتمام بهسازی و آسفالت راه های روستایی زنجان در سال آینده

  قابل ذکر است استان زنجان پیشرو در بهسازی و آسفالت راه های روستایی نسبت به دیگر استان ها است به طوری که نرم کشوری آسفالت راه های روستایی ۶۵ درصد بوده در حالی که استان زنجان ۲۵ درصد از نرم کشوری بالاتر می باشد .

  |

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  با توجه به اینکه بخش ساردوئیه از مناطق خوش آب و هوای جنوب کرمان می باشد تاثیر مهمی بر گردشگری شهرستان جیرفت دارد و با توسعه این راه ها ، در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به ویژه درفصل تابستان به خود جذب خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران