در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات احداث ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه

  بخشی از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس در بازدید از محورهای شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در شهرستان خرامه در دست اجراست .

  فیروز تکاور در بازدید از راه های شهرستان خرامه گفت : ۲ محور اصلی و ترانزیت در این شهرستان در دست اجرا داریم که یکی از این محورها محور خاوران – سروستان – خرامه – ارسنجان – سعادت شهر به طول ۸۵ کیلومتر می باشد که ۵۵ کیلومتر آن زیرسازی شده و در حال بهره برداری است و ۳ کیلومتر باقیمانده از خرامه تا ارسنجان نیز مطالعاتش انجام شده و آماده مناقصه است .

  تکاور افزود : این محور منتهی به لار ، جهرم و بندرعباس است و کمربندی شرقی شیراز محسوب می شود و فاصله بندرعباس تا مرکز کشور را ۱۲۰ کیلومتر کاهش می دهد . همچنین شهرهای در طول مسیر مثل خاوران ، سروستان و سعادت شهر در مسیر توسعه قرار خواهند گرفت .

  وی همچنین اذعان داشت : محور اثرگذار دیگری که در شهرستان خرامه در دست اجراست محور خرامه – نی ریز می باشد که میانبری به سمت سیرجان و کرمان به حساب می آید . ۴۰ کیلومتر از  این محور از خرامه به سمت نیریز در دست اقدام است که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش ما این است که تا پایان سال جاری این پروژه را به بهره برداری برسانیم . بخشی  از راههای روستایی شهرستان خرامه نیز که قبلا زیرسازی و آسفالت شده به بهره برداری رسیده و بخش دیگری نیز در دست اقدام می باشد . تعداد دیگری نیز در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگراه جهرم – لار

  آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگراه جهرم – لار

  طول این بزرگراه ۱۶۰ کیلومتر می باشد که ۱۴۵ کیلومتر آن بهره برداری شده و ۱۵ کیلومتر در دست اجرا قرار دارد که توسط شرکت زرین دشت در حال اجرا می باشد و مبلغ قرارداد آن ۵۱۶ میلیارد ریال است .

  |

  برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور

  برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور

  از ابتدای امسال ، بر اساس سامانه ستاد ، برگزاری کلیه فراخوان‌ها و نحوه اجرا و انتخاب پیمانکاران انجام می‌شود که این امر به ویژه در استانها ، در جهت اجرای موارد یادشده مبتنی بر آیین‌نامه‌ها و پروسه‌های قانونی تحت این سامانه ، اقدامات موثر و مطلوبی را باعث شده است .

  |

  نظرات کاربران