در حال بارگذاری ...
 • شکایت ایران به ایکائو در رابطه با اعمال تحریم‌های سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی

  یکی از راهکارهای ما استفاده از فرودگاه سوم برای سوخت گیری است و تلاش می‌کنیم هیچ پروازی به دلیل تحریم سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی کنسل نشود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اعمال تحریم‌های سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در فرودگاه برخی از کشورها مغایر با کنوانسیون شیکاگو است ، گفت : تلاش می‌کنیم هیچ پروزای به دلیل تحریم‌های سوخت رسانی کنسل نشود .

  علی عابدزاده ، رییس سازمان هواپیمایی کشوری درباره عدم سوخت‌رسانی در فرودگاه برخی از کشورها به هواپیماهای ایرانی ، اظهار داشت : شبکه پروازی ایران به کار خود ادامه می‌دهد و ما تلاش می‌کنیم با راهکارهایی سوخت مورد نیاز هواپیماها را تامین کنیم . یکی از راهکارهای ما استفاده از فرودگاه سوم برای سوخت گیری است و تلاش می‌کنیم هیچ پروازی به دلیل تحریم سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی کنسل نشود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه ممنوعیت سوخت رسانی به هواپیماها مغایر با روح کنوانسیون شیکاگو است و این رفتار برخی از کشورها خلاف مقررات موجود محسوب می‌شود ، گفت : شکایت خود را به ایکائو و کشورهای عضو ایکائو ارائه کرده‌ایم .     

  عابدزاده همچنین درباره درخواست برای تاسیس شرکت هواپیمایی جدید در شرایط تحریم صنعت هوانوردی اظهار داشت : حتی در شرایط اعمال تحریم‌ها متقاضی برای تاسیس ایرلاین جدید وجود دارد و تمام این شرکت‌های هواپیمایی موجود هم در سال‌های تحریم ایجاد شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  ارائه پیش نویس سند راهبردی - عملیاتی گردشگری تعالی بخش کشور به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

  ارائه پیش نویس سند راهبردی - عملیاتی گردشگری تعالی بخش کشور به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

  با توجه به نقش حمل و نقل هوایی در حوزه گردشگری ، سند مذکور توسط هیات اندیشه ورز گردشگری و زیارت معاونت فرهنگی سپاه تدوین شده که در آن راهبردهایی نیز برای حوزه حمل و نقل هوایی کشور پیشنهاد و مقرر شد سازمان هواپیمایی کشوری نیز نظرات خود در این زمینه را ارائه کند .

  |

  الزام شرکت های هواپیمایی به مدیریت نحوه فروش بلیت هواپیما

  الزام شرکت های هواپیمایی به مدیریت نحوه فروش بلیت هواپیما

  با هر گونه تخلف از طرف مراکز فروشی که از طریق مکاتبه شرکت های هواپیمایی با سازمان هواپیمایی کشوری ، بازرسی بازرسان دفتر نظارت و یا گزارش مردمی که موجب بی نظمی و اخلال در نظام بازار و تضییع حقوق شهروندان شود برخورد خواهد شد .

  |

  جایگاه ویژه شرکت فرودگاه ها در صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  جایگاه ویژه شرکت فرودگاه ها در صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  با گذشت زمان و با هدف ایجاد امکان توسعه زیرساخت‎های مورد نیاز برای تامین ایمنی پروازها مسئولیت ارائه سرویس‎های هوانوردی علاوه بر فعالیت‎های فرودگاهی طی هشت سال به مرور به شرکت محول شد و در سه مرحله ، نام شرکت متناسب با وظائف محوله به شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ...

  |

  نظرات کاربران