در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۲۲ کیلومتر از محور نایین - انارک - خور - طبس با تامین قیر

  ۴۲ کیلومتر دیگر مسیر در محدوده مشجری به صورت چهارخطه عمل می کند و از مشجری تا چوپانان نیز در دست مطالعه قرار دارد و بعد از برآورد و تهیه نقشه ، مراحل انتخاب پیمانکار در این مسیر انجام خواهد گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ۴۰ کیلومتر مسیر محور نایین - انارک - خور - طبس در دستور کار است که ۱۸ کیلومتر آن آسفالت و ۲۲ کیلومتر دیگر با تامین قیر بزودی آسفالت خواهد شد .

  طی نشستی با حضور حمیدرضا امیرخانی سرپرست راه و شهرسازی استان و عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی و جمالی فرماندار نایین موارد درخواستی شهرستان در حوزه راه و شهرسازی بررسی و راهکارهای لازم جهت رفع موانع موجود ارائه شد .

  سرپرست راه وشهرسازی استان با توجه به موارد مطروحه در این نشست و خواست مردم شهرستان در خصوص تکمیل جاده نایین – انارک – خور – طبس گفت : این محور به‌ طول ۲۸۰ کیلومتر در حوزه استان اصفهان است که ۳۷ کیلومتر به بهره‌برداری رسیده و ۴۰ کیلومتر آن در دست اجراست که از این میزان ۱۸ کیلومتر آسفالت و ۲۲ کیلومتر باقیمانده این مسیر آماده قیرپاشی و آسفالت است که با تصمیماتی که اتخاذ شد و با تامین قیر مورد نظر پروژه عملیات آسفالت این پروژه بزودی انجام خواهد شد .

  امیرخانی افزود : ۴۲ کیلومتر دیگر مسیر در محدوده مشجری به صورت چهارخطه عمل می کند و از مشجری تا چوپانان نیز در دست مطالعه قرار دارد و بعد از برآورد و تهیه نقشه ، مراحل انتخاب پیمانکار در این مسیر انجام خواهد گرفت .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  عرض محور موجود حدود ۶ متر بوده که باعث بروز مشکلاتی جهت تردد اهالی و گردشگران مخصوصا در روزهای تعطیل شده بود که عرض تمام شده بهسازی این محور شامل عرض آسفالت و شانه های طرفین در مجموع ۱۱ متر است .

  |

  تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی برای رفع معارض در محور اصفهان – اردستان

  تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی برای رفع معارض در محور اصفهان – اردستان

  از روستای دیزلو به سمت اردستان با توجه به وجود معارض به ویژه لوله های انتقال آب با فشار بالا بایستی تدابیری اندیشیده می شد که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مقرر شد تا با مشارکت آب و فاضلاب این مهم به سرانجام برسد .

  |

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  |

  نظرات کاربران