در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۲۲ کیلومتر از محور نایین - انارک - خور - طبس با تامین قیر

  ۴۲ کیلومتر دیگر مسیر در محدوده مشجری به صورت چهارخطه عمل می کند و از مشجری تا چوپانان نیز در دست مطالعه قرار دارد و بعد از برآورد و تهیه نقشه ، مراحل انتخاب پیمانکار در این مسیر انجام خواهد گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ۴۰ کیلومتر مسیر محور نایین - انارک - خور - طبس در دستور کار است که ۱۸ کیلومتر آن آسفالت و ۲۲ کیلومتر دیگر با تامین قیر بزودی آسفالت خواهد شد .

  طی نشستی با حضور حمیدرضا امیرخانی سرپرست راه و شهرسازی استان و عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی و جمالی فرماندار نایین موارد درخواستی شهرستان در حوزه راه و شهرسازی بررسی و راهکارهای لازم جهت رفع موانع موجود ارائه شد .

  سرپرست راه وشهرسازی استان با توجه به موارد مطروحه در این نشست و خواست مردم شهرستان در خصوص تکمیل جاده نایین – انارک – خور – طبس گفت : این محور به‌ طول ۲۸۰ کیلومتر در حوزه استان اصفهان است که ۳۷ کیلومتر به بهره‌برداری رسیده و ۴۰ کیلومتر آن در دست اجراست که از این میزان ۱۸ کیلومتر آسفالت و ۲۲ کیلومتر باقیمانده این مسیر آماده قیرپاشی و آسفالت است که با تصمیماتی که اتخاذ شد و با تامین قیر مورد نظر پروژه عملیات آسفالت این پروژه بزودی انجام خواهد شد .

  امیرخانی افزود : ۴۲ کیلومتر دیگر مسیر در محدوده مشجری به صورت چهارخطه عمل می کند و از مشجری تا چوپانان نیز در دست مطالعه قرار دارد و بعد از برآورد و تهیه نقشه ، مراحل انتخاب پیمانکار در این مسیر انجام خواهد گرفت .
  مطالب مرتبط

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  |

  تکمیل پروژه های راه روستایی شهرستان سمیرم در صورت تامین ۷ میلیارد تومان اعتبار

  تکمیل پروژه های راه روستایی شهرستان سمیرم در صورت تامین ۷ میلیارد تومان اعتبار

  راه های شهرستان سمیرم در جنوب غربی استان اصفهان به لحاظ همجواری با سه استان چهارمحال و بختیاری ، کهگلویه و بویر احمد و فارس وکوهستانی بودن شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است که رسیدگی به محورهای مواصلاتی آن بسیار حائز اهمیت است .

  |

  نظرات کاربران