در حال بارگذاری ...
 • افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک جاده های استان قم با تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری

  بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ابوالفضل جمالی در دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد : سطح تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری و حمل ونقل استان موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده ای شده است .

  با حضور فرمانده انتظامی و رییس پلیس راه استان قم دراداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم ،  از خدمات مدیر کل ، معاونین ودیگر کارکنان این اداره کل تقدیر به عمل آمد .

  درابتدای این دیدار عاری از تکلف ، همراهان با حضور در مرکز مدیریت راههای این اداره کل ضمن آشنایی با نحوه ارائه خدمات موضوعه توسط این مرکز بر ضرورت تقویت و توسعه ساختارهای آن  تاکید نمودند .

  در ادامه ابوالفضل جمالی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم در سخنانی ضمن عرض خوش آمد ، عنوان کرد : بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است . با اینکه اداره کل متبوع آمادگی تعامل و همکاری همه جانبه با تمامی دوایردولتی  و دستگاههای خدمتگزار را دارا میباشد اما اولویت ارتباطی این مجموعه ، تعامل درراستای تامین ایمنی حداکثری و صیانت از محورهای جاداه ای استان می باشد .

  جمالی خاطر نشان ساخت : با عنایت به ضرورت احداث ابنیه مورد نیاز پلیس راه ( قرارگاه ، پاسگاه و اماکن استقرار فصلی ) و پی گیری های به عمل آمده ، انشا... در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، شاهد بهره برداری از ساختمان در حال احداث پاسگاه پلیس راه قم – سلفچگان باشیم .

  درادامه این دیدار  آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم در سخنانی ضمن قدردانی ازهمکاری و تعامل مطلوبی که فی مابین راهداری و حمل ونقل و پلیس راه استان قم وجود دارد ، اظهار داشت : این دودستگاه خدمتگزار به مثابه پیکری واحدند که اقدامات آنها مکمل یکدیگر است . وی ضمن تاکید بر اهمیت بهره مندی از ظرفیتهای اطلاع رسانی بصری در قالب درج پیامهای ایمنی ، عنوان کرد : ترتیبی اتخاذ گردد تا با استفاده از ظرفیت بیلبوردهای جاده ای نسبت به انتقال مفاهیم ایمنی به کاربران جاده ای اقدام شود .
  مطالب مرتبط

  تشریح عملکرد راهداری ساوه در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی و ماشین‌آلات طی بهمن ماه

  تشریح عملکرد راهداری ساوه در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی و ماشین‌آلات طی بهمن ماه

  در بهمن ماه سال جاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ساوه اقدام به پاک‌سازی و حریم راه به عنوان امری روتین و مستمر ، برخورد با متخلفین حریم راه – تخریب ساخت و ساز بدون اخذ مجوز در محور ساوه – سد الغدیر ، محور ساوه – یل‌آباد و محور ساوه – همدان کرده است .

  |

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات در مسیر تحولات و تغییرات ایجاد شده همیشه به عنوان یکی از دفاتر تخصصی حوزه معاونت راهداری ، به خوبی توانست پاسخگوی نیازهای کاربران جاده‌ها در کنار سایر دفاتر دست‌اندرکار حوزه راهداری ‌باشد به گونه‌ای که فعالان این حوزه توانسته‌اند با ...

  |

  موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه با نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها

  موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه با نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها

  اجرای این پروژه شامل نصب ۱۵۰۰ کیلومتر حفاظ ایمنی و نیوجرسی در طول راه ها با اختصاص مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار ، در دستور کار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفته است .

  |

  نظرات کاربران