در حال بارگذاری ...
 • افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک جاده های استان قم با تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری

  بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ابوالفضل جمالی در دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد : سطح تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری و حمل ونقل استان موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده ای شده است .

  با حضور فرمانده انتظامی و رییس پلیس راه استان قم دراداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم ،  از خدمات مدیر کل ، معاونین ودیگر کارکنان این اداره کل تقدیر به عمل آمد .

  درابتدای این دیدار عاری از تکلف ، همراهان با حضور در مرکز مدیریت راههای این اداره کل ضمن آشنایی با نحوه ارائه خدمات موضوعه توسط این مرکز بر ضرورت تقویت و توسعه ساختارهای آن  تاکید نمودند .

  در ادامه ابوالفضل جمالی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم در سخنانی ضمن عرض خوش آمد ، عنوان کرد : بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است . با اینکه اداره کل متبوع آمادگی تعامل و همکاری همه جانبه با تمامی دوایردولتی  و دستگاههای خدمتگزار را دارا میباشد اما اولویت ارتباطی این مجموعه ، تعامل درراستای تامین ایمنی حداکثری و صیانت از محورهای جاداه ای استان می باشد .

  جمالی خاطر نشان ساخت : با عنایت به ضرورت احداث ابنیه مورد نیاز پلیس راه ( قرارگاه ، پاسگاه و اماکن استقرار فصلی ) و پی گیری های به عمل آمده ، انشا... در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، شاهد بهره برداری از ساختمان در حال احداث پاسگاه پلیس راه قم – سلفچگان باشیم .

  درادامه این دیدار  آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم در سخنانی ضمن قدردانی ازهمکاری و تعامل مطلوبی که فی مابین راهداری و حمل ونقل و پلیس راه استان قم وجود دارد ، اظهار داشت : این دودستگاه خدمتگزار به مثابه پیکری واحدند که اقدامات آنها مکمل یکدیگر است . وی ضمن تاکید بر اهمیت بهره مندی از ظرفیتهای اطلاع رسانی بصری در قالب درج پیامهای ایمنی ، عنوان کرد : ترتیبی اتخاذ گردد تا با استفاده از ظرفیت بیلبوردهای جاده ای نسبت به انتقال مفاهیم ایمنی به کاربران جاده ای اقدام شود .
  مطالب مرتبط

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  مسائل و مشکلاتی که در اجرای پروژه تن بر کیلومتر وجود دارد ابتدا باید مدیریت و حل و فصل شود ، سپس به روز رسانی و بازنگری در محتوا صورت گیرد . در مورد صنایعی که میزان کرایه نسبت به ارزش کالا درصد بالایی دارد مانند صنعت گچ و سیمان باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گیرد .

  |

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۶ هزار بارنامه جهت حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار صادر شده است و در حال حاضر نیز حمل شکر خام از بندر چابهار به سمت کارخانجات فرآوری شکر در حال انجام است .

  |

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  با توجه به کمبود اعتبارات ملی ، باید برنامه‌ریزی مناسب برای اجرای پروژه‌ها برمبنای توجیه اقتصادی پروژه‌ها انجام شود و اعتبارات برای پروژهایی که به حداقل هزینه برای بهره‌برداری نیاز دارند ، تخصیص داده شود ، همچنین مدیران راهداری و فنی می‌توانند برای ساخت و نگهداری ...

  |

  نظرات کاربران