در حال بارگذاری ...
 • افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک جاده های استان قم با تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری

  بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ابوالفضل جمالی در دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد : سطح تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری و حمل ونقل استان موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده ای شده است .

  با حضور فرمانده انتظامی و رییس پلیس راه استان قم دراداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم ،  از خدمات مدیر کل ، معاونین ودیگر کارکنان این اداره کل تقدیر به عمل آمد .

  درابتدای این دیدار عاری از تکلف ، همراهان با حضور در مرکز مدیریت راههای این اداره کل ضمن آشنایی با نحوه ارائه خدمات موضوعه توسط این مرکز بر ضرورت تقویت و توسعه ساختارهای آن  تاکید نمودند .

  در ادامه ابوالفضل جمالی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم در سخنانی ضمن عرض خوش آمد ، عنوان کرد : بحمدا... سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده‌ای استان شده است . با اینکه اداره کل متبوع آمادگی تعامل و همکاری همه جانبه با تمامی دوایردولتی  و دستگاههای خدمتگزار را دارا میباشد اما اولویت ارتباطی این مجموعه ، تعامل درراستای تامین ایمنی حداکثری و صیانت از محورهای جاداه ای استان می باشد .

  جمالی خاطر نشان ساخت : با عنایت به ضرورت احداث ابنیه مورد نیاز پلیس راه ( قرارگاه ، پاسگاه و اماکن استقرار فصلی ) و پی گیری های به عمل آمده ، انشا... در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، شاهد بهره برداری از ساختمان در حال احداث پاسگاه پلیس راه قم – سلفچگان باشیم .

  درادامه این دیدار  آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم در سخنانی ضمن قدردانی ازهمکاری و تعامل مطلوبی که فی مابین راهداری و حمل ونقل و پلیس راه استان قم وجود دارد ، اظهار داشت : این دودستگاه خدمتگزار به مثابه پیکری واحدند که اقدامات آنها مکمل یکدیگر است . وی ضمن تاکید بر اهمیت بهره مندی از ظرفیتهای اطلاع رسانی بصری در قالب درج پیامهای ایمنی ، عنوان کرد : ترتیبی اتخاذ گردد تا با استفاده از ظرفیت بیلبوردهای جاده ای نسبت به انتقال مفاهیم ایمنی به کاربران جاده ای اقدام شود .
  مطالب مرتبط

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  با توجه به دوره پنج ماهه توزیع ، در اوایل به علت عدم اشرافیت موارد ، ضعف وجود داشت که با درایت و توزیع سامانه ای در حال حاضر با تعامل مناسب سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هیچ مورد ضعفی وجود ندارد .

  |

  رسیدگی به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل کالا طی نیمه آذر ماه

  رسیدگی به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل کالا طی نیمه آذر ماه

  بر اساس گزارش عملکرد کمیسیون‌های ویژه ماده ۱۲ در ۶ اداره‌کل استانی به ۴۰ پرونده تخلف رسیدگی شد که براساس تصمیمات متخذه ۳ شرکت لغو پروانه فعالیت ، ۱۳ شرکت جریمه نقدی ، ۵ شرکت به تذکر کتبی محکوم و ۱۹ شرکت نیز برائت شدند .

  |

  نظرات کاربران