در حال بارگذاری ...
 • معارفه مدیرکل جدید دفتر تنظیم گری ضوابط و مقررات شرکت راه آهن

  بعد از اجرای خصوصی سازی در شرکت راه آهن ، یکی از مطالبات این بخش در حوزه ریلی نیاز به رگلاتوری بود تا روابط مختلف میان راه آهن و بخش خصوصی را تنظیم کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، آیین معارفه مدیرکل جدید دفتر تنظیم گری ضوابط و مقررات ، با حضور قائم مقام راه آهن در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد .

  حسین عاشوری در این مراسم با اشاره به اهداف راه اندازی دفتر تنظیم گری ضوابط و مقرارت در شرکت راه آهن گفت : این دفتر مقدمه ای برای شکل گیری بخش « رگلاتوری» است که در آینده به وزارت راه و شهرسازی منتقل خواهد شد .

  قائم مقام راه آهن با بیان اینکه راه اندازی این دفتر مطالبه ای است که از مدتها پیش مد نظر بود ، افزود : بعد از اجرای خصوصی سازی در شرکت راه آهن ، یکی از مطالبات این بخش در حوزه ریلی نیاز به رگلاتوری بود تا روابط مختلف میان راه آهن و بخش خصوصی را تنظیم کند .

  وی در ادامه همچنین با اشاره به سوابق مختلف فعالیت های سید مجید افتخاری در راه آهن برای انتخاب وی به مدیرکلی دفتر تنظیم گری ضوابط و مقررات ، از خدمات خسرو رشیدی مدیر کل ایمنی و نظارت بر شبکه قدردانی کرد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران