در حال بارگذاری ...
 • تجلیل از رئیس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح سپاس از رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور تجلیل کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی در مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی ، با با اهدای لوح سپاس از سید حسن شفتی ، پیشکسوت عرصه هوانوردی و رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران تشکر و قدردانی کرد . در متن این تقدیرنامه آمده است :

  استاد فرهیخته

  جناب آقای سید حسن شفتی

  بی شک بسط و توسعه مرز‌های دانش و فناوری مرهون کوشش خستگی ناپذیر خبرگان و متخصصان یک جامعه است . بدینوسیله از تلاش‌های ارزنده جنابعالی در صنعت هوانوردی و کمک به پایندگی این صنعت در کشور تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوندگار متعال توفیق روز افزون شما را مسالت می‌نمایم .

  محمد اسلامی

  وزیر راه و شهرسازی

  گفتنی است مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

   
  مطالب مرتبط

  تکمیل حلقه اتصال کریدورهای بین‌المللی شرق به غرب

  تکمیل حلقه اتصال کریدورهای بین‌المللی شرق به غرب

  این آزادراه دارای ۴۲۵ متر تونل و ۳۵۰ متر پل رودخانه‌ای و خاص است و ۹ میلیون متر مکعب خاکریزی ، ۲ میلیون متر مکعب خاکبرداری ، ۹۴۰ هزار متر مکعب زیر اساس و ۶۷۵ هزار متر مکعب اساس از دیگر عملیات اجرایی در این پروژه خواهد بود .

  |

  اطلاعات هوانوردی ؛ بستر انجام پروازهای ایمن و استاندارد

  اطلاعات هوانوردی ؛ بستر انجام پروازهای ایمن و استاندارد

  سال گذشته شرکت پستی DHL که وظیفه ارسال مرسولات پستی اطلاعات هوانوردی در سطح بین‎الملل را پشتیبانی می‎کرد ، اعلام کرد که دیگر قادر به انجام تعهدات توافق شده نیست ، از این رو با همکاری اداره کل تدارکات اقدام لازم جهت عقد قرارداد با شرکت جایگزین به عمل آمد ضمن اینکه به منظور ...

  |

  نظرات کاربران