در حال بارگذاری ...
 • تجلیل از رئیس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح سپاس از رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور تجلیل کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی در مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی ، با با اهدای لوح سپاس از سید حسن شفتی ، پیشکسوت عرصه هوانوردی و رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران تشکر و قدردانی کرد . در متن این تقدیرنامه آمده است :

  استاد فرهیخته

  جناب آقای سید حسن شفتی

  بی شک بسط و توسعه مرز‌های دانش و فناوری مرهون کوشش خستگی ناپذیر خبرگان و متخصصان یک جامعه است . بدینوسیله از تلاش‌های ارزنده جنابعالی در صنعت هوانوردی و کمک به پایندگی این صنعت در کشور تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوندگار متعال توفیق روز افزون شما را مسالت می‌نمایم .

  محمد اسلامی

  وزیر راه و شهرسازی

  گفتنی است مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

   
  مطالب مرتبط

  آغاز پروازهای خارجی هواپیمای ATR ایران ایر از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد باکو

  آغاز پروازهای خارجی هواپیمای ATR ایران ایر از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد باکو

  خوشبختانه همکاری و همراهی کامل تیم شهر فرودگاهی را تجربه کردیم و واتر سالوت زیبایی نیز انجام شد . سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران که اجازه پرواز اولیه را از فرودگاه مهرآباد را صادر کردند نیز همکاری کامل داشتند .

  |

  برطرف شدن مشکلات شرکت های هواپیمایی برای دریافت ارز از سامانه نیما

  برطرف شدن مشکلات شرکت های هواپیمایی برای دریافت ارز از سامانه نیما

  شرکت های هواپیمایی معتقدند در صورتی که درآمدهای ارزی یکی از شرکت های پتروشیمی به نیاز آنها اختصاص یابد ، می توانند با ارائه مدارک کافی ، ارز مورد نیاز خود را در اسرع وقت تامین و مطالبات خود را پرداخت کنند ؛ زیرا حدود ۶۰ درصد هزینه های شرکت های هواپیمایی ارزی است .

  |

  نظرات کاربران