در حال بارگذاری ...
 • تجلیل از رئیس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح سپاس از رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی کشور تجلیل کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی در مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی ، با با اهدای لوح سپاس از سید حسن شفتی ، پیشکسوت عرصه هوانوردی و رییس انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران تشکر و قدردانی کرد . در متن این تقدیرنامه آمده است :

  استاد فرهیخته

  جناب آقای سید حسن شفتی

  بی شک بسط و توسعه مرز‌های دانش و فناوری مرهون کوشش خستگی ناپذیر خبرگان و متخصصان یک جامعه است . بدینوسیله از تلاش‌های ارزنده جنابعالی در صنعت هوانوردی و کمک به پایندگی این صنعت در کشور تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوندگار متعال توفیق روز افزون شما را مسالت می‌نمایم .

  محمد اسلامی

  وزیر راه و شهرسازی

  گفتنی است مراسم تجلیل و تکریم نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی توسط انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ، در محل باشگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برگزار شد .

   
  مطالب مرتبط

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهم‌سطح سنجان در اراک

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهم‌سطح سنجان در اراک

  تملک‌هایی که باید انجام می‌شده تا الان به تعویق افتاده و این امر خلل اساسی در اجرای پروژه ایجاد کرده و در صورت عدم تعامل مردم امکان دارد تقاطع غیر هم‌سطح سنجان همچنان به همین شکل باقی بماند . از مردم می‌خواهم تعامل داشته باشند تا پیمانکار پروژه بعد از انجام تملک‌ها روند ...

  |

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  نظرات کاربران