در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه آموزشی دانش افزایی مدیران ارشد در شرکت راه آهن

  در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، کارگاه آموزشی دوره دانش‌افزایی مدیران ارشد با موضوع «مبانی منش‌مدیریت» امروز در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد .

  در این کارگاه آموزشی که با حضور مدیران ستادی برگزار شد ، حسین درگاهی از اساتید DBA دانشکده کار‌آفرینی دانشگاه تهران ، ضمن تشریح یافته‌های داخلی و خارجی درباره دلایل بروز عارضه‌های حوزه تحت مدیریت مدیران ، توضیحاتی درباره نظریه توازن ، سرپرستی و ضرورت تمرکز بر مدیریت عوامل انسانی ارائه کرد .

  همچنین در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری ، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  گفتنی است در این دوره آموزشی، مدیران کل مناطق نیز از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  جمهوری اسلامی ایران برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز صنعت حمل و نقل ریلی اهمیت زیادی قائل است و این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است و هم اکنون یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در این بخش ، افزایش سهم جابجایی بار و مسافر در خطوط ریلی ایران است .

  |

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ضعف در مدیریت و برنامه‌ریزی ، عدم تمایل زیاد به کار و تلاش ، عدم آموزش صحیح ، مراتب تحقق بهره‌وری را با مشکل مواجه می‌کند در حالی که با آموزش صحیح و یادگیری مهارت، سود‌برندگی افزایش می‌یابد .

  |

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به صورت همزمان از کلیه کانال های فروش این شرکت (وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، اپلیکیشن‌ها ، وب سرویس‌ها ، نمایندگی‌های مجاز فروش سراسر کشور) از ساعت ۱۱ صبح همین تاریخ انجام می‌شود .

  |

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  به دلیل برخورداری طرح راه آهن سریع السیر تهران - قم - اصفهان و قم - اراک از یک طرف خارجی که تضامین لازم برای تامین مالی این طرح را فراهم کرده و اینکه تغییر و جابه‌جایی اسناد آن زمان بر بود ، مصوبه قبلی اصلاح شد .

  |

  نظرات کاربران