در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه آموزشی دانش افزایی مدیران ارشد در شرکت راه آهن

  در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، کارگاه آموزشی دوره دانش‌افزایی مدیران ارشد با موضوع «مبانی منش‌مدیریت» امروز در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد .

  در این کارگاه آموزشی که با حضور مدیران ستادی برگزار شد ، حسین درگاهی از اساتید DBA دانشکده کار‌آفرینی دانشگاه تهران ، ضمن تشریح یافته‌های داخلی و خارجی درباره دلایل بروز عارضه‌های حوزه تحت مدیریت مدیران ، توضیحاتی درباره نظریه توازن ، سرپرستی و ضرورت تمرکز بر مدیریت عوامل انسانی ارائه کرد .

  همچنین در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری ، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  گفتنی است در این دوره آموزشی، مدیران کل مناطق نیز از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  تکمیل پوشش اینترنتی نسل ۴ در سه مسیر ریلی توسط شرکت همراه اول

  تکمیل پوشش اینترنتی نسل ۴ در سه مسیر ریلی توسط شرکت همراه اول

  در فاز نخست از حرم تا حرم (قم تا مشهد) و از قم تا تهران با هزار کیلومتر مسیر ریلی انتخاب شده و پوشش داده می شود و در یک برنامه اجرایی در طول یک سال آینده کل این مسیر پوشش داده شده و در داخل قطار نیز خدمات وای فای ارائه می شود .

  |

  تقدیر از ساربان مسئولیت‌پذیر در راستای ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی مردم در بخش حمل‌ونقل

  تقدیر از ساربان مسئولیت‌پذیر در راستای ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی مردم در بخش حمل‌ونقل

  حدود ۱۴ هزار کیلومتر خطوط ریلی در کشور وجود دارد و اینگونه سوانح همواره وجود دارد ، اما چیزی که اهمیت دارد این است که بدانیم این گونه سوانح با اطلاع رسانی و مسئولیت شناسی مردم ، بیشتر قابل کنترل خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران