در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه آموزشی دانش افزایی مدیران ارشد در شرکت راه آهن

  در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، کارگاه آموزشی دوره دانش‌افزایی مدیران ارشد با موضوع «مبانی منش‌مدیریت» امروز در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد .

  در این کارگاه آموزشی که با حضور مدیران ستادی برگزار شد ، حسین درگاهی از اساتید DBA دانشکده کار‌آفرینی دانشگاه تهران ، ضمن تشریح یافته‌های داخلی و خارجی درباره دلایل بروز عارضه‌های حوزه تحت مدیریت مدیران ، توضیحاتی درباره نظریه توازن ، سرپرستی و ضرورت تمرکز بر مدیریت عوامل انسانی ارائه کرد .

  همچنین در این جلسه موضوعاتی چون اصل شایسته سالاری ، یادگیری‌منش ، هوش مورد نیاز ، هوش هیجانی و راه‌های تقویت آن، منش و بهره وری، منش و اخلاق حرفه ای طرح و بررسی شد و حاضران در خصوص انواع شایستگی و مدیریت ، ابعاد و راه های آن سوالاتی را مطرح کردند .

  گفتنی است در این دوره آموزشی، مدیران کل مناطق نیز از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  ساخت خطوط اصلی در شبکه ریلی از دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی

  ساخت خطوط اصلی در شبکه ریلی از دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی

  آغاز عملیات اجرایی برقی سازی در محورهای تهران – مشهد ، گرمسار – اینچه برون و آغاز عملیات اجرایی احداث راه‌آهن سریع‌السیر در محور تهران – قم – اصفهان نیز از برنامه‌های در حال اجرای این معاونت است .

  |

  نگاه مثبت مجلس و دولت به توسعه شبکه ریلی کشور

  نگاه مثبت مجلس و دولت به توسعه شبکه ریلی کشور

  در حال حاضر عمر متوسط واگن های کشور بیش از ۳۰ سال است و با توجه به توان داخلی برای تولید واگن در کشور می‌توانیم نیازهای کشور را در این زمینه برطرف کرده و خود تعمیرات مورد نیاز را انجام دهیم .

  |

  نظرات کاربران