در حال بارگذاری ...
 • آغاز طرح راهداری زمستانی استان تهران از آذر ۹۷ تا فرودین ۹۸

  ۲۶ راهدارخانه فعال و مجهز به سیستم های گرمایشی و امکانات رفاهی آماده امداد رسانی و اسکان موقت هموطنان بوده و ۳۹ باب مجتمع خدماتی رفاهی فعال نیز در محورهای مواصلاتی این استان آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از شروع طرح راهداری زمستانی استان از آذر ۹۷ تا فرودین ۹۸ خبر داد .

  عادل مصدقی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در خصوص این طرح گفت : طرح راهداری زمستانی از ۱۵ آذر ماه سال ۹۷ آغاز و تا ۱۵ فروردین سال ۹۸ ادامه دارد .

  مصدقی در ادامه افزود : در این طرح ۴۷۰ نیروی کارآمد و متخصص در امر راهداری با تجهیز و بکارگیری ۲۰۷ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و سبک که ۲۲ مورد آن ویژه گشت راهداری می باشد با تمام توان ارتقاء سطح ایمنی و سهولت تردد کاربران جاده ای را عهده دارند . ۲۶ راهدارخانه فعال و مجهز به سیستم های گرمایشی و امکانات رفاهی آماده امداد رسانی و اسکان موقت هموطنان بوده و ۳۹ باب مجتمع خدماتی رفاهی فعال نیز در محورهای مواصلاتی این استان آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند .

  معاون راهداری از مشارکت ۱۳ اداره تابعه در شهرستان های استان تهران و ذخیره سازی حدود ۳۰ هزار تن نمک جهت نمک پاشی ، یخ زدایی و عملیات برفروبی ۳ هزار کیلومتر راههای موجود در محورهای منتهی به استان تهران خبر داد و افزود امید است امسال شاهد افزایش رضایت مندی کاربران جاده ای از سفرهای زمستانی باشیم .

  مصدقی با اشاره به آماده باش کامل نیرو ها و تجهیزات راهداری گفت : در زمان اجرای این طرح ، راهداران تلاشگر با تمام توان، موجبات روانی ترافیک و سهولت تردد کاربران جاده ای را فراهم و امداد رسانی و افزایش ایمنی کاربران جاده ای در تمامی محورها را عهده دارند .

  معاون راهداری اداره کل در پایان به رانندگان توصیه کرد : در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر ضروری ، از طریق سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راهها مطلع و به تجهیزاتی از قبیل زنجیر چرخ ، سوخت کافی ، آذوقه و پوشاک گرم مجهز باشند .
  مطالب مرتبط

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  امروزه ارزش و اعتبار سازمان ها عمدتا" در گرو تولید محصولات و ارایه خدمات کیفی و متناسب با نیاز جامعه است که این امر مهم به وسیله سرمایه انسانی کارآزموده و مجرب تحقق می یابد و دست اندرکاران سازمان ها به این نکته دقیقا" واقف شده اند که راهی جز توجه جدی به توسعه سرمایه انسانی ...

  |

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  سامانه پایش محور‌های مواصلاتی و دوربین‌های نظارت تصویری در مواقعی که عملیات راهداری و برفروبی در حال انجام است هماهنگی بین راهدارخانه‌ها و ارسال اکیپ‌های راهداری را به محور‌های موصلاتی انجام می‌دهند .

  |

  نظرات کاربران