در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان با حضور قائم مقام راه‌آهن

  در این مراسم که اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، مدیران و مسئولین استانی و کارکنان راه‌آهن حضور داشتند، از خدمات محمد پورفخری مدیرکل قبلی راه آهن هرمزگان تقدیر و حسن ماسوری به عنوان مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان معرفی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان با حضور قائم مقام راه‌آهن در بندرعباس برگزار شد .

  در این مراسم حسین عاشوری قائم مقام ضمن قدردانی از زحمات ۳۵ ساله محمد پورفخری در راه‌آهن کشور گفت : راه‌آهن هرمزگان از اهمیت زیادی برخودار است و نقش استراتژیکی در جابجایی بار و مسافر دارد .

  وی با اشاره به اینکه اداره کل راه‌آهن هرمزگان همواره در حوزه جابجایی بار در رتبه اول و دوم تناژ و تن کیلومتر و در حوزه جابجایی مسافر در رتبه چهارم و پنجم نقش آفرینی کرده است افزود : علاوه براین امتیازات ، جایگاه ترانزیتی راه‌آهن هرمزگان برای کشور ، ویژه و مبدا و مقصد ۹۰ درصد از ترانزیت کشور به مقصد بندرعباس است .

  قائم مقام راه‌آهن با بیان اینکه اهمیت حمل و نقل بین المللی راه‌آهن هرمزگان ، توجه ویژه راه‌آهن نسبت به این استان را می طلبد ، گفت : جابجایی حجم قابل توجهی بار در بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می گیرد و طی سالهای اخیر راه‌آهن تلاش کرده تا با همکاری مسئولین بندری کشور ، سهم جابجایی بار در بنادر را افزایش دهد .

  عاشوری با یادآوری اینکه در ۵ سال گذشته سهم راه‌آهن در حوزه بنادر از سهم ۶ تا ۷ درصدی به سهم ۲۵ تا ۲۷ درصد رسیده است گفت : با هدف گذاری هایی که توسط وزارت راه و شهر سازی صورت گرفته، سهم راه‌آهن باید در بنادر به ۴۵ درصد برسد . با همکاری بخش خصوصی و ایجاد پایانه ها و نقاط تخلیه بار ، راه آهن هرمزگان به هدف گذاری ۵ساله خود رسیده است .

  قائم مقام راه‌آهن با تاکید بر اینکه هدف گذاری ۲ هزار تنی تخلیه باردر مجموعه استان هرمزگان در برنامه آتی راه‌آهن دیده شده است ، گفت : امیدواریم با تحقق این هدف خدمت مناسبی به صاحبان بار ارائه دهیم .

  خدمت جهادی در راه‌آهن

  از سوی دیگر عاشوری ضمن تقدیر از خدمات همکاران ریلی در راه‌آهن هرمزگان گفت : فعالیت راه‌آهن شبانه روزی است و کسانی که در این حوزه کار می کنند به نوعی جهاد در کار دارند .

  وی نوع کار در راه‌آهن را با حوزه های دیگر اداری و دفتری متفاوت دانست و یادآور شد : بخش اعظم کارکنان راه‌آهن ، به شکل شیفیتی و شبانه روزی مشغول به خدمات رسانی در حوزه جابجایی بار و مسافر هستند.

  گفتنی است در این مراسم که اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، مدیران و مسئولین استانی و کارکنان راه‌آهن حضور داشتند ، از خدمات محمد پورفخری مدیرکل قبلی راه آهن هرمزگان تقدیر و حسن ماسوری به عنوان مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان معرفی شد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران