در حال بارگذاری ...
 • تکمیل خط چهارم راه آهن حومه‌ای گرمسار – تهران در سال آینده

  ه آزادراه قم – گرمسار واقع در استان سمنان به سمت مشهد (حرم تا حرم) یکی از پروژه های مهم است و تلاش می شود ایستگاه های تبادلی و خط چهارم راه آهن حومه‌ای گرمسار – تهران نیز با پشتیبانی جدید در سال ۹۸ تکمیل شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با اعلام پشتیبانی از پروژه های زیربنایی ملی استان سمنان تصریح کرد : بخش عبوری آزادراه حرم تا حرم از استان از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش می شود ایستگاه های تبادلی و خط چهارم راه آهن حومه ای گرمسار - تهران در سال ۹۸ تکمیل شود .

  محمد اسلامی در جریان سفر به استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : امروز توفیق داشتم در کاروان تدبیر و امید به استان سمنان و شهرستان گرمسار سفر کنم و خوشبختانه امروز پروژه قطعه ۳ باند دوم محور ایوانکی _ آبسرد افتتاح و عملیات اجرایی پروژه تعریض و بهسازی باند جنوبی محور ایوانکی _ گرمسار آغاز شد .

  وی افزود : خوشبختانه پروژه‌ای که عملیات ساخت آن چند سال به طول انجامیده بود امروز به بهره‌برداری رسید و پروژه دیگری که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد با یک حرکت ضربتی و جهادی انجام می‌شود .

  وزیر راه و شهرسازی تکمیل پروژه های مواصلاتی استان سمنان و تهران به شمال کشور را مهم دانست و گفت : جاده گرمسار – سیمین دشت – فیروزکوه از جمله پروژه‌های استان سمنان محسوب می‌شود که برای توسعه مورد پشتیبانی وزارتخانه قرار خواهد گرفت.

  اسلامی در پایان یادآور شد : ادامه آزادراه قم – گرمسار واقع در استان سمنان به سمت مشهد (حرم تا حرم) یکی از پروژه های مهم است و تلاش می شود ایستگاه های تبادلی و خط چهارم راه آهن حومه‌ای گرمسار – تهران نیز با پشتیبانی جدید در سال ۹۸ تکمیل شود .
  مطالب مرتبط

  ساخت خطوط اصلی در شبکه ریلی از دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی

  ساخت خطوط اصلی در شبکه ریلی از دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی

  آغاز عملیات اجرایی برقی سازی در محورهای تهران – مشهد ، گرمسار – اینچه برون و آغاز عملیات اجرایی احداث راه‌آهن سریع‌السیر در محور تهران – قم – اصفهان نیز از برنامه‌های در حال اجرای این معاونت است .

  |

  بررسی پروژه‌های اولویت‌دار استان خراسان رضوی با حضور وزیر جدید راه و شهرسازی

  بررسی پروژه‌های اولویت‌دار استان خراسان رضوی با حضور وزیر جدید راه و شهرسازی

  راه آهن خواف - هرات ، آزادراه حرم تا حرم ، آزادراه مشهد - قوچان و نیز مباحث مربوط به حاشیه شهر مشهد ، امور زیربنایی طرح مسکن مهر و باند سوم فرودگاه هاشمی نژاد مشهد از جمله این طرحهای مورد بررسی بود .

  |

  تشریح عملکرد شرکت ساخت در حوزه آزادراهی کشور از ابتدای سال جاری

  تشریح عملکرد شرکت ساخت در حوزه آزادراهی کشور از ابتدای سال جاری

  در صورت تامین منابع مورد نیاز در سال جاری ۸۰ کیلومتر از آزادراه جنوبی تهران ، ۳۰ کیلومتر از آزادراه کنارگذر شرق اصفهان ، ۳۵ کیلومتر از آزادراه تبریز - ارومیه و ۳۰ کیلومتر از آزادراه اراک - خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد .

  |

  نظرات کاربران