در حال بارگذاری ...
 • اتحاد و انسجام در راه انجام وظیفه از مهمترین تکالیف بسیجیان

  مردم کشورمان در کوران حوادث ، پیشرفت های متعددی را رقم زدند و امیدواریم با ادامه این راه و افزایش تلاش ها در کشور ، به قله های رفیع سعادت و پیشرفت دست یابیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور مدیرعامل در امور ایثار گران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه‌آهن گفت : تفکر بسیجی استعدادی است که در کشور وجود دارد و با وجود آن جایی برای بی تدبیری و سو مدیریت در کشور باقی نمی ماند .

  داود عباس زاده در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور بسیجیان راه‌آهن در سالن بین المللی راه‌آهن تهران برگزار شد افزود : اکنون که کشور تحت تحریم‌ها و بی‌مهری‌های دشمنان قرار دارد مسئولین باید برای بهره‌گیری از این استعداد ، بستر لازم را فراهم کنند .

  وی اتحاد و انسجام در راه انجام وظیفه را از مهمترین تکالیف بسیجیان برشمرد و اضافه کرد : دشمن این امور را نشانه رفته و بایستی با پیروی از رهبری و ولایتمداری ، پاسخ دشمن را بدهیم .

  وی با اشاره به برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی و حضور بیش از ۱۰۰ نماینده از کشورهای اسلامی گفت : این حضور به بهانه میلاد حضرت رسول (ص) صورت گرفت و نشان می دهد که پیامبر اکرم (ص) از سوی دنیا ، نماد عالی انسانیت محسوب می شود .

  عباس زاده با یادآوری تلاش دشمنان برای جایگزینی اسلام جعلی و تفکر سلفی ، تکفیری و داعشی به جای تفکر اسلامی ، تاکید کرد : برای مقابله با چنین توطئه ای باید نشان دهیم که تفکر بسیجی برگرفته از اخلاق مداری و سیره پیامبر (ص) و به دنبال جذب همه خوبی هاست .

  وی با یادآوری اینکه مردم ایران ۳۸ سال پیش تفکرات تکفیری و داعشی را در قالب گروه‌های دمکرات ، کومله و منافقین تجربه کردند ، گفت : با این حال مردم کشورمان در کوران حوادث ، پیشرفت های متعددی را رقم زدند و امیدواریم با ادامه این راه و افزایش تلاش ها در کشور ، به قله های رفیع سعادت و پیشرفت دست یابیم .

  تفکر بسیجی الگویی برای همه کشورها

  از سوی دیگر در این مراسم سردار علی اکبر فدایی جانشین پیشین فرمانده بسیج ادارات گفت : تفکر و عملکرد بسیج نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور الگویی برای مقابله با دشمنان به شمار می رود .

  وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با الهام گرفتن از آیات قران کریم ، بسیج را در کشور بنیان گذاشتند ، افزود : از آن زمان تا کنون بسیج کارهای عظیمی برای کشور انجام داده است .

  فدایی با یادآوری اینکه بسیج تنها ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۸۳۳ شهید ۱۳ ساله به انقلاب تقدیم کرده است ، تشریح کرد : تفکر بسیجی موجب تحول این جوانان شد و آنان را با همه آمال و آرزوهای خود راهی میدان نبرد و شهادت کرد .

  وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند که بر دست و بازوی بسیجی ها بوسه می زنند و بر آن افتخار می کنند ، گفت : حتی دشمنان کشور بسیج را ستایش می کنند به طوری که در زمان جنگ یکی از مقامات پنتاگون گفت امریکا باید از جوانانی که نوارهای رنگارنگ به پیشانی می بندند ، بترسد .

  فدایی با یادآوری اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه پرورش جوانان خداجوی بسیجی ، فتح الفتوح امام است ، افزود : امام از جوانهای بسیجی در همه زمینه ها الگو و اسوه ساخت . پیشرفت های موشکی کشور نمونه ای از بهره گیری تفکر بسیج است و اگر به جوانان اعتماد و مدیریت جهادی و بسیجی داشته باشیم جوانان را در برابر هجوم دشمنان واکسینه کرده ایم .
  مطالب مرتبط

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اولین شرکتی بود که برای خرید ریل با ذوب‌آهن اصفهان قرارداد منعقد کرد ، ما قراردادی فعال با ذوب‌آهن به ظرفیت ۴۰ هزار تن ریل داریم که ۳ هزار تن ‌را تحویل گرفته‌ایم و در شبکه ریلی در حال استفاده است .

  |

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  در راه‌آهن منطقه لرستان و با پایان عملیات بازسازی خط آهن محور جنوب در منطقه لرستان و زاگرس به طول ۲۹۰ کیلومتر شاهد یک تلاش و افتخار بزرگ از سوی همکاران‌مان بوده‌ایم که قابل قدردانی و تشکر است .

  |

  آخرین وضعیت توسعه خطوط و قطارهای حومه‌ای در محور تهران - ورامین - گرمسار

  آخرین وضعیت توسعه خطوط و قطارهای حومه‌ای در محور تهران - ورامین - گرمسار

  تعداد رام قطار روزانه در سال ۹۲ در این محور ۴ سیر روزانه بوده است که در مجموع تعداد ۱۴۰ هزار مسافر سالانه را جابه‌جا می‌کرد ولی با رشد تعداد سیرها در سال ۹۷ به ۲۰ سیر روزانه ، تعداد مسافر با رشد چشم‌گیر۱۰ برابری به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسیده است و تجربه‌ای موفق از انتقال ...

  |

  نظرات کاربران