در حال بارگذاری ...
 • حرکت به سمت ارزش‌های اخلاقی و ملی با تفکر بسیجی

  با توجه به تهدیدات اقتصادی دشمن ، دیدگاه بسیجی باید دیدگاهی همگانی شود تا بتوانیم با مدیریتی خوب و امیدوارانه کشور را به سمت مطلوب پیش ببریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بسیج راه‌آهن خوشنام و دارای هویتی تاریخی است که حفظ این هویت و سرمایه عظیم ضروری است .

  نورالله بیرانوند معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل نقل راه‌آهن در نشست فرماندهان و اعضای شورای مرکز و پایگاه‌های تابعه ستادی با تبیان این مطلب و تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت : تفکر بسیجی همواره در زمان‌های مختلف و به شکل ارزش‌های مختلف در کشور متبلور شده و جان‌فشانی در دفاع مقدس نمونه‌ای غیرقابل وصف از این تفکر است .

  او با تأکید بر اینکه همه باید خود را مسئول توسعه راه‌آهن بدانند و در شکل ها و زمان‌های مختلف به این امر کمک کنند ، گفت : بسیج راه‌آهن خوشنام و دارای هویتی تاریخی است که حفظ این هویت و سرمایه عظیم ضروری است .

  وی با اشاره به اینکه حرکت بسیج باید پویا و مستمر و هماهنگ با نوآوری‌ها و مقتضیات زمان همراه باشد ، افزود : با توجه به تهدیدات اقتصادی دشمن ، دیدگاه بسیجی باید دیدگاهی همگانی شود تا بتوانیم با مدیریتی خوب و امیدوارانه کشور را به سمت مطلوب پیش ببریم .

  معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل‌ونقل راه‌آهن استفاده از روحیه بسیج در بدنه تصمیم‌گیری و حاکمیتی هر سازمان را فرصت مطلوب عنوان کرد و یادآور شد : در حال حاضر تفکر بسیجی و ایثار از عناصر هویتی مردم کشورمان به شمار می‌رود .

  وی با اشاره به اینکه حرکت بسیج باید حرکتی مستمر ، جوشان و خروشان باشد ، اضافه کرد : تفکر بسیجی ، همراه با همت بلند است و حرکت به سمت ارزش‌های اخلاقی و ملی است .

  خدمات مؤثر راه‌آهن با پیروی از تفکر بسیجی

  سرهنگ داود عباس زاده مشاور مدیرعامل در امور ایثار گران و فرمانده مرکز مقاومت هم در این جلسه گفت : مدیران و بدنه راه‌آهن با پیروی از تفکر بسیجی ، پیشرفت‌ها و خدمات ارزنده‌ای را به جامعه و مردم کشورمان ارائه دادند .

  وی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) مبنی به تعلق بسیج به همه مردم و افراد جامعه ، افزود : تفکر بسیجی نشأت گرفته از تفکر ، سیره و روش پیامبر اکرم (ص) است .

  عباس زاده با بیان اینکه تفکر بسیجی، تفکری روبه‌جلو است که به حداقل‌ها بسنده نمی‌کند ، اضافه کرد : با این تفکر می‌توانیم به قله‌های رفیع برسیم .

  وی با بیان اینکه دشمن باترک میز مذاکره تلاش کرد که کشور را زمین‌گیر کند ، یادآور شد : دشمن ۱۲ سال پیش هم کار را تکرار کرد اما مردم کشورمان نشان دادند که با تفکر بسیجی می‌توان به پیشرفت‌های بزرگی چون پیشرفت در زمینه رادیو داروها ، ایزوتوپ‌ها ، هوا – فضا ، پزشکی ، شبیه‌سازی ، نانو و ... دست‌یافت و این همان حقیقتی بود که به فرموده مقام معظم رهبری حقیقتی شبیه افسانه است .

  مشاور مدیرعامل در امور ایثار گران با تأکید بر اینکه بسیج تنها به مسائل دفاعی ، نظامی و امنیتی تعلق ندارد ، یادآور شد : بسیج حضور مؤثری در عرصه‌های مختلف داشته و آنچه که باعث شده همگان تصور کنند که این سازمان ، تنها سازمانی نظامی است تبلور همه‌جانبه و جان‌فشانی‌های گسترده بسیج در دوران دفاع مقدس بود . مدیران و بدنه راه‌آهن با پیروی از تفکر بسیجی ، پیشرفت‌ها و خدمات ارزنده‌ای را به جامعه و مردم کشورمان ارائه دادند .
  مطالب مرتبط

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اولین شرکتی بود که برای خرید ریل با ذوب‌آهن اصفهان قرارداد منعقد کرد ، ما قراردادی فعال با ذوب‌آهن به ظرفیت ۴۰ هزار تن ریل داریم که ۳ هزار تن ‌را تحویل گرفته‌ایم و در شبکه ریلی در حال استفاده است .

  |

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  در راه‌آهن منطقه لرستان و با پایان عملیات بازسازی خط آهن محور جنوب در منطقه لرستان و زاگرس به طول ۲۹۰ کیلومتر شاهد یک تلاش و افتخار بزرگ از سوی همکاران‌مان بوده‌ایم که قابل قدردانی و تشکر است .

  |

  آخرین وضعیت توسعه خطوط و قطارهای حومه‌ای در محور تهران - ورامین - گرمسار

  آخرین وضعیت توسعه خطوط و قطارهای حومه‌ای در محور تهران - ورامین - گرمسار

  تعداد رام قطار روزانه در سال ۹۲ در این محور ۴ سیر روزانه بوده است که در مجموع تعداد ۱۴۰ هزار مسافر سالانه را جابه‌جا می‌کرد ولی با رشد تعداد سیرها در سال ۹۷ به ۲۰ سیر روزانه ، تعداد مسافر با رشد چشم‌گیر۱۰ برابری به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسیده است و تجربه‌ای موفق از انتقال ...

  |

  نظرات کاربران