در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات بهسازی سیستم روشنایی سطوح پروازی در فرودگاه ارومیه

  این پروژه در ‌مدت سه ماه صورت خواهد گرفت و پس از اتمام ، فاز دوم که شامل ساخت پست برق ، تعویض چراغ ها و مداربندی کابل ها است ، شروع خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بهسازی سیستم روشنایی سطوح پروازی فرودگاه ارومیه در ۲ فاز انجام خواهد شد .

  مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر افزود : برای بهسازی سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه که سیستم قبلی از نوع قدیمی بود ، مراحلی همچون کابل کشی به صورت کامل ، احداث پست برق جدید و تعویض چراغ ها  در ۲ فاز انجام خواهد شد .

  مدیرکل فرودگاه های استان هدف از اجرای این پروژه را بهسازی کامل روشنایی سطوح پروازی به منظور بالا بردن کیفیت زیرساخت ها و همچنین تامین تجهیزات بروز جهت ایمنی بیشتر پروازها عنوان کرد . محل ساخت پست روشنایی باند به مساحت ۱۰۰ مترمربع در نزدیکی ایستگاه ایمنی زمینی با فاصله کمتر از سطوح پروازی اواسط تیر ماه سال جاری با حضور کارشناس دفتر مقررات فرودگاهی ، تایید شده است .

  پرهیزکار ادامه داد : اکنون فاز اول پروژه که شامل کابل گذاری شبکه فشار متوسط به طول ۶۵ کیلومتر است از اول مهر ماه سال جاری آغاز و تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است . اجرای بخش سیویل ورک توسط پیمانکار بهسازی و کابل گذاری توسط شرکت های ذیصلاح الکتریکال در حال انجام است . این پروژه در ‌مدت سه ماه صورت خواهد گرفت و پس از اتمام ، فاز دوم که شامل ساخت پست برق ، تعویض چراغ ها و مداربندی کابل ها است ، شروع خواهد شد .

  پرهیزکار افزود : جهت اجرای فاز اول حدود ۱۶ میلیارد هزینه داشته است که ۳۵۰ میلیار ریال از هزینه های بهسازی و ۱۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی  ایران اختصاص داده شده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات پیش ممیزی فرودگاه شهید مدنی تبریز برای دریافت گواهینامه فرودگاهی

  آغاز عملیات پیش ممیزی فرودگاه شهید مدنی تبریز برای دریافت گواهینامه فرودگاهی

  عملیات پیش ممیزی دو روز به طول می انجامد و بازدید از بخش های مختلف عملیاتی و فنی مانند برج مراقبت پرواز ، آتش نشانی و نجات فرودگاهی ، سطوح پروازی و همچنین اندازه گیری زمان واکنش سریع برای حضور خودروهای امدادی در محل حوادث و سوانح از برنامه های ممیزان در فرودگاه تبریز است .

  |

  ساخت دستگاه خط کشی سطوح پروازی در فرودگاه بوشهر

  ساخت دستگاه خط کشی سطوح پروازی در فرودگاه بوشهر

  سیستم این دستگاه بصورت مکانیکی عمل می کند و دارای یک اهرم دستی پاشش رنگ بوده و نازل پاشش رنگ این دستگاه با قابلیت تغییر عرض پاشش رنگ قادر است با توجه به اندازه خط کشی مورد نیاز ، در کوتاهترین زمان ممکن تغییر اندازه دهد .

  |

  کارآمدی مدیریتی یکی از ضرورت‌های کلیدی کشور در چهلمین سال انقلاب اسلامی

  کارآمدی مدیریتی یکی از ضرورت‌های کلیدی کشور در چهلمین سال انقلاب اسلامی

  برای نیروی انسانی باید رشد در سلسله مراتب تخصصی به صورت سیستمی امکانپذیر باشد . کسی که در شرکت کار می‌کند باید به صورت طبعی امکان رشد داشته باشد و انگیزه خدمت و امید به رشد را حس کند . عملکرد باید به گونه‌ای باشد که هم بهترین‌ها جذب شوند ، هم مسیر رشدشان بدون مشکل باز باشد ، و ...

  |

  نظرات کاربران