در حال بارگذاری ...
 • انجام موفقیت آمیز وارسی پروازی دستگاه ILS در فرودگاه اهواز

  در وارسی پروازی صورت گرفته ضمن اعمال تنظیمات و کالیبراسیون تجهیزات ، صحت اطلاعات دریافتی از چراغ ها و سامانه های کمک ناوبری تایید شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از انجام موفق وارسی پروازی دستگاه ILS و چراغ های پاپی باند ۱۲ و باند ۳۰ فرودگاه اهواز خبر داد .

  محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت : عملیات وارسی پروازی این دستگاه ها توسط گروه فلایت چک شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و متخصصان الکترونیک هواپیمایی و کنترلرهای فرودگاه اهواز با موفقیت انجام و دستگاه ILS و چراغ های پاپی دوسر باند فرودگاه عملیاتی شد .

  وی همچنین افزود : در وارسی پروازی صورت گرفته ضمن اعمال تنظیمات و کالیبراسیون تجهیزات ، صحت اطلاعات دریافتی از چراغ ها و سامانه های کمک ناوبری تایید شد .

  گفتنی است ؛ عملیات وارسی پروازی (فلایت چک) سامانه های کمک ناوبری منطبق با اسناد و دستورالعمل های ایکائو از الزامات تداوم ارایه سرویس های هوانوردی مربوطه است .
  مطالب مرتبط

  کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد در سطح وزارت راه و شهرسازی توسط شرکت فرودگاه‎ها

  کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد در سطح وزارت راه و شهرسازی توسط شرکت فرودگاه‎ها

  اکنون در بحث امور بین‎الملل در بیشتر مواقع علاوه بر برگزاری مدیریت پروژه مربوطه نیز به ما سپرده می شود و با توجه به فعالیت‎هایی که داشتیم اکنون با ACI ارتباط خوبی داریم و برای اولین بار در تاریخ شرکت یک ایرانی به عنوان عضو هیئت مدیره دفتر منطقه آسیا-پاسیفیک انتخاب شده است و با ...

  |

  نظرات کاربران