در حال بارگذاری ...
 • انجام موفقیت آمیز وارسی پروازی دستگاه ILS در فرودگاه اهواز

  در وارسی پروازی صورت گرفته ضمن اعمال تنظیمات و کالیبراسیون تجهیزات ، صحت اطلاعات دریافتی از چراغ ها و سامانه های کمک ناوبری تایید شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از انجام موفق وارسی پروازی دستگاه ILS و چراغ های پاپی باند ۱۲ و باند ۳۰ فرودگاه اهواز خبر داد .

  محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت : عملیات وارسی پروازی این دستگاه ها توسط گروه فلایت چک شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و متخصصان الکترونیک هواپیمایی و کنترلرهای فرودگاه اهواز با موفقیت انجام و دستگاه ILS و چراغ های پاپی دوسر باند فرودگاه عملیاتی شد .

  وی همچنین افزود : در وارسی پروازی صورت گرفته ضمن اعمال تنظیمات و کالیبراسیون تجهیزات ، صحت اطلاعات دریافتی از چراغ ها و سامانه های کمک ناوبری تایید شد .

  گفتنی است ؛ عملیات وارسی پروازی (فلایت چک) سامانه های کمک ناوبری منطبق با اسناد و دستورالعمل های ایکائو از الزامات تداوم ارایه سرویس های هوانوردی مربوطه است .
  مطالب مرتبط

  پایان مطالعات نوسازی اتوماسیون مرکز کنترل فضای کشور

  پایان مطالعات نوسازی اتوماسیون مرکز کنترل فضای کشور

  اخیرا سامانه نظارتی وابسته (ADS-B) را در مرکز کنترل فضای کشور نصب کرده ایم که به زودی به یکی از سایت های راداری منتقل خواهد شد . این سامانه که به کنترلرها در کنترل و هدایت آسان تر هواپیماها کمک می کند در آینده نزدیک و پس از نوسازی اتوماسیون مرکز کنترل فضای کشور به بهره برداری خواهد ...

  |

  سرعت در ساخت و تکمیل ترمینال جدید فرودگاه گرگان

  سرعت در ساخت و تکمیل ترمینال جدید فرودگاه گرگان

  این پروژه با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال و از محل اعتبارات سرمایه ای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات فرودگاهی و رضایتمندی مسافران اجرا خواهد شد .

  |

  تشریح برنامه های فرودگاه تبریز برای استقبال از فصل سرما

  تشریح برنامه های فرودگاه تبریز برای استقبال از فصل سرما

  با توجه به انجام برخی فعالیت های عمرانی در فرودگاه تبریز ، اهمیت و حساسیت عملیات De-Ice و نیز لزوم تعیین فرد پاسخگو از شرکت های هواپیمایی در زمان بروز تاخیرهای مربوط به عوامل جوی و روشنگری مسافران توسط آنها از اهمیت خاصی برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران