در حال بارگذاری ...
 • استقرار اکیپ های راهداری در گردنه ها و ارتفاعات استان زنجان

  اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت : اکیپ های راهداری ، با آمادگی کامل در گردنه ها و ارتفاعات استان مستقر هستند .

  جواد یوسفی با اشاره به اینکه آمادگی کامل تمامی دست اندرکاران راهداری استان در مواجه با بارشهای برف و کولاک احتمالی در طی هفته جاری وجود دارد ، افزود : ۲۷۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری مانند برف‌خور ، برف‌روب ، بلدورز ، لودر ، گریدر و شن‌پاش تجهیز شده وبه  راهدارخانه‌های استان اعزام شده اند .

  یوسفی خاطرنشان ساخت : اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  معاون راهداری استان زنجان با بیان اینکه جلسات هماهنگی با روسای ادارات شهرستانهای تابعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان صورت گرفته و  تدابیر لازم جهت برقراری ایمنی کامل در سفرهای جاده ای در فصل زمستان اندیشیده شده است ، افزود : ۳۰ هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  بر اساس آمارهای رسمی ۱۰ درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند . به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است .

  |

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  با توجه به پیش بینی ها روزانه به طور متوسط ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تردد ورودی و خروجی در پایانه برکت خواهیم داشت که ساماندهی راههای دسترسی را در دستور کار خود قرار داده ایم و پیش بینی میکنیم تا قبل از شروع اربعین حسینی نسبت به سال گذشته ساماندهی کاملی را داشته باشیم .

  |

  نظرات کاربران