در حال بارگذاری ...
 • استقرار اکیپ های راهداری در گردنه ها و ارتفاعات استان زنجان

  اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت : اکیپ های راهداری ، با آمادگی کامل در گردنه ها و ارتفاعات استان مستقر هستند .

  جواد یوسفی با اشاره به اینکه آمادگی کامل تمامی دست اندرکاران راهداری استان در مواجه با بارشهای برف و کولاک احتمالی در طی هفته جاری وجود دارد ، افزود : ۲۷۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری مانند برف‌خور ، برف‌روب ، بلدورز ، لودر ، گریدر و شن‌پاش تجهیز شده وبه  راهدارخانه‌های استان اعزام شده اند .

  یوسفی خاطرنشان ساخت : اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  معاون راهداری استان زنجان با بیان اینکه جلسات هماهنگی با روسای ادارات شهرستانهای تابعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان صورت گرفته و  تدابیر لازم جهت برقراری ایمنی کامل در سفرهای جاده ای در فصل زمستان اندیشیده شده است ، افزود : ۳۰ هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محورهای مواصلاتی استان گلستان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محورهای مواصلاتی استان گلستان

  حسن نیا در این سفر دیدارهایی با نمایندگان مجلس با هدف آشنایی بیشتر از مشکلات حوزه استحفاظی جلسات را برگزار کرده و ایمن سازی محورهای مواصلاتی و خدمات رسانی مناسب به هم استانی ها را از وظایف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان نمود .

  |

  فعالیت و آماده‌باش ۳۴ راهدارخانه استان همدان در طرح راهداری زمستانی

  فعالیت و آماده‌باش ۳۴ راهدارخانه استان همدان در طرح راهداری زمستانی

  در حوزه ماشین‌آلات تعداد ۲۸۵ دستگاه خودروی راهداری در راهدارخانه‌های استان مستقر شده که از این میزان ۲۱۵ دستگاه ماشین آلات برفروبی سنگین و نیمه‌سنگین ، ۴۴ دستگاه خودروی پشتیبانی و ۲۶ دستگاه گریدر و تراکتور اجاره‌ای برای کمک به طرح برفروبی است .

  |

  بازگشایی محورهای روستایی گرفتار برف در بخش خلجستان قم

  بازگشایی محورهای روستایی گرفتار برف در بخش خلجستان قم

  محورهای حوزه سلفچگان به دلیل موقعیت ترانزیتی غالب آنها ، کریدور ارتباطی استانهای جنوبی وغربی با مرکز کشور هستند که در صورت اختلال تردد (حتی به صورت مقطعی) در آنها ، خسارات عدیده ای به شبکه حمل ونقل جاده‌ای وارد می‌شود .

  |

  نظرات کاربران