در حال بارگذاری ...
 • استقرار اکیپ های راهداری در گردنه ها و ارتفاعات استان زنجان

  اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت : اکیپ های راهداری ، با آمادگی کامل در گردنه ها و ارتفاعات استان مستقر هستند .

  جواد یوسفی با اشاره به اینکه آمادگی کامل تمامی دست اندرکاران راهداری استان در مواجه با بارشهای برف و کولاک احتمالی در طی هفته جاری وجود دارد ، افزود : ۲۷۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری مانند برف‌خور ، برف‌روب ، بلدورز ، لودر ، گریدر و شن‌پاش تجهیز شده وبه  راهدارخانه‌های استان اعزام شده اند .

  یوسفی خاطرنشان ساخت : اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از ۴۵۵ نفر نیروی انسانی در ۳۰ راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند و این اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی ، نمک پاشی ، نظافت علایم ، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند .

  معاون راهداری استان زنجان با بیان اینکه جلسات هماهنگی با روسای ادارات شهرستانهای تابعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان صورت گرفته و  تدابیر لازم جهت برقراری ایمنی کامل در سفرهای جاده ای در فصل زمستان اندیشیده شده است ، افزود : ۳۰ هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح برنامه‌ریزی‌ و تمهیدات سازمان راهداری برای راهداری زمستانی

  تشریح برنامه‌ریزی‌ و تمهیدات سازمان راهداری برای راهداری زمستانی

  سطح انتظارات مردم از ما رانندگی بر روی «جاده سیاه» یا همان سطح سرویس ۱ است و تلاش خود را برای برآورده کردن این انتظار انجام می‌دهیم اما درصورتی‌که سطح سرویس ۲ (برف در جاده باشد) و سطح سرویس ۳ (جاده پوشیده از برف باشد) برقرار بنا به شرایط آب و هوایی ایجاد شد انتظار می‌رود مردم ...

  |

  واگذاری آزادراه تهران - قم به بخش خصوصی در قالب طرح بهسازی ، نگهداری و بهره برداری

  واگذاری آزادراه تهران - قم به بخش خصوصی در قالب طرح بهسازی ، نگهداری و بهره برداری

  این اقدام با هدف افزایش درآمد آزادراه های دولتی و به موازات آن تامین منابع مالی در جهت ارتقای فنی و ایمنی و همچنین افزایش سطح خدمات جاده ای برای کاربران و استفاده کنندگان از آزادراه ها اجرایی می شود .

  |

  تشریح وضعیت آماری ایمنی راه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد

  تشریح وضعیت آماری ایمنی راه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد

  سیستم‌های ایمنی راه و تونل و تعمیرات به طول ۶۵ کیلومتر انجام شد و اصلاح شیب شیراوانی راه‌ها و ایمن‌سازی نقاط پرتگاهی و احداث روشنایی طولی راه‌ها نیز حدود ۱۳ کیلومتر و تعمیر قزنیزهای بزرگراهی نیز در ۱۴ مورد صورت گرفت . همچنین ساماندهی پلیس راه‌های استان و پلیس راه‌های ...

  |

  نظرات کاربران