در حال بارگذاری ...
 • جابه‌جایی بیش از ۲ میلیون تن کالا از استان اردبیل به سراسر کشور طی ۷ ماهه نخست سال

  خوشبختانه با تلاش همکاران زحمت کش این اداره کل و تمهیدات انجام شده ، در زمینه حمل کالا ، بار و مسافر در استان هیچگونه مشکل و مانعی وجود ندارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از جابجایی بیش از ۲ میلیون و ۴۰۷ هزار تن کالا از استان به سراسر کشور در ۷ ماهه امسال خبر داد .

  علی رحمتی از جابجایی بیش از ۲ میلیون و ۴۰۷ هزارتن کالا از استان به سراسر کشور در ۷ ماهه امسال خبر داد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، آمار رانندگان باری ، مسافری ، وانت بار و روستائی را برحسب حوزه فعالیتشان داخلی و بین المللی ۱۱ هزار و ۳۶۵ نفر برشمرد و گفت : خوشبختانه با تلاش همکاران زحمت کش این اداره کل و تمهیدات انجام شده ، در زمینه حمل کالا ، بار و مسافر در استان هیچگونه مشکل و مانعی وجود ندارد .
  مطالب مرتبط

  جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر با ناوگان برون شهری همدان طی ۱۰ ماهه امسال

  جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر با ناوگان برون شهری همدان طی ۱۰ ماهه امسال

  تمایل مردم به انجام سفرهای برنامه‌ریزی شده و مدون پیش فروش اینترنتی بلیت است که این امر امکان ارائه خدمات بهینه را فراهم می‌سازد . در ۱۰ ماهه امسال ۹۹ هزارو ۶۳۶ فروش اینترنتی بلیت انجام شده است .

  |

  توفیق سازمان راهداری در احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی – رفاهی بین‌راهی

  توفیق سازمان راهداری در احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی – رفاهی بین‌راهی

  پاسخگویی مناسب به نیازهای کاربران جاده‌ای ، جلوگیری از کارهای غیرایمن و استفاده‌های جانبی سایر خدمات بین‌‌راهی از جمله سه ویژگی مهم است که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با موفقیت و کسب رتبه قابل قبول در این راستا اقدام کرده است .

  |

  نظرات کاربران