در حال بارگذاری ...
 • بارگیری محموله کاشی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیرآباد

  با توجه به اینکه استان یزد قطب تولید سرامیک و کاشی در کشور است، برنامه هایی جهت جذب و حمل بار این محصول به‌وسیله ناوگان ریلی پیش بینی شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اولین بار محموله کاشی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیر آباد بارگیری شد .

  مدیرکل راه‌آهن یزد گفت : در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ، کاهش مصرف سوخت و کاهش ترافیک جاده ، اولین محموله کاشی صادراتی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیرآباد به وزن یک هزار و ۱۵۵ تن و به وسیله ۲۱ واگن مسقف بارگیری و برای صادرات به قزاقستان ، ارسال شد .

  سید مصطفی داودی خاطرنشان کرد : طبق مذاکره با صاحبان کالا ، در آینده نزدیک نیز ۲۱ واگن از محموله مذکور به وزن یک هزار و ۳۰۰ تن به مقصد بندر امیر آباد جهت صادرات بارگیری خواهد شد . با توجه به اینکه استان یزد قطب تولید سرامیک و کاشی در کشور است، برنامه هایی جهت جذب و حمل بار این محصول به‌وسیله ناوگان ریلی پیش بینی شده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری هفته ایمنی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  برگزاری هفته ایمنی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  در این هفته همایش ایمنی در راه آهن که هشتم اردیبهشت ماه برگزار می شود ، نقش عوامل انسانی در ارتقای ایمنی ریلی ، مخاطرات طبیعی و نقش آن در ایمنی حمل‌ونقل ریلی ، مدیریت نظام‌مند بحران و تامین ایمنی بیشتر در محیط کار توسط کارشناسان ، اساتید و متخصصین مورد بحث و بررسی قرار می گیرد ...

  |

  خدمت‌رسانی بهتر به مسافران با تجربه‌اندوزی از وقایع نوروز ۹۸

  خدمت‌رسانی بهتر به مسافران با تجربه‌اندوزی از وقایع نوروز ۹۸

  بررسی و استفاده از تجارب دیگر کشورها در تعطیلات طولانی و بکارگیری روش‌های نوین می تواند به بهبود نحوه خدمت‌رسانی در ایام نوروزی منجر شود . در این ایام لازم است که با توجه به بالا بودن تقاضای سفر ، اقدامات متفاوتی انجام و خاطره خوشی در ذهن مسافران ایجاد کرد .

  |

  آسیب‌ جدی به خطوط ریلی استان خوزستان بر اثر سیلاب اخیر

  آسیب‌ جدی به خطوط ریلی استان خوزستان بر اثر سیلاب اخیر

  در مسیر ریلی هم در استان خوزستان سیلاب‌ها آسیب‌های جدی رسانده‌اند . در مسیر راه‌آهن اهواز – اندیمشک به طول ۲۰ کیلومتر آبگرفتگی دارد که در ۲ کیلومتر آن وضعیت کاملا بحرانی است و بستر ریل را سیلاب‌ها شسته است . به همین خاطر مسیر ریلی اهواز – اندیمشک قطع بوده به جز مسیرهای ...

  |

  نظرات کاربران