در حال بارگذاری ...
 • بارگیری محموله کاشی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیرآباد

  با توجه به اینکه استان یزد قطب تولید سرامیک و کاشی در کشور است، برنامه هایی جهت جذب و حمل بار این محصول به‌وسیله ناوگان ریلی پیش بینی شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اولین بار محموله کاشی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیر آباد بارگیری شد .

  مدیرکل راه‌آهن یزد گفت : در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ، کاهش مصرف سوخت و کاهش ترافیک جاده ، اولین محموله کاشی صادراتی از ایستگاه راه‌آهن یزد به مقصد بندر امیرآباد به وزن یک هزار و ۱۵۵ تن و به وسیله ۲۱ واگن مسقف بارگیری و برای صادرات به قزاقستان ، ارسال شد .

  سید مصطفی داودی خاطرنشان کرد : طبق مذاکره با صاحبان کالا ، در آینده نزدیک نیز ۲۱ واگن از محموله مذکور به وزن یک هزار و ۳۰۰ تن به مقصد بندر امیر آباد جهت صادرات بارگیری خواهد شد . با توجه به اینکه استان یزد قطب تولید سرامیک و کاشی در کشور است، برنامه هایی جهت جذب و حمل بار این محصول به‌وسیله ناوگان ریلی پیش بینی شده است .
  مطالب مرتبط

  کشف ۱۴۴ تن آهن‌آلات ریلی مسروقه راه‌آهن در سه ماهه سوم سال جاری

  کشف ۱۴۴ تن آهن‌آلات ریلی مسروقه راه‌آهن در سه ماهه سوم سال جاری

  مطابق نص صریح قانون ایمنی راه‌ها و راه‌آهن ، ورود اشخاص به حریم ریلی تا شعاع ۱۷ متر از هر دو طرف خطوط ریلی ممنوع و هر گونه تخریب یا عملی که موجب خروج قطار از خط یا تصادم یا حادثه مهم دیگری شود ، مجازات‌های سنگین از جمله حبس‌های درازمدت به دنبال دارد و کوچک‌ترین اغماضی با ...

  |

  نظرات کاربران