در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران

  اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل ارتباطات و علائم الکتریکی از بهره برداری سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران خبر داد .

  مهدی آمره با بیان این مطلب گفت : با توجه به توسعه خطوط ایستگاه نیک پسندی در راستای پروژه خطوط حومه ای و احداث ساختمان جدید ایستگاه ، سیستم علائم الکتریکی ایستگاه نیز توسعه و نوسازی شده و هم اکنون به بهره برداری قطعی رسیده است .

  آمره افزود : این ایستگاه با ۲۱ سوزن علائمی و چهار بلاک علائمی در طرفین ، در فاز ۱ توسعه خطوط حومه ای به سیستم علائم الکتریکی تجهیز شده است که با اتصال کامل خطوط حومه ای این ایستگاه به ایستگاه‌های تهران و لشگری ، تردد قطارهای حومه ای مستقل از خطوط بین شهری با سیستم علائم الکتریکی و با ایمنی و سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت .

  وی خاطر نشان کرد : اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری هفته ایمنی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  برگزاری هفته ایمنی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  در این هفته همایش ایمنی در راه آهن که هشتم اردیبهشت ماه برگزار می شود ، نقش عوامل انسانی در ارتقای ایمنی ریلی ، مخاطرات طبیعی و نقش آن در ایمنی حمل‌ونقل ریلی ، مدیریت نظام‌مند بحران و تامین ایمنی بیشتر در محیط کار توسط کارشناسان ، اساتید و متخصصین مورد بحث و بررسی قرار می گیرد ...

  |

  خدمت‌رسانی بهتر به مسافران با تجربه‌اندوزی از وقایع نوروز ۹۸

  خدمت‌رسانی بهتر به مسافران با تجربه‌اندوزی از وقایع نوروز ۹۸

  بررسی و استفاده از تجارب دیگر کشورها در تعطیلات طولانی و بکارگیری روش‌های نوین می تواند به بهبود نحوه خدمت‌رسانی در ایام نوروزی منجر شود . در این ایام لازم است که با توجه به بالا بودن تقاضای سفر ، اقدامات متفاوتی انجام و خاطره خوشی در ذهن مسافران ایجاد کرد .

  |

  آسیب‌ جدی به خطوط ریلی استان خوزستان بر اثر سیلاب اخیر

  آسیب‌ جدی به خطوط ریلی استان خوزستان بر اثر سیلاب اخیر

  در مسیر ریلی هم در استان خوزستان سیلاب‌ها آسیب‌های جدی رسانده‌اند . در مسیر راه‌آهن اهواز – اندیمشک به طول ۲۰ کیلومتر آبگرفتگی دارد که در ۲ کیلومتر آن وضعیت کاملا بحرانی است و بستر ریل را سیلاب‌ها شسته است . به همین خاطر مسیر ریلی اهواز – اندیمشک قطع بوده به جز مسیرهای ...

  |

  نظرات کاربران