در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران

  اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل ارتباطات و علائم الکتریکی از بهره برداری سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران خبر داد .

  مهدی آمره با بیان این مطلب گفت : با توجه به توسعه خطوط ایستگاه نیک پسندی در راستای پروژه خطوط حومه ای و احداث ساختمان جدید ایستگاه ، سیستم علائم الکتریکی ایستگاه نیز توسعه و نوسازی شده و هم اکنون به بهره برداری قطعی رسیده است .

  آمره افزود : این ایستگاه با ۲۱ سوزن علائمی و چهار بلاک علائمی در طرفین ، در فاز ۱ توسعه خطوط حومه ای به سیستم علائم الکتریکی تجهیز شده است که با اتصال کامل خطوط حومه ای این ایستگاه به ایستگاه‌های تهران و لشگری ، تردد قطارهای حومه ای مستقل از خطوط بین شهری با سیستم علائم الکتریکی و با ایمنی و سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت .

  وی خاطر نشان کرد : اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .
  مطالب مرتبط

  بازداشت ۳۸ سارق ادوات ریلی در راه‌آهن تهران

  بازداشت ۳۸ سارق ادوات ریلی در راه‌آهن تهران

  با حضور فرمانده جدید پلیس راه‌آهن تهران عملیات در سه محور تهران – گرمسار ، ورودی قم و محور تهران – قزوین به عنوان محدوده استحفاظی پلیس راه‌آهن تهران با شدت بیشتری مورد پیگیری قرار گرفت .

  |

  طرح جامع حمل و نقل اساس پروژه‌های راه‌آهن

  طرح جامع حمل و نقل اساس پروژه‌های راه‌آهن

  بر اساس طرح جامع حمل و نقل طرح‌هایی در راه‌آهن در اولویت قرار می‌گیرند که افزایش عملکرد را به دنبال داشته و یا مانند خط راه‌آهن زاهدان - بندر عباس توجیه امنیتی ، اقتصادی ، منطقه‌ای و بین‌المللی داشته باشند .

  |

  نظرات کاربران