در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران

  اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل ارتباطات و علائم الکتریکی از بهره برداری سیستم جدید علائم الکتریکی ایستگاه نیک پسندی در اداره کل راه‌آهن تهران خبر داد .

  مهدی آمره با بیان این مطلب گفت : با توجه به توسعه خطوط ایستگاه نیک پسندی در راستای پروژه خطوط حومه ای و احداث ساختمان جدید ایستگاه ، سیستم علائم الکتریکی ایستگاه نیز توسعه و نوسازی شده و هم اکنون به بهره برداری قطعی رسیده است .

  آمره افزود : این ایستگاه با ۲۱ سوزن علائمی و چهار بلاک علائمی در طرفین ، در فاز ۱ توسعه خطوط حومه ای به سیستم علائم الکتریکی تجهیز شده است که با اتصال کامل خطوط حومه ای این ایستگاه به ایستگاه‌های تهران و لشگری ، تردد قطارهای حومه ای مستقل از خطوط بین شهری با سیستم علائم الکتریکی و با ایمنی و سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت .

  وی خاطر نشان کرد : اجرای این پروژه با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی ، به اتکای توانمندی شرکت های داخلی به اتمام رسیده و علائم الکتریکی جدید ایستگاه در سرویس بهره برداری قرارگرفته است .
  مطالب مرتبط

  تشریح برنامه‌های پیش روی پلیس راه‌آهن در سال جاری

  تشریح برنامه‌های پیش روی پلیس راه‌آهن در سال جاری

  برقراری ارتباط با شبکه ناجا از طریق فیبر نوری ، راه اندازی گشت درزین ، تجهیز ساختمان پلیس راه‌آهن به دوربین‌های مدار بسته ، برقراری ارتباط رادیویی ، پیش بینی ساز و کارهای لازم برای برقراری تأمین امنیت همایش‌های بین‌المللی راه‌آهن از جمله اقداماتی است که در برنامه‌های ...

  |

  بهره گیری از بازی های رایانه‌ای برای انتقال بسیاری از مفهومات مورد نیاز راه آهن

  بهره گیری از بازی های رایانه‌ای برای انتقال بسیاری از مفهومات مورد نیاز راه آهن

  برای انتقال بسیاری از مفهومات مورد نیاز راه آهن می توان از طراحی بازی های رایانه‌ای بهره برد . روابط عمومی باید حداقل۲۰ رسانه اجتماعی داشته و مجموعه اطلاعات خود را به اشکال قابل ارائه مبدل کند .

  |

  برگزاری سمینار «آشنایی با ابزار هزینه چرخه عمر برای پل‌ها» در ساختمان مرکزی راه‌آهن

  برگزاری سمینار «آشنایی با ابزار هزینه چرخه عمر برای پل‌ها» در ساختمان مرکزی راه‌آهن

  این پروژه شامل ۳۰ گزارش در حوزه تعمیر و نگهداری وجایگزینی پل‌ها است که بخش‌های اصلی آن شامل روش‌های تعمیر و مقاوم سازی پل‌ها ، روش‌های کد گذاری خرابی ، روش‌های مستند سازی پروژه‌های تعمیر و مقاوم سازی ، روش‌های ارزیابی خرابی و خوردگی در پل‌های فلزی ، روش‌های تعویض پل‌ها ...

  |

  پایداری صنعت دریانوردی با اتصال بنادر به شبکه ریلی کشور

  پایداری صنعت دریانوردی با اتصال بنادر به شبکه ریلی کشور

  در حال حاضر حمل‌ونقل جاده‌ای ارزان تر است اما اگر کاهش تعرفه‌ها صورت گیرد ، راه‌آهن برای استفاده صاحبان بار جلب توجه خواهد کرد . در حال رایزنی برای کاهش تعرفه راه‌آهن هستیم زیرا کاهش تعرفه ها ، شرکت های حمل‌ونقل را برای استفاده از ریل ترغیب خواهد کرد . امیدواریم این کار را ...

  |

  نظرات کاربران