در حال بارگذاری ...
 • افتتاح مرتفع‌ترین برج مراقبت فرودگاهی کشور در آینده نزدیک

  قرارداد احداث این برج در سال ۹۰ بسته شد و در مقطعی به دلیل نوسان ارز معوق ماند . این پروژه در حال حاضر حدود یک هفته است که در حال بهره‌برداری است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان همدان از افتتاح پروژه ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه‌ استان همدان که مرتفع‌ترین برج مراقبت شرکت فرودگاه‌های کشور است ، خبر داد .

  سهراب کلوندی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری برج فرودگاهی فرودگاه این استان گفت : پروژه ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت با زیربنای ۲ هزار و ۵۰ متر مربع آماده بهره‌برداری است و در آینده نزدیک با حضور مقامات کشوری افتتاح می‌شود . این پروژه تاکنون حدود ۶ میلیارد تومان هزینه داشته و مرتفع‌ترین برج فرودگاهی شرکت فرودگاه‌های کشور است .

  کلوندی اضافه کرد : قرارداد احداث این برج در سال ۹۰ بسته شد و در مقطعی به دلیل نوسان ارز معوق ماند . این پروژه در حال حاضر حدود یک هفته است که در حال بهره‌برداری است . این روزها پروژه محوطه‌سازی نیز با اعتبار ۲ و نیم میلیارد تومان آماده بهره‌برداری شده است که شامل خیابان‌کشی‌ها ، دسترسی‌های بیشتر ، زیرسازی آسفالت و کانال‌های انرژی است .

  به گفته این مدیرکل فرودگاهی ، پروژه‌های دیگر این فرودگاه همراه با پروژه برج مراقبت آن افتتاح خواهند شد.
  مطالب مرتبط

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  امسال عملیات اعزام و بازگشت حاجیان به طور کامل توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از ۷۰۰ سورتی پرواز انجام شد و با هماهنگی ایجاد شده میان ایران ایر، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و سازمان هواپیمایی کشوری توانستیم عملیات حج را با ...

  |

  نظرات کاربران