در حال بارگذاری ...
 • افتتاح مرتفع‌ترین برج مراقبت فرودگاهی کشور در آینده نزدیک

  قرارداد احداث این برج در سال ۹۰ بسته شد و در مقطعی به دلیل نوسان ارز معوق ماند . این پروژه در حال حاضر حدود یک هفته است که در حال بهره‌برداری است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان همدان از افتتاح پروژه ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه‌ استان همدان که مرتفع‌ترین برج مراقبت شرکت فرودگاه‌های کشور است ، خبر داد .

  سهراب کلوندی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری برج فرودگاهی فرودگاه این استان گفت : پروژه ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت با زیربنای ۲ هزار و ۵۰ متر مربع آماده بهره‌برداری است و در آینده نزدیک با حضور مقامات کشوری افتتاح می‌شود . این پروژه تاکنون حدود ۶ میلیارد تومان هزینه داشته و مرتفع‌ترین برج فرودگاهی شرکت فرودگاه‌های کشور است .

  کلوندی اضافه کرد : قرارداد احداث این برج در سال ۹۰ بسته شد و در مقطعی به دلیل نوسان ارز معوق ماند . این پروژه در حال حاضر حدود یک هفته است که در حال بهره‌برداری است . این روزها پروژه محوطه‌سازی نیز با اعتبار ۲ و نیم میلیارد تومان آماده بهره‌برداری شده است که شامل خیابان‌کشی‌ها ، دسترسی‌های بیشتر ، زیرسازی آسفالت و کانال‌های انرژی است .

  به گفته این مدیرکل فرودگاهی ، پروژه‌های دیگر این فرودگاه همراه با پروژه برج مراقبت آن افتتاح خواهند شد.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران