در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران

  در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران خبر داد .

  رامین محمودی گفت : بهسازی و آسفالت حدود ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در کامیاران با اجرای ۵ پروژه امسال در دستور کار بوده و امیدواریم در صورت تأمین منابع لازم تا پایان سال مالی ۹۷ شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم .

  محمودی ادامه داد : پروژه‌های علی آباد - لنج آباد به طول ۳/۶ کیلومتر و پیشرفت بیش از ۹۰ درصد ، لنج آباد  - زروان به طول ۵ کیلومتر و پیشرفت ۳۵ درصدی ، پروژه طا - فارس آباد به طول ۱/۴ کیلومتر و ۳۵درصد پیشرفت ، آنتن علی آباد به طول ۸۰۰ متر و پروژه دژن به طول ۴ کیلومتر هم اکنون فعال بوده و عملیات اجرایی آنها در جریان است .

  وی افزود : در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  برفروبی ۱۲ هزار کیلومتر باند از راه‌های اصلی استان زنجان طی سه روز گذشته

  برفروبی ۱۲ هزار کیلومتر باند از راه‌های اصلی استان زنجان طی سه روز گذشته

  هموطنان می توانند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ و همچنین از طریق تلفن گویای ۱۴۱ و تماس با شماره تلفن چهار رقمی ١٨١٦ مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از وضعیت جاده‌های استان زنجان مطلع شوند .

  |

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  بهره برداری از آسفالت راه روستایی نوبنیاد شهرستان ساری در ایام دهه فجر

  آسفالت راه روستایی نوبنیاد بطول ۷۰۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به اتمام و انشاءالله در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح و مورد استفاده روستائیان عزیز قرار خواهد گرفت .

  |

  نظرات کاربران