در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران

  در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران خبر داد .

  رامین محمودی گفت : بهسازی و آسفالت حدود ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در کامیاران با اجرای ۵ پروژه امسال در دستور کار بوده و امیدواریم در صورت تأمین منابع لازم تا پایان سال مالی ۹۷ شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم .

  محمودی ادامه داد : پروژه‌های علی آباد - لنج آباد به طول ۳/۶ کیلومتر و پیشرفت بیش از ۹۰ درصد ، لنج آباد  - زروان به طول ۵ کیلومتر و پیشرفت ۳۵ درصدی ، پروژه طا - فارس آباد به طول ۱/۴ کیلومتر و ۳۵درصد پیشرفت ، آنتن علی آباد به طول ۸۰۰ متر و پروژه دژن به طول ۴ کیلومتر هم اکنون فعال بوده و عملیات اجرایی آنها در جریان است .

  وی افزود : در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات و تمهیدات سازمان راهداری در مقابله با سیل

  تشریح اقدامات و تمهیدات سازمان راهداری در مقابله با سیل

  تا این لحظه میزان برآورد خسارت‌های وارده به راه‌ها و ابنیه فنی استان لرستان به بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است که شامل تخریب کامل ۲۰ دستگاه پل بزرگ و تخریب ۱۰۰ درصدی یک کیلومتر از جاده معمولان به خرم آباد در حاشیه رودخانه کشکان می‌شود . همچنین جاده های خرم‌آباد ، ...

  |

  تخریب بخشی از کریدور شمال - جنوب حدفاصل خرم آباد تا پلدختر

  تخریب بخشی از کریدور شمال - جنوب حدفاصل خرم آباد تا پلدختر

  در بخش‌هایی از محور سیلاب جسم جاده را شسته و با خود برده و دیگر جاده‌ای وجود ندارد و نیازمند زمان است تا به مرور با احداث واریانت های جدید و سازه های بتنی مورد نیاز از جمله تونل و پل بازسازی آن انجام شود که با توجه به ترانزیتی بودن این محور امکان احداث مجدد آن در کوتاه مدت میسر ...

  |

  خسارت ۱۶۰۰ میلیاردی به ابنیه فنی و راه های کشور بر اثر سیلاب اخیر

  خسارت ۱۶۰۰ میلیاردی به ابنیه فنی و راه های کشور بر اثر سیلاب اخیر

  میزان کل خسارت وارده ممکن است تا ۲۰۰۰ میلیارد تومان نیز افزایش یابد . به همین دلیل لازم است دولت منابع قابل توجهی را به بازسازی راه‌های و ابنیه آسیب دیده تخصیص دهد که سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای بتواند تخریب‌ها را با کیفیت بالا و سرعت مطلوب بازسازی کند .

  |

  برفروبی ۱۲ هزار کیلومتر باند از راه‌های اصلی استان زنجان طی سه روز گذشته

  برفروبی ۱۲ هزار کیلومتر باند از راه‌های اصلی استان زنجان طی سه روز گذشته

  هموطنان می توانند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ و همچنین از طریق تلفن گویای ۱۴۱ و تماس با شماره تلفن چهار رقمی ١٨١٦ مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از وضعیت جاده‌های استان زنجان مطلع شوند .

  |

  نظرات کاربران