در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران

  در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از اجرای ۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان کامیاران خبر داد .

  رامین محمودی گفت : بهسازی و آسفالت حدود ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در کامیاران با اجرای ۵ پروژه امسال در دستور کار بوده و امیدواریم در صورت تأمین منابع لازم تا پایان سال مالی ۹۷ شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم .

  محمودی ادامه داد : پروژه‌های علی آباد - لنج آباد به طول ۳/۶ کیلومتر و پیشرفت بیش از ۹۰ درصد ، لنج آباد  - زروان به طول ۵ کیلومتر و پیشرفت ۳۵ درصدی ، پروژه طا - فارس آباد به طول ۱/۴ کیلومتر و ۳۵درصد پیشرفت ، آنتن علی آباد به طول ۸۰۰ متر و پروژه دژن به طول ۴ کیلومتر هم اکنون فعال بوده و عملیات اجرایی آنها در جریان است .

  وی افزود : در صورت اتمام این پروژه‌ها ۵۸۰ خانوار ساکن در ۱۰ روستای کامیاران با جمعیتی بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از راه روستایی آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  آغاز عملیات بهسازی محور همدان - چشین

  عرض محور موجود حدود ۶ متر بوده که باعث بروز مشکلاتی جهت تردد اهالی و گردشگران مخصوصا در روزهای تعطیل شده بود که عرض تمام شده بهسازی این محور شامل عرض آسفالت و شانه های طرفین در مجموع ۱۱ متر است .

  |

  مطالعات تفصیلی محورهای هدف استان اردبیل در حال تکمیل است

  مطالعات تفصیلی محورهای هدف استان اردبیل در حال تکمیل است

  محور اردبیل به سرچم نیز به عنوان اصلی ترین راه ارتباطی استان اردبیل به مرکز کشور می باشد و طول این پروژه در استان اردبیل ۱۲۴ کیلومتر بوده که ۱۷ کیلومتر آن مورد بهره‌برداری قرار گرفته و ۱۸ کیلومتر آن نیز با ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است .

  |

  نظرات کاربران