در حال بارگذاری ...
 • دیدار و گفتگو مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیرعامل شرکت ملی کشتیرانی هند

  در این جلسه که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی و همچنین کاپیتان آفرینش ؛ نماینده جدید شرکت ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار شد ، موضوعات مختلف مرتبط با ترانزیت کالا از بنادر هند به افغانستان و کشورهای حوزه CIS مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیرعامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت دیدار کرد .

  محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی طی سفر دو روزه خود به کشور هند با مدیر عامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت به منظور توسعه همکاری های بندری و دریایی ، دیدار کرد .

  مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیأت همراه با حضور در محل ساختمان کشتیرانی ملی هند (SCI) ضمن برگزاری نشست با مدیر عامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت ، جلسه مشترکی را با حضور مدیران ارشد انجمن خطوط کشتیرانی هند ، نمایندگان شرکت های فورواردی ، برخی از شرکت های پایانه دار ، انجمن حمل و نقل و لجستیک و همچنین اتاق بازرگانی هند برگزار کردند .

  در این جلسه که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی و همچنین کاپیتان آفرینش ؛ نماینده جدید شرکت ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار شد ، موضوعات مختلف مرتبط با ترانزیت کالا از بنادر هند به افغانستان و کشورهای حوزه CIS مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که علاوه بر هیأت سازمانی حاضر ، نماینده گمرک و معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز به ارائه دیدگاه های خود پرداخته و به سئوالات و ابهامات حاضرین پاسخ دادند .
  مطالب مرتبط

  سازمان بنادر و دریانوردی آماده پذیرش طرح‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در بندر چابهار

  سازمان بنادر و دریانوردی آماده پذیرش طرح‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در بندر چابهار

  طی مدت‌زمانی که تحریم‌ها بر کشور حاکم بوده است ، در بندر چابهار بیشترین جذب سرمایه‌گذاری را شاهد بودیم به‌گونه‌ای که سال گذشته موفق به جذب بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این بندر شدیم ، چرا که این سازمان تسهیلات بیش‌تری را در اختیار سرمایه‌گذاران ...

  |

  ظرفیت های بالای ایران برای اتصال کشورهای منطقه به کشورهای حوزه (Indo-Pacific)

  ظرفیت های بالای ایران برای اتصال کشورهای منطقه به کشورهای حوزه (Indo-Pacific)

  ایران دروازه ای برای اتصال به نقاط مختلف جهان است و به لطف همسایگی با ۱۵ کشور در منطقه و وجود بنادر مختلف در شمال و جنوب و همچنین محورهای مواصلاتی ریلی و جاده ای داخلی ، نقش قابل توجهی در اتصال کشورهای منطقه دارد .

  |

  توسعه بیش از پیش تجارت دریایی میان ایران و قطر

  توسعه بیش از پیش تجارت دریایی میان ایران و قطر

  با فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – قطر علاوه بر بعد رونق تجاری از لحاظ گردشگری نیز می توان افق روشنی برای استان بوشهر ترسیم و از آن برای رونق فعالیت های این حوزه در بوشهر استفاده کرد .

  |

  نظرات کاربران