در حال بارگذاری ...
 • دیدار و گفتگو مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیرعامل شرکت ملی کشتیرانی هند

  در این جلسه که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی و همچنین کاپیتان آفرینش ؛ نماینده جدید شرکت ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار شد ، موضوعات مختلف مرتبط با ترانزیت کالا از بنادر هند به افغانستان و کشورهای حوزه CIS مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیرعامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت دیدار کرد .

  محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی طی سفر دو روزه خود به کشور هند با مدیر عامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت به منظور توسعه همکاری های بندری و دریایی ، دیدار کرد .

  مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیأت همراه با حضور در محل ساختمان کشتیرانی ملی هند (SCI) ضمن برگزاری نشست با مدیر عامل شرکت ملی کشتیرانی هند و مدیران ارشد این شرکت ، جلسه مشترکی را با حضور مدیران ارشد انجمن خطوط کشتیرانی هند ، نمایندگان شرکت های فورواردی ، برخی از شرکت های پایانه دار ، انجمن حمل و نقل و لجستیک و همچنین اتاق بازرگانی هند برگزار کردند .

  در این جلسه که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی و همچنین کاپیتان آفرینش ؛ نماینده جدید شرکت ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار شد ، موضوعات مختلف مرتبط با ترانزیت کالا از بنادر هند به افغانستان و کشورهای حوزه CIS مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که علاوه بر هیأت سازمانی حاضر ، نماینده گمرک و معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز به ارائه دیدگاه های خود پرداخته و به سئوالات و ابهامات حاضرین پاسخ دادند .
  مطالب مرتبط

  تخلیه محمولۀ ۴۳۱ تنی در بندر امام خمینی (ره) با بهره گیری از تجهیزات مدرن و قدرتمند

  تخلیه محمولۀ ۴۳۱ تنی در بندر امام خمینی (ره) با بهره گیری از تجهیزات مدرن و قدرتمند

  برخورداری مجتمع بندری امام خمینی (ره) از زیرساخت های مناسب و دسترسی به راه های مواصلاتی جاده ای و ریلی موجب استقبال صاحبان کالا و صنایع از این مجتمع بندری برای تبادلات بازرگانی شده است .

  |

  ریسک سرمایه گذاری در بنادر کشور بسیار کم است

  ریسک سرمایه گذاری در بنادر کشور بسیار کم است

  بنادر کشور به تجهیزات دریایی و بندری قابل توجهی نیاز دارد از این رو تولیدکنندگان داخلی می توانند با استفاده از شرایط موجود نسبت به داخلی سازی تجهیزات و صرفه جویی ارزی در کشور حرکت کنند .

  |

  نظرات کاربران