در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در استان لرستان

  ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ استان تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه با ۱۸۵ درصد افزایش همراه شده است و نشان‌دهنده عزم جدی در برخورد با تخلفات است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در شش ماهه نخست سال جاری ۲۰ هزار و ۴۵۱ عدد برچسب معاینه فنی خودرو در لرستان صادر شده است .

  عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان گفت : از ابتدای سال ۹۷تا پایان شهریور ماه ، ۲۰ هزار و ۴۵۱ عدد برچسب معاینه فنی خودرو در مراکز معاینه فنی لرستان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد افزایش نشان می‌دهد . همچنین در این مدت ، یک‌هزار و ۳۰۳ فقره پروانه عبور بار ترافیکی صادر گردیده و ۱۱۴ مورد برخورد با تخلفات اضافه تناژ صورت گرفته است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با اشاره به عملکرد اداره حقوقی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان اظهار کرد : در شش ماهه امسال ۲۷ فقره پرونده تصادفات تشکیل شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد افزایش دارد .

  وی گفت : در مجموع در مدت یاد شده ۲۲۷ فقره پرونده تخلف رانندگان در کمیسیون ماده ۱۱ استان مطرح شده که نسبت به شش ماهه ۹۶ با یک درصد رشد مواجه شده است . علاوه بر این ، ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ استان تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه با ۱۸۵ درصد افزایش همراه شده است و نشان‌دهنده عزم جدی در برخورد با تخلفات است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتورسیکلت ، وانت بارها و تراکتورداران در بشرویه

  برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتورسیکلت ، وانت بارها و تراکتورداران در بشرویه

  مربی آموزشی در این کلاس ضمن بیان و آموزش نحوه رانندگی و مراقبت های ویژه در حین رانندگی و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی در خصوص ایمنی مدارس حاشیه جاده ای در داخل روستاها و حاشیه راههای روستایی نکاتی را به رانندگان یاد آور شد .

  |

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  در این نشست از سوی نمایندگان کانون انجمن‌های صنفی مشکلات مربوط به افزایش مصرف سوخت ناوگان باتوجه به افزایش دمای هوا ، افزایش قیمت روغن و لوازم یدکی ، همچنین مسائل مربوط به ضوابط فعالیت شرکت‌ها ، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران