در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از ابنیه فنی آسیب‌دیده استان مازندران

  مهندس حسن‌نیا ضمن بازدید از پل ماشالک نوشهر و پل توکله تنکابن که دچار آسیب و تخریب شده است، نظر کارشناسی و راه‌کارهای لازم جهت ترمیم و بازسازی پل‌های مذکور ارائه کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​معاون وزیر راه و شهرسازی و هیأت همراه به منظور بررسی وضعیت خسارات وارد شده به ابنیه فنی و پل‌های سیل اخیر به استان مازندران سفر کرد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا رئیس سازمان راهداری در جریان این سفر از محورهای مواصلاتی و ابنیه فنی و پل‌های آسیب‌دیده از سیل شهرستان‌های نوشهر و تنکابن که بیشترین خسارت‌ها را داشتند، بازدید کرده و بر تسریع در مرمت و بازسازی این ابنیه تأکید کرد .

  بر اساس این گزارش مهندس حسن‌نیا ضمن بازدید از پل ماشالک نوشهر و پل توکله تنکابن که دچار آسیب و تخریب شده است ، نظر کارشناسی و راه‌کارهای لازم جهت ترمیم و بازسازی پل‌های مذکور ارائه کردند .

  این گزارش حاکی است در این سفر محمدزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران ، فتحی رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تنکابن و نجفی معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند .

  گفتنی است معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه این سفر از ابنیه فنی آسیب‌دیده از سیل استان گیلان نیز بازدید و راه‌کارهای لازم را ارائه خواهند کرد .
  مطالب مرتبط

  بررسی دلایل وقوع تصادفات جاده ای در حومه شهرها

  بررسی دلایل وقوع تصادفات جاده ای در حومه شهرها

  در این جلسه همچنین به هم ریختگی بصری راننده و کاهش میدان دید افقی به دلیل وجود موانع مختلف از جمله وجود تابلوها ، بیلبوردها و پوشش‌های گیاهی و در نتیجه عدم توجه راننده به جلو و وجود دسترسی ‌های متعدد و ناایمن نیز به عنوان دیگر عوامل بروز این تصادفات از سوی اعضا مطرح شد و در ...

  |

  تاکید بر تعامل و همفکری برای ارتقای بهره‌ورس در اقتصاد بخش حمل و نقل جاده‌ای

  تاکید بر تعامل و همفکری برای ارتقای بهره‌ورس در اقتصاد بخش حمل و نقل جاده‌ای

  کالبدشکافی سهم تقصیر در مشکلات و مسائل ایجاد شده در بخش حمل و نقل جاده‌ای یکی دیگر از اقدامات با اولویت‌ و دارای اهمیت محسوب می‌شود و در راستای رفع مشکلات موجود هم‌فکری و دستیابی به راه‌کارهای هماهنگ و جامع همواره باید مدنظر قرار گیرد .

  |

  نهایی شدن دستورالعمل اجرایی تن – کیلومتر

  نهایی شدن دستورالعمل اجرایی تن – کیلومتر

  به منظور رفع نقایص احتمالی در اجرای مصوبه تن - کیلومتر جلسات تخصصی هر ماه برگزار و با توجه به تغییرات قیمت ، اقلام هزینه‌ای ناوگان ، مبلغ نرخ تن کیلومتر به صورت دوره‌ای به روز شود .

  |

  نیاز به ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایمنی و نگهداری از راه‌های کشور

  نیاز به ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایمنی و نگهداری از راه‌های کشور

  نگهداری راه‌های شریانی و غیرشریانی بدون در نظر گرفتن اصلاح و نگهداری راه‌های روستایی کشور سالانه به مبلغی حدود ۴هزار میلیارد تومان اعتبار موردنیاز است که شامل بهسازی روکش آسفالت ، لکه‌گیری راه‌ها ، روکش‌های حفاظتی و مرمت آن‌ها می‌شود .

  |

  نظرات کاربران