در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از ابنیه فنی آسیب‌دیده استان مازندران

  مهندس حسن‌نیا ضمن بازدید از پل ماشالک نوشهر و پل توکله تنکابن که دچار آسیب و تخریب شده است، نظر کارشناسی و راه‌کارهای لازم جهت ترمیم و بازسازی پل‌های مذکور ارائه کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​معاون وزیر راه و شهرسازی و هیأت همراه به منظور بررسی وضعیت خسارات وارد شده به ابنیه فنی و پل‌های سیل اخیر به استان مازندران سفر کرد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا رئیس سازمان راهداری در جریان این سفر از محورهای مواصلاتی و ابنیه فنی و پل‌های آسیب‌دیده از سیل شهرستان‌های نوشهر و تنکابن که بیشترین خسارت‌ها را داشتند، بازدید کرده و بر تسریع در مرمت و بازسازی این ابنیه تأکید کرد .

  بر اساس این گزارش مهندس حسن‌نیا ضمن بازدید از پل ماشالک نوشهر و پل توکله تنکابن که دچار آسیب و تخریب شده است ، نظر کارشناسی و راه‌کارهای لازم جهت ترمیم و بازسازی پل‌های مذکور ارائه کردند .

  این گزارش حاکی است در این سفر محمدزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران ، فتحی رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تنکابن و نجفی معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند .

  گفتنی است معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه این سفر از ابنیه فنی آسیب‌دیده از سیل استان گیلان نیز بازدید و راه‌کارهای لازم را ارائه خواهند کرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتورسیکلت ، وانت بارها و تراکتورداران در بشرویه

  برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتورسیکلت ، وانت بارها و تراکتورداران در بشرویه

  مربی آموزشی در این کلاس ضمن بیان و آموزش نحوه رانندگی و مراقبت های ویژه در حین رانندگی و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی در خصوص ایمنی مدارس حاشیه جاده ای در داخل روستاها و حاشیه راههای روستایی نکاتی را به رانندگان یاد آور شد .

  |

  بهره برداری از طرح بهسازی محور پردیسان - ورجان در استان قم

  بهره برداری از طرح بهسازی محور پردیسان - ورجان در استان قم

  از آنجا که محور پردیسان – ورجان مهم‌ترین محور ییلاقی استان است وغالبا در روزهای تعطیل و پایان هفته شاهد ترافیک چشمگیری است اجرای طرح بهسازی آن بدون اعمال انسداد ترافیکی ، اما مطابق آیین نامه های ایمنی در دستور کار قرار گرفت .

  |

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  در این نشست از سوی نمایندگان کانون انجمن‌های صنفی مشکلات مربوط به افزایش مصرف سوخت ناوگان باتوجه به افزایش دمای هوا ، افزایش قیمت روغن و لوازم یدکی ، همچنین مسائل مربوط به ضوابط فعالیت شرکت‌ها ، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران