در حال بارگذاری ...
 • توزیع بیش از ۵ هزار حلقه لاستیک حواله ای در استان همدان طی ۲ ماه گذشته

  بر مبنای سهمیه‌ای که داریم حواله توزیع می‌شود و مسئولان درصدد دریافت سهمیه بیشتر برای استان هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت : ۷۰ درصد توزیع لاستیک‌های حواله‌ای استان ویژه ناوگان برون شهری و بقیه برای حمل بار شهر است .

  مصطفی پناهنده در گفتگویی درباره اقدام انجام شده برای برطرف کردن کمبود لاستیک در استان اظهار داشت : از ۲ ماه گذشته تاکنون بیش از ۵ هزار حلقه لاستیک در استان بر اساس پیمایش رانندگان با حواله دولتی توزیع شده است . بر طبق این پیمایشی بودن شماره هوشمند رانندگان برای دریافت لاستیک ثبت می شود و به همین دلیل امکان تخلفی وجود ندارد .

  مصطفی پناهنده با تأکید بر اینکه سازمان صنعت و معدن استان حواله را در اختیار این اداره کل قرار داده و ما هم بر اساس روشی که مشخص شده این حواله‌ها را بین رانندگان توزیع می‌کنیم ، یادآور شد : به هر راننده‌ای هم که حواله دریافت کرده است دو حلقه لاستیک تعلق گرفته و به خودروهای غیرفعال لاستیکی تعلق نمی‌گیرد . بر اساس ضرورت ، امکان دارد با صلاحدید بازرسی اداره کل راهداری استان همدان خارج از نوبت حواله لاستیک هم به راننده‌ای داده شود ، اما بیش از دو حلقه نیست .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان درباره اعتراض رانندگان به کمبود لاستیک حواله‌ای نیز خاطرنشان کرد : بر مبنای سهمیه‌ای که داریم حواله توزیع می‌شود و مسئولان درصدد دریافت سهمیه بیشتر برای استان هستند .

  پناهنده با تأکید بر اینکه این مشکل تنها مربوط به همدان نیست و باید برای کل کشور این لاستیک تأمین شود ، تصریح کرد : اگر لاستیکی هم در بازار آزاد وجود دارد رانندگان ممکن است به دلیل تفاوت قیمت آن لاستیک خود را فروخته باشند .

  این مسئول با بیان اینکه توزیع لاستیک دولتی بر اساس نوبت‌بندی است ، ابراز داشت : قیمت ، نوع ، اندازه و نشان تجاری لاستیک‌ها هم مشخص است .

  گفتنی است ، در استان همدان حدود ۹۵ شرکت حمل‌ونقل و ۵۲ شرکت مسافربری فعالیت می‌کند که در این بین ۱۹هزار راننده در بخش حمل‌ونقل کالا و ۳ هزار نفر هم در بخش حمل‌ونقل مسافر مشغول کار هستند .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  تشریح آخرین وضعیت تکمیل و تحویل پاسگاه‌های پیش ساخته پلیس راهور

  تشریح آخرین وضعیت تکمیل و تحویل پاسگاه‌های پیش ساخته پلیس راهور

  هم اکنون عرصه پاسگاه‌ها یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع و اعیان نیز ۱۲۰ هزار متر مربع است . البته با در نظر گرفتن درخواست جدید نیروی انتظامی برای ساخت ۱۰۰ پاسگاه پلیس راه دیگر عرصه و اعیان پاسگاه‌ها به دو برابر خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران