در حال بارگذاری ...
 • کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی توسط مجتمع بندر امام خمینی (ره)

  سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه استقرار سیستم های نوین مدیریتی و با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی موفق به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱) در مجتمع بندری امام خمینی (ره) شد .

  عادل دریس ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت : این اداره کل در راستای سیاست های کلان سازمان بنادر و دریانوردی با طرح ریزی و پیاده سازی سیستم نوین مدیریتی در بخش های مختلف مجتمع بندری امام خمینی(ره) و پس از ممیزی موفقیت آمیز آن توسط یکی از مؤسسات معتبر صدور گواهینامه ، موفق به دریافت گواهینامه  استاندارد ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ شد .

  وی در خصوص ضرورت  اجرای این استاندارد مدیریتی خاطر نشان کرد : از آنجا که ارزیابی مدیریت سبز  یکی از شاخص های مهم عملکردی هر دستگاه اجرایی  محسوب  می شود ، پیاده سازی و استقرار این استاندارد مدیریتی زمینه ساز ارتقای شاخص های عملکردی است . سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح  و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  یادآور می شود این مجتمع بزرگ بندری از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین بندر استقرار سیستم های مدیریتی را آغاز کرده و از جمله نخستین دستگاه اجرایی کشور در کسب گواهی نامه های سیستم های نوین مدیریتی بوده است .
  مطالب مرتبط

  برقراری پیوند و ارتباط با صاحبان کالا از اهداف برگزاری همایش بین المللی توسعه بندر چابهار

  برقراری پیوند و ارتباط با صاحبان کالا از اهداف برگزاری همایش بین المللی توسعه بندر چابهار

  درخواست سرمایه گذاران جهت انجام فعالیت های اقتصادی عمدتا مشخص است و به تسهیل قوانین و مقررات و ایجاد زیرساخت ها مربوط می شود ، مسئله ای که تحقق آن نیازمند نگاه ویژه مدیریتی کشور در سطح کلان و نیز انسجام دستگاه های ذی نفع و یکپارچگی قوانین و مقرارت است .

  |

  جذب اعضای جدید به توافقنامه چابهار از مهمترین اهداف برگزاری همایش بین المللی توسعه بندر چابهار

  جذب اعضای جدید به توافقنامه چابهار از مهمترین اهداف برگزاری همایش بین المللی توسعه بندر چابهار

  بر اساس اهداف و انتظارات تبیین شده و معرفی ظرفیت های زیرساختی و تجهیزاتی و توانمندی های عملیاتی بندر چابهار مقرر شده است تا رویدادی تحت عنوان همایش بین المللی توسعه بندر چابهار سه شنبه مورخ هفتم اسفندماه سال جاری برابر با ۲۶ فوریه ۲۰۱۹ در این بندر با حضور فعالین اقتصادی جهت ...

  |

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  در وهله اول ساکنین شهرک های مسکونی شهید رجایی و باهنر و همچنین کارکنان شاغل در مجتمع بندری می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند . در مراحل بعدی نیز تلاش می شود تا زمینه لازم برای ارائه خدمات برای سایر اعضای جامعه بزرگ دریایی و بندری مرکز استان فراهم شود .

  |

  پیشرفت چشمگیر در اقتصاد کشور با توسعه بندر چابهار

  پیشرفت چشمگیر در اقتصاد کشور با توسعه بندر چابهار

  امروز بندر چابهار از تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران معاف شده و این مسئله می تواند به نقطه قوتی برای تقویت اقتصاد کشور تبدیل شود ، به طور حتم بندر چابهار قابلیت تبدیل شدن به هاب منطقه ای برای تأمین کالاهای مورد نیاز کشورهای آسیای شرقی و همسایگان را دارد .

  |

  نظرات کاربران