در حال بارگذاری ...
 • کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی توسط مجتمع بندر امام خمینی (ره)

  سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه استقرار سیستم های نوین مدیریتی و با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی موفق به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱) در مجتمع بندری امام خمینی (ره) شد .

  عادل دریس ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت : این اداره کل در راستای سیاست های کلان سازمان بنادر و دریانوردی با طرح ریزی و پیاده سازی سیستم نوین مدیریتی در بخش های مختلف مجتمع بندری امام خمینی(ره) و پس از ممیزی موفقیت آمیز آن توسط یکی از مؤسسات معتبر صدور گواهینامه ، موفق به دریافت گواهینامه  استاندارد ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ شد .

  وی در خصوص ضرورت  اجرای این استاندارد مدیریتی خاطر نشان کرد : از آنجا که ارزیابی مدیریت سبز  یکی از شاخص های مهم عملکردی هر دستگاه اجرایی  محسوب  می شود ، پیاده سازی و استقرار این استاندارد مدیریتی زمینه ساز ارتقای شاخص های عملکردی است . سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح  و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  یادآور می شود این مجتمع بزرگ بندری از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین بندر استقرار سیستم های مدیریتی را آغاز کرده و از جمله نخستین دستگاه اجرایی کشور در کسب گواهی نامه های سیستم های نوین مدیریتی بوده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از دانشگاه علوم و فنون دریایی ویتنام

  بازدید مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از دانشگاه علوم و فنون دریایی ویتنام

  مهندس راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در این دیدار ضمن تشکر از استقبال و نیز تحسین وضعیت و عملکرد دانشگاه به ارایه اطلاعاتی پیرامون مباحث آموزش دریانوردی در ایران پرداخت و ابراز امیدواری کرد که در آینده بتوان پروژه های مشترک میان دو کشور در حوزه آموزش دریانوردی ...

  |

  آغاز عملیات تخلیه و بارگیری دومین کشتی لاینر کانتینری در بندر چابهار

  آغاز عملیات تخلیه و بارگیری دومین کشتی لاینر کانتینری در بندر چابهار

  کاهش زمان انتظار کشتی ها برای پهلودهی و همچنین زمان سرویس دهی عملیاتی با استفاده از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری ، ارائه خدمات به موقع و ایمن ، ارتقاء قابل ملاحظه نرم های عملیاتی تخلیه کالا از جمله دلایل کسب عنوان چهارمین بندر کانتینری کشور در سال ۹۷ بوده است .

  |

  بازدید هیات اقتصادی بازرگانی روسیه از توانمندی‌ها و ظرفیت های بندر امیرآباد

  بازدید هیات اقتصادی بازرگانی روسیه از توانمندی‌ها و ظرفیت های بندر امیرآباد

  قرار گرفتن بندر امیرآباد در کریدور بین المللی شمال – جنوب و صرفه اقتصادی بیش از ۳۰ درصدی در هزینه و مدت زمان حمل کالا موجب ترغیب تجار و صاحبان کالا جهت بازرگانی از این بندر شده است .

  |

  نظرات کاربران