در حال بارگذاری ...
 • کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی توسط مجتمع بندر امام خمینی (ره)

  سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه استقرار سیستم های نوین مدیریتی و با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی موفق به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱) در مجتمع بندری امام خمینی (ره) شد .

  عادل دریس ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت : این اداره کل در راستای سیاست های کلان سازمان بنادر و دریانوردی با طرح ریزی و پیاده سازی سیستم نوین مدیریتی در بخش های مختلف مجتمع بندری امام خمینی(ره) و پس از ممیزی موفقیت آمیز آن توسط یکی از مؤسسات معتبر صدور گواهینامه ، موفق به دریافت گواهینامه  استاندارد ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ شد .

  وی در خصوص ضرورت  اجرای این استاندارد مدیریتی خاطر نشان کرد : از آنجا که ارزیابی مدیریت سبز  یکی از شاخص های مهم عملکردی هر دستگاه اجرایی  محسوب  می شود ، پیاده سازی و استقرار این استاندارد مدیریتی زمینه ساز ارتقای شاخص های عملکردی است . سیستم مدیریت انرژی ، زمینه را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین مرتبط با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح  و بهینه از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن می باشد ، مهیا می کند .

  یادآور می شود این مجتمع بزرگ بندری از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین بندر استقرار سیستم های مدیریتی را آغاز کرده و از جمله نخستین دستگاه اجرایی کشور در کسب گواهی نامه های سیستم های نوین مدیریتی بوده است .
  مطالب مرتبط

  ارائه تسهیلات مالی به سرمایه گذارن بندر چابهار توسط سازمان بنادر و دریانوردی

  ارائه تسهیلات مالی به سرمایه گذارن بندر چابهار توسط سازمان بنادر و دریانوردی

  سازمان بنادر هیچ تعهد تامین مالی به شرکت های سرمایه گذار بخش خصوصی ندارد ؛ اما به طور ویژه به سرمایه گذاران بخش خصوصی بندر چابهار ، تسهیلات مالی از محل وجوه اداره شده ارائه می کند .

  |

  آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد مسیر دسترسی از پسکرانه‌ها بندر چابهار به جاده

  آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد مسیر دسترسی از پسکرانه‌ها بندر چابهار به جاده

  خوشبختانه اقبال بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بندر چابهار بسیار خوب بوده و برای پروژه‌های متعددی در این بندر توانستیم شاهد مشارکت بخش خصوصی باشیم . این سرمایه‌گذاری‌ها شامل انبارهای سرپوشیده و مخازن است که یا کار آن‌ها در حال انجام و بخش دیگر مطالعات اجرایی‌شان در دست ...

  |

  نظرات کاربران